Şimdi Ara

YouTube'dan kahreden haber geldi: Videodan önce 5-10 reklam göstermeyi test ediyoruz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceden internette her şey ücretsizdi, şimdi hepsi ücretli.

• i'ye bas 1 reklam süresi sürer yads sürmez ama kardasın

• Bugün 10 reklam yarın 20 derken AdTube olur ismi yakında

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PC'de reklam engelleyiciler ve Androidde vanced ile aşmak mümkün ancak Ipadde uygulama içinde aşmanın yolunu bulamadım,

sadece browserdan girerseniz engelleniyor sanırım.

• Telefondan izlemek tam işkenceye dönecek demek ki. 5 dk'lık videolara da 5-10 reklam döşemezler umarım. Gerçi kullanmayız olur biter, canları cehenneme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yıllarda hemen hiç bir projesi tutmayıp ardı ardına kapanınca Google ın sinekten yağ çıkarmaya çalışması gayet normal.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Pc.programcı kullanıcısına yanıt

Danaya mı giriyonuz

• ad block ya da opera kullanmak?

• DISTURBED kullanıcısına yanıt

PC ve mobil için uygulama açmadan Opera'nın ad block özelleği telefonda adlock veya vanced yıllardır reklam görmedim her iki platformda

• LBRTN kullanıcısına yanıt

Böyle böyle alıştırmak maksat

• 28 tane daha da reklam ekleseniz premium almıyorum YouTube'dan kahreden haber geldi: Videodan önce 5-10 reklam göstermeyi test ediyoruz 

• Google ve yutube reklamı kadar salakça bir şey yok.
    Çerezlerime bakıp, zaten satın aldığım ürünleri bana tekrar tekrar gösterip, zaten girdiğim sitelerin reklamını yapıyor.
    Ulan ben o ürünü almışım zaten.
    Yapay zekayı üreten insanoğlu yapay gerizekayı da üretmiş gördüğüm kadarıyla.

Böyle saçma bir sisteme parayla reklam veren firmada akıl yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aile grubu oluşturup aylık kişi başı 5 liraya;

+reklam izlemiyorum

+video indirip sonradan izleyebiliyorum

+arka planda oynatma yapabiliyorum

+pencerede izleyebiliyorum

benim için en önemlisi de Youtube Music ile müzik dinleyebiliyorum.

5 lira günümüzde 50 kuruş gibi oldu bunu da veremeyip reklam 10 a çıktı diye ağlamanın manası yok.

adamlar video konusunda tekel ise 10 reklam da koyar 20 reklam da

• TV android değilse sadece ordaki youtube can sıkıyor. Pc ve mobilde Reklamdan her türlü kaçıyorsun. Youtube 20'ye çıkarsın reklamları sorun değil. İş bilmeyen vasata tamah etmeye mecbur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vain kullanıcısına yanıt
    Sideload yöntemi ile apk kurar gibi ipa kurabiliyorsun, modlu youtubelar ise uYou Plus, Cercube, YouTube Reborn

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • YouTube'dan kahreden haber geldi: Videodan önce 5-10 reklam göstermeyi test ediyoruz

Yıllık almak daha mantıklıya geliyor da keşke Yıllık Aile de gelse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLasTeaR -- 19 Eylül 2022; 18:22:45 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok güzel iyileşiyo ya kullanıcı deneyimimiz. Bide amaç kullanıcı deneyimi yazmışlar. 2 de bile kanser olanlar var 10 reklama napsın millet??

• Tekel olması çok büyük sorun. Ama malesef bugün herhangi bir platformun içerik bakımından YouTube'a ulaşması neredeyse imkansız. Ancak ,özellikle içerik üreticileri tarafından, bir tepki konulursa bir şeyler değişebilir.

• Firefox ile ublock origin kullanın- android de vanced var. Paranız varsa 20 tl ister verin ister vermeyin. Çok da şey etmeyin, gün sonunda eşeğin kulağına su kaçarsa youtube zararlı çıkar.

• Youtube Premium kullanıyorum ve çok rahat ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.