Şimdi Ara

Youtube'de Oyun Kanalı Açtım herkesi beklerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Biz 4 liseli olarak youtube de oyun kanalı açtık. Şimdilik amacımız eğlenmek, eğlenirken eğlendirmek. Liseli muhabbeti çekilirmi ? Demeyin. Muhabbetti herkes için seviyeli bir şekilde tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Kanal en geç yarına kadar ilk videosuna sahip olacak. Bismillah deyip başlamış olacağız. Sizlerden de izlemenizi ve tavsiyelerinizi bu konudan benimle paylaşmanızı rica ediyorum. Kanal ilk updateini aldığı zaman linki bu konu üzerinden paylaşacağım. Desteklerinizi ve görüşlerinizi esirgemezseniz çok makbule geçer. Herkese hayırlı akşamlar

• HatimİndirenSteveJOBS kullanıcısına yanıt
    kanalın ismi ne? link atarmısın belkliyorum
  • FIRTINAkral kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/channel/UCLQPp3kJlOVadKn1vay_sgA dediğim gibi kanal boş şimdilik. İlk updatesini yarın alacak. Bu arada bir yardım isteyeyim herkesten. Kanalın profil resmini değiştirmeme rağmen profil resmi gözükmüyor. Sorunu nasıl çözebiliriz ? Teşekkürler.
  • Up
  • Evet arkadaslar hayirlisiyla ilk videoyu yukledik. Insallah ileride daha da iyi videolarla karsinizda olacagiz. Buradan veya videonun altindan geri donuslerde bulunursaniz cok iyi olur. Herkese hayirli gunler iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • minecraft çek abi
  • Abi minecraft diger kanal arkadaslarinda sirayla hepsi programimizda var

minecraft çekmeyin biraz özgün olun
  • FIRTINAkral kullanıcısına yanıt
    Simdilik outlast ile basladik. Terraria oynayacagiz, LOL oynayacak arkadaşım, Shadow Of Mordor oynayacagiz, Ben infamous oynayacagim. Bir cok MOBA oyunu oynayacaklar. Haftasonu GTA 5 e baslayacagiz. Programimiz belli ve dolu acikcasi tek eksigimiz destek

• Hayirli olsun 6 dakikasini izledim guzel gidiyor.
    Tavsiyem ilk yayinin oldugu icin hos goruyorum ama kendini tekrarlama ve gereksiz detaylardan kacin skici oluyor o zaman izleyiciyle bagin koptugu an gerisi gider dikkatli olmasin o yuzden canli yayinda degil bu sebeple oralari cut yapabilirsin. Mesela korktugunu ve arkadaslarinin bunu sana sozde biraktigini soyledin bunu birdaha korkuyorum deme :))

Konusman ilerledkce 6 dkkada daha akici oldu .sorun yok yani :)

Bir tavsiye camera ile artik eye mi alirsin oraya yuzunu koy kardesim seni ceksin :)

• ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. İlk video heyecanı diyelim hatalar için Birde bir sorum olacak size, kamera sıkıntı değil kameram var ama mesela Mesut çeviğin yaptığı gibi tamamen kendimi kesip nasıl görüntüye ekleyebilirim bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. İlk video heyecanı diyelim hatalar için Birde bir sorum olacak size, kamera sıkıntı değil kameram var ama mesela Mesut çeviğin yaptığı gibi tamamen kendimi kesip nasıl görüntüye ekleyebilirim bilginiz var mı ?

Playstation eye ile yapiyor olabilir mi ? Ya da ayni anda baska bir kamerayla cekip oraya ekliyor bir suru program var bunla ilgili google dan bak . Benim de cok bilgigm yok bunla iligili

Onlar yeşil perde teknolojisini kullanıyorlar. Artık twitch tvde bile ele ayağa düştü, neredeyse çoğu yayıncı yeşil perde kullanıyor çekim yaparken. Sizi kapsayacak kadar büyüklükte satın alabilirsiniz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Onlar yeşil perde teknolojisini kullanıyorlar. Artık twitch tvde bile ele ayağa düştü, neredeyse çoğu yayıncı yeşil perde kullanıyor çekim yaparken. Sizi kapsayacak kadar büyüklükte satın alabilirsiniz .

Cevabınız için teşekkürler. Nereden temin edebilirim ? Gerekli yazılımları Mac OS da bulabilirmiyim ?
  • Abi Minecraft vidyosu çeksene

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.