Şimdi Ara

Youtube Kanalı Konusu ne Olsa İzlerdin?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
4.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her gün hepimiz youtube'dan video izliyoruz. Bugün yine gezinirken #YouTubedaPopülerTürkiye başlığı altında en çok izlenen videoların salak saçma olduklarına karar verdim.
    En çok izlenenler listelerinin başında Oha diyorum! YAPYAP gibi kanalların olduğunu gördüm. Dedim ki kendime "bu iş çok zor olmamalı heralde.". Sizlerden isteğim bana bay-bayan demeden genellikle internet kullanıcılarının ilgisini çekebilecek video konusu önerileriniz. Bu konuyu ciddiye açmamın sebebi fikirlerinizi ciddiye alacağımı bilmeniz için.

Örnek vericek olursam : Uygulama veya elektronik eşya inceleme çünkü bu konuda uzman bir "webtekno" kanalı var sana dizi eleştirmenliğini tavsiye ediyorum .

• Türk insani için Dişi koy yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle şaka kanalı bi hayretrin bi wiwox var. Haftada 2 video attınmı uçar gider

• Dişi koy yeter demişsiniz ama konu hakkında herhangi bir fikir beyan etmemişsiniz. Sadece kendimi koymayı zaten düşünmüyorum. Unisex'e hitap edeceğimden videolarda bayan arkadaşlarımı da görevlendireceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redible

Kesinlikle şaka kanalı bi hayretrin bi wiwox var. Haftada 2 video attınmı uçar gider
    Öncelikle öneriniz için teşekkürler. Eğer bu konuyu seçersem sizce nasıl bir video ile başlamalıyım? Biliyorsunuz ki girişi güzel yaparsam gerisi gelir.
  • uP Up
  • failarmy takipçisiyim yeni video eklediğinde mail adresime geliyor hemen izliyorum. Yaklaşık 1 senedir.
  • avenged kullanıcısına yanıt
    failarmy kanalının olayı insanlar tarafından gönderilen videolarla sürmekte. Böyle bir kanal oluşturabilmek için önce topluma kendi kanalımı kazandırmalıyım. Zor ama olabilir. Fikriniz için teşekkürler.
  • Ruhi Çenet Videoları

Kesinlikle izlediğim en iyi kanallardan biri. Lanetli bildiğin gece bir başlıyosun sabaha kadar başından kalkamıyosun.
    Demem odur ki bu tarz bilim-kurgu, top-ten,fantastik şeyleri çok seven bir kesim de yok değil :D
  • MubabasH kullanıcısına yanıt
    Başlığımda amacım eksik gördüğünüz konu olan bir video kanalı açmayı amaçladım. Demem odur ki Ruhi Çenet videolarını yapmışlar ama sen şunu şöyle yaparsan izleneceğini düşünüyorum tarzında bir katkı bekliyorum.
  • Bak güzel kardeşim senin hevesini anlıyorum bişeyler koyup insanların da onu izlemesini belki bu yolla ufaktan para kazanmak istiyorsun , duğrumudur ?
  • evet bir miktar para kazanmak istiyorum ama asıl amacım ilerideki mesleğim için bu yolla kendimi de işverenlere daha iyi pazarlayacağımı düşünüyorum. Bir nevi CV'ye yazılabilecek ekstra gibi.
  • Destek fikir yok mu ?
  • Seks pozisyonları

• İnsanlar genelde yemek yerken izliyorlar videolari ve onlarda daha cok başkalarının yaşamlarını konu alan videolar oluyor(oyun,teknoloji,araç inceleme hariç) ,onu dikkate alip birseyler yapabilirsin,mesela öğrenci ne,nerden ve nasil yemek yer,yada bugün nerde takilsam tarzı vloglar cekebilirsin.Yada olduğu gibi seni anlatan biseylerde olabilir,cunku bizim insanimizda bu merak oldugu surece,oraya ne cekip koysan iş yapar ama kameran kaliteli olacak ve guzel montajlamalar yapacaksın,bi ara bende düşünüyordum ama vazgectim sonra...

• DT Swiss kullanıcısına yanıt
    Olmayan bir fikir izleyen elbet olur. Fakar bunu yaymak için arkadaşlarımdan yardım istediğimde onlar bile garip karşılayacaktır. Belki de bunu ilerisi için düşünmeliyim. Teşekkürler !
  • quote:

Orijinalden alıntı: avenged

failarmy takipçisiyim yeni video eklediğinde mail adresime geliyor hemen izliyorum. Yaklaşık 1 senedir.

Mudur bende takip ediyorum onuda, az gelmeye basladi ya, ayda yilda bir video yuklemeye basladilar uyuz oluyorum. Alternatifide yok.
    Sana baska bir yer de onereblirim. Fail.nl kanal degil bu site, bak biyo sonra.

• Desteklerinize ve fikirlerinize açım .
  • Oha diyorumu falan ergen kızlar seyrediyor. Sen 22 yaşındaki adamın onları seyrettiğinimi düşünüyorsun. Bu işi iyi yapanlar arasında teknoseyir var onlar bile çoğu videosu 20bin altında. Oha diyorum gibi her video 500bin izlensin diyosan o tarz içerikte yayın yaparsın. Geçen gün baktım 2 senelik belgesel kanalının 1,5bin takipçisi var sadece. Yani anlatmak istediğim çok takipçi istiyorsan geyik muhabbetler kakara kikiri makyaj videosu falan çekecen. Yada çok orjinal bişey yapaacan

Yada webtekno gibi çekilişle ürün dağıtacaksın.o zaman 200 binleri rahat görürsün. Millet 50liralık powerbank için seyreder bütün videolarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcko1 -- 9 Temmuz 2015; 11:41:50 >
  • pcko1 kullanıcısına yanıt
    Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Malesef youtube'da tutunmak için kız erkek ayrımcılık yapmadan hepsini arkama alacak bir konu arıyorum. Çekilişle bir yere gelinir ama tutunamam gibime geliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.