Şimdi Ara

Youtube Kanalı Konusu ne Olsa İzlerdin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
34
Cevap
0
Favori
3.958
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Youtube Kanalı Konusu ne Olsa İzlerdin?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    175 Mesaj
    Ben de bu işe başlayacaktım fakat şahsi nedenlerden dolayı vazgeçtim.Ben oyun videoları yapmaya karar vermiştim çünkü diğer konulara göre bana daha kolay geliyordu.Fakat Türkiye'den o kadar çok oyun kanalı açan insan var ki artık sıktı,bunlardan toplasan 10 tanesi popüler.

Yeni bir konu arıyorsan,ilk önce kendinin ne izlemek istediğine karar vermen lazım,mesela ihtiyaç olan bir konu ; Kadın-Erkek ilişkileriyle ilgili tüyolar veren bir video olabilir fakat bunun da devamı gelmez.Bunun gibi devamı gelmeyecek birden çok ihtiyaç var fakat şu an aklıma o kadar gelmiyor.Bunu bir grup toplayıp halledebilirsiniz bence.Üstelik kız ve erkek arkadaşlarla birlikte video yapmak harika fikir,bir nevi universal olduğunu gösterir.

Konu olarak gündemdeki konularla ilgili yorum yapabilirsiniz veya gündemde ki videolarla ilgili yorum veya bir yeteneğin varsa bunu orada paylaşabilirsin.Örn: Dövüş sanatlarıyla ilgili vs. Yardımcı olmuştur umarım.

• Teğmen
    103 Mesaj

Fikirlerin için teşekkürler. Demişsin ya sen olsan ne izlerdin diye ? En çok diziler, müzik klipleri ve saçma videolar izleniyor. Peki ben ne izliyorum? Cem Yılmaz- bir iki tane popüler müzik klibi , bide takip ettiğim dizilere bakıyorum.Bazende teknoloji ve oyun şeyleri
    Ama Türkiye'nin daha önemli birkaç adet youtube Kanalı'na ve adamına ihtiyacı var.

Salak saçma Oha Diyorum YAPYAP' ta 1 video izledim ne yapıyor bunlar diye bi daha da elimi sürmedim. Üzüm üzüme baka baka kararır derler ya bizim cins gençlerimizde bunları izleyip mala bağlayacak yakında

Bunlar benim düşüncem tabi fikirlere açık olmaya devam edicem.
    |
    |
    Highfunction Socipath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Türk işi diye arat tvde o tarz bir program var takipçi sayısı tabiki oyun konularına göre az ama program harbi kaliteli o kalitede detaylı bir şekilde youtube da olsa her hafta o tip projeler yapılsa bence izlenebilir buda ayrı bir kategori ayrıca video derste verebilirsin ama kitlesi bellidir
    Tarih/Gizem tutabilir Ruhi Çenet var İlham Yılmam var ben Tarih / Gizem sevenlerdenim

Sinema Tanıtımı olabilir

bence neye ilgin varsa onla ilgili yap mesela Tarih ise Tarih Anlatırken zevk alırsın izleyenlerde bağlanır yaşayarak anlatırsın ilgilendiğin konuda

Mediakraft ı araştır mesela neymiş.

O yüzden pek tutabilen iş yapacağını zannetmiyorum.

Fikriniz için teşekkürler sinemaya ilgim çok fazla fakat bu işi tek başıma nasıl ve ne şekilde yaparım belirsiz. Yanlışlıkla spoiler verebilirim , yanlış yorumladığım bilim-kurgu filmleriyle izleyiciyi yanlış yerlere odaklayabilirim. Ama neden olmasın.
    Hem kendim eğlenirim hemde insanları eğlendirebilirim.
    |
    |
    hknadn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Video ders yapılabilir çok güzel bir örneği de var. Matematik'te Şenol Hoca , işi iyi yaparsam belki özel derse bile çağarılırım. Teşekkürler Türk işi'ne baktım fakat konusu bütün bir kitleye hitap etmiyor ki kızların internette daha çok vakit geçirdiğini varsayarsak böyle bir işe girişmem kendi açımdan zaman kaybı gibi geldi
    |
    |
    ogzcndyr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her güzel şey reklamı yapılırsa kitlesini bulur düşüncesindeyim. İşin tutup tutmayacağını ben düşüneyim , siz bana insanlar ne izlemek ister? siz neler izliyorsunuz ? hakkında fikir verirseniz daha memnun olurum.
    |
    |
    Eredesma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: devyedzoko

Fikriniz için teşekkürler sinemaya ilgim çok fazla fakat bu işi tek başıma nasıl ve ne şekilde yaparım belirsiz. Yanlışlıkla spoiler verebilirim , yanlış yorumladığım bilim-kurgu filmleriyle izleyiciyi yanlış yerlere odaklayabilirim. Ama neden olmasın.
    Hem kendim eğlenirim hemde insanları eğlendirebilirim.

Aslında bu formatı uygulayan biri oldu '' Film Öneren Adam '' Güzel isim bulmuş Ruhi Çenet Destekledi kendisini sürükleyici olmadı herhalde

https://www.youtube.com/watch?v=mm7-8nGEawg&feature=youtu.be bir film tanıtımı yapmış burda fakat görüntü olsaydı daha iyi olurdu kenarına kendini sabitlemen iyi olur jest mimiklerin görünsün yakışıklı , karizmatiktik veya sevimlilik varsa ayrıca aramızda kalsın bu adamın sesinden birşey dinlemem

Çalışacaksın dersine Ruhi Çenet Ses tonu çok iyi dinle onu istersen ilk spolier vermezsin video tekrar sen izlersin ona göre sesin ve anlatış tarzın izleyiciyi sana bağlaması lazım yine Ruhi Çenet çok güzel anlatıyor diğer videosunu merakla bekliyorum çalış kardeş çalış

• Çavuş
    56 Mesaj
    Bu arada hazırladığın video v.s var mı konuşma yaptığın sesin hangi konuya uygun onuda fikir verebilir
    |
    |

Film üzerine yapmaya karar verirsem önce film hakkındaki kendi düşüncelerimi veririm sonra bir de fragmanından bir kesit koyarım hepsini koymaya kalkarsam telif haklarından ban yiyebilirim. Öyle filmin konusunu arkadaş gibi anlatmak istemem yoksa filmin ilk yarım saatinde yapılan betimleme ve karakter tanıtımları boşa gitmiş olur.

Herhangi bir video çekmiş değilim fakat çok fazla kişiye hitap etmek için diğer film izleyen arkadaşlarımdan da yardım almayı planlıyorum.Bu sayede her farklı sima ve ses tonu ile farklı kitlelere hitap edicektir.
    |
    |
    hknadn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.