Şimdi Ara

YOUTUBE İÇİN TAVSİYE KAMERA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben YouTube da inceleme kanalım var bazı nesneleri yakın çekim yapıyorum bazende kamera karşısında konuşuyorum aynasız yada dslr kamera arıyorum bütçem 2000 tl sıfır yada ikinci el olabilir otomatik netleme ve yaka mikrofonu girişi olursa tadından yenmez :)

• Benim de bir kanalım var ve bu kanalım için makine almaya karar vermiştim. Piayasayı araştırınca 2000tl bütçenin yetersiz olduğuna karar verdim. Kanal da 3-5 tl kazandırdığı için videoda incelemesini yaptığım x-t200 cihazını aldım.

x-t200 altında başka bir makine ise belki Olympus Om-d e-M10 Mark III tavsiye edebilirim fakat o da 16,1 milyon piksel. Ben bu makindan vaz geçmiştim fakat yine de sen bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 30 Ağustos 2020; 19:59:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

Benim de bir kanalım var ve bu kanalım için makine almaya karar vermiştim. Piayasayı araştırınca 2000tl bütçenin yetersiz olduğuna karar verdim. Kanal da 3-5 tl kazandırdığı için videoda incelemesini yaptığım x-t200 cihazını aldım.

x-t200 altında başka bir makine ise belki Olympus Om-d e-M10 Mark III tavsiye edebilirim fakat o da 16,1 milyon piksel. Ben bu makindan vaz geçmiştim fakat yine de sen bilirsin.

Merhaba hocam. Ben de YouTube’a girmeyi düşünüyorum, kapalı bir alanda Xiaomi Mi 9 ile 4K+60FPS video çekmeyi düşünüyorum. Bu yüzden kamera almaktan vazgeçtim sayılır. Siz tecrübelisiniz, YouTube’da nasıl bir strateji geliştirmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Merhaba hocam. Ben de YouTube’a girmeyi düşünüyorum, kapalı bir alanda Xiaomi Mi 9 ile 4K+60FPS video çekmeyi düşünüyorum. Bu yüzden kamera almaktan vazgeçtim sayılır. Siz tecrübelisiniz, YouTube’da nasıl bir strateji geliştirmeliyim?

Alıntıları Göster

Çok geniş bir soru sormuşsun. Bu istediğini tam manasıyla yazmak istersem buraya 1 gün boyunca sürekli yazmam lazım. Maalesef vakit harcayamam. Videolar var onları izleyin. Yani eğitim veren insanların videoları.

• Merhabalar,

Ben de kamera arayışındayım. Ancak tavsiye sorduğunuz için yazmak istedim, kamera kadar ışıklandırma da çok önemli. Bu nedenle mekan ve ışık konusunu da araştırmak gerekiyor.

Zaman zaman ben de sadece cep telefonu veya aksiyon kamera ile devam etsem diye düşünüyorum.

Her koşulda ışıklandırma yapacağınız için kamera öncesi ışık seti ile başlayabilirsiniz. Sonrasında kameraya geçmek daha iyi olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.