Şimdi Ara

Youtube İçin Video Düzenleme Programı Tavsiyeleri (Mümkünse Türkçe ve Basit )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
4.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Youtube kanalım için videolar çekeceğim Yemek Teknoloji vb Hemen hemen her şeye yer vermeye çalışacağım bir Tripod birde Video düzenleme programı tavsiyeleriniz lazım Video çekimlerini Telefonum ile yapacagım

• quote:

Orijinalden alıntı: goodbadugly2

Ücretsiz olarak VSDC Free Video Editor kullanılabilir, fena değildir lakin kurarken Yandex vs. bir çok reklam kurmaya çalışacaktır. Blender ücretsiz bir 3D tasarım yazılımıdır lakin video kurgu yapmak mümkündür fakat kullanması hiç kolay değildir. Sony Vegas düşük sistem kullanan, hızlı çalışan ve öğrenmesi nispeten kolay olan bir yazılımdır. Adobe Premiere iyidir lakin 64bit ve yeni nesil ekran kartı ister. Avid bu konuda Dünya liderlerinden biridir Avid Media Composer'da 64 bit olarak iyi bir yazılımdır. Bunlar dışında ciddiye alınabilecek yazılım olarak Edius veya biraz daha amatör kesime yönelik Cyberlink, Corel gibi firmaların editing yazılımları bulunur.

Sistemi fazla zorlamadan kurgu yapmak ve ileride gerekebilecek ihtiyaçları karşılamak konusunda pişman etmeyecek bir yazılımla yola başlamak için Vegas iyi bir seçenek olabilir.

Hocam Camtasia Studio 8 kurdum hoşuma gitti şuanlık ve basit gibi duruyor. Tavsiyen için sağol şuanda bir tripoda ihtiyacim var ne önerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Vegas pro 14 denedim gerçekten çok zor karmaşık yani yapmak istediğin herşey için ayrı bir eğitim videosu izlemen gerekiyor telefondan iMovie'den alıyorum tüm işlemleri ama bundada bir çok eksiklik var yani ne sansür nede müzik ekleniyor basit araçları koymuşlar ama yinede hiç bilmeyen biri için kolaylıkla yapılabiliyor bana PC'de imovie alternatifi verebilirmisiniz kullanımı kolay olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 10 Kasım 2016; 18:03:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAGIX yani SONY Movie Studio veya Movie Studio Platinum basitleştirilmiş hali vegasın ve gayet yetenekli düzenliyiceler. CFR-VFR video işleyebiliyorlar, premiere pro kullanıyorum ben bizzat ama CFR harici düzenlemelerde sorun çıkartıyor. Yeni başlayacaklara veya başka bir programdan geçiceklere Movie Studio öneriyorum. Sonuna full yazarsanız ismin full sürümünü indirirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.