Şimdi Ara

Youtube harici video siteleri virüs barındırabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce şantaj mailleriyle ilgili bir konuyu okudum ancak aklıma bir soru takıldı. Acaba bizim film,dizi izlediğimiz openload,ok.ru vb. siteler ne kadar sağlıklı ? Yani dizi sitesinden izlediğini zaman bir sıkıntı yok çünkü dizi sitesinin reklamları ile karşılaşıyorsunuz. Ancak kaynak siteden(yani videoyu openload resmi sitesinden açtığınızda) videoya tıkladığınızda açılan ve anında geri kapanan pencere ne anlama geliyor çözemedim açıkçası. Yalnız bu değil bunun gibi birçok göz açıp kapayıncaya kadar açılan ve kapanan reklam pencereleri güvenlik tehdidi oluşturur mu ? Görüşleri olan paylaşırsa çok mutlu olur içimdeki şüpheyle karışık merakı gideririm..

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Aralık 2020; 13:28:51 >
  • Normalde AdBlock eklentisini kullanıyordum ancak bu uzantı daha kapsamlıymış çok teşekkür ederim..
  • Cevap evet. Yazdığınız Rus video servislerinin barındırdığı 3.parti siteler zararlı barındırabilir. uBlock Origin gibi eklentiler reklam/takipçi engelleme konusunda default ayarlarda üst düzey olmasa da yarar sağlar. İnce ayarlarını yaparsanız ve uygun, birbirleriyle çakışmayan filtreleri eklerseniz/aktif ederseniz daha iyi sonuçlar alırsınız. Açılıp kapanan pencerelere popup deniliyor, onları engelleme konusunda AdGuard'ın masaüstü uygulaması gayet başarılıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 10 Aralık 2018; 23:19:55 >
  • I 've read somewhere about Ad free youtube.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.