Şimdi Ara

Youtube ikisi arasında tercih , neyi tavsiye edersiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aklımda uzun süredir youtuber olmak var ama ne üzerine diye kararsız kaldım. Oyunla alakalı olacak , oyuna sıfırdan başlayıp hem ilerleyip hem konuşarak mı video çeksem yoksa biraz edit ve görsel efektle uğraşıp sinematik tarzında şarkı ekleyip gameplay mi hazırlasam. Sizin tavsiyeleriniz nedir ? 15 yıldır bilgisayar kullanıyorum , teknosa'nın düzenlediği bir turnuva kazandım geçen sene , fps - rpg - rts - hack&slash her türlü oyunu iyi oynuyorum. Sesimde kötü değildir , eve geldiğimde 2-3 saat boş vaktim oluyor . En azından bununla değerlendirip ek gelir kazanmayı düşünüyorum uzun vadede.

Sizin tavsiyeleriniz nedir. Şimdiden teşekkürler.

• takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Sekiz

Selam beyler,

Aklımda uzun süredir youtuber olmak var ama ne üzerine diye kararsız kaldım. Oyunla alakalı olacak , oyuna sıfırdan başlayıp hem ilerleyip hem konuşarak mı video çeksem yoksa biraz edit ve görsel efektle uğraşıp sinematik tarzında şarkı ekleyip gameplay mi hazırlasam. Sizin tavsiyeleriniz nedir ? 15 yıldır bilgisayar kullanıyorum , teknosa'nın düzenlediği bir turnuva kazandım geçen sene , fps - rpg - rts - hack&slash her türlü oyunu iyi oynuyorum. Sesimde kötü değildir , eve geldiğimde 2-3 saat boş vaktim oluyor . En azından bununla değerlendirip ek gelir kazanmayı düşünüyorum uzun vadede.

Sizin tavsiyeleriniz nedir. Şimdiden teşekkürler.

Lolde pro olup twitchden yayın yap paranın burnuna koyarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lol pbe hesap aç yeni şampiyon çıktığında video al koy oyunculuk falan gerekmiyor temiz tıklarlar.
  • Lolde division ne destek verebilirim iyiysen

• geç kaldı hocam şimdi baya böyle oyun kanalları var ama sen aç biz destek veririz
  • Hocam youtubede walktro... artık nasıl yazılıyorsa. Oyun videosu izleyeceğim zaman üstüne müzik eklemişlerse o videoyu izlemem. Çok uyuz oluyorum. Çok itici geliyor bana. Yapacaksan kendin konuşarak yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence daha orjinal fikirler kisa filmler yapabilirsin game theory var mesela illa oyun ile alakali olacaksa bu sekilde olabilir ama artik cok oyun kanali var tutunmak cok zor malesef bende yemek kanali denedim ama hevesim kacti ama illa kafa koyduysan yardimci olabilirim beraber isletebiliriz

• Değerli yorumlarınız için sağolun arkadaşlar , lol diyorsunuz fakat ben o oyunu pek sevemedim. Keyif aldığım bir oyun olursa DotA gibi onunla daha sağlam videolar çekebilirim. Genel olarak oyun + konuşma diyorsunuz anladığım kadarıyla.

@furkanta_resmi , Merhaba hocam. Kısa vadede tutmayacağını biliyorum. Tahmin edebiliyorum en azından. Araştırdığım kadarıyla kimse kısa sürede para kazanamamış zaten, en az 6-7 ay diyorlar , ben de sabrederim kaliteyi bozmadan. Maalesef bir işi iki kişi değil tek yapmayı seviyorum, teklifin için çok teşekkür ederim yinede :)
  • Bende açtım kanal yavaş yavaş video çekip doldurcam. Kanal sadece oyun üzerine değil. Müzik - Oyun - Güncel haber- İnceleme - Teknoloji - Vlog gibi bölümler olacak kanalda. İntrolar hemen hemen hazır bir kaç ay sonra videoları yükleyeceğim kanal hazır olduğu zaman burdaki arkadaşlara paylaşırım
  • YB) kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :)
  • Teşekkürler sanada şimdiden hayırlı olsun :)
  • moralini bozmak istemem ama.gerçekten youtubeda oyun kanalı gerçekten çok aşırı fazla.aralarından sıyrılıp iyi bir kanal olmak baya zor.bence oyun üzerine yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

moralini bozmak istemem ama.gerçekten youtubeda oyun kanalı gerçekten çok aşırı fazla.aralarından sıyrılıp iyi bir kanal olmak baya zor.bence oyun üzerine yapma

Katılıyorum ve illa oyun acacağım diyorsan gameplay yap.
  • Sağolun arkadaşlar , gameplay üzerine yapacağım. Orcs Must Die ile başladım aslında , konuşmayı belli bir abone sayısına ulaştığımda eklerim. Şuan için dediğiniz gibi çok kişi bunu yapıyor. Değerli yorumlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.