Şimdi Ara

Youtube'da Teknopat yada Donanım Arşivi gibi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıntılı şekilde pc toplayan başka kanal var mı? Parçaları gidip Vatandan alıcam ve videodan izleyerek aynı sistemi montajlayacağım. Bu iki kanalda aradığım sistemi bulamadım. i7 1800 TL civarı bir işlemci, gtx 1080li bir sistem toplamak istiyorum.

Yani bana montajı videoda detaylı şekilde anlatılmış bir sistem lazım. Vatana gidip adamlara kurdur demeyin arabam yok öğrenciyim otobüsle gidip alıp gelicem parçaları. Sinerjiye vsye de güvenemiyorum okuduğum kötü yorumlardan ve kargodan dolayı.

Lütfen video atın ve bana aradığın video bu deyin bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 6 Aralık 2017; 14:36:38 >

• Vatan kazıkçı şirket, çoğu forumdaşlar bana katılacaktır. Sakın almayın oradan.
  • e vatandan alıcaksın da nası taşıcaksın ? o kadar gitmişken kurdur işte, zaten normalde kasayı nasıl getiriceksen ondan daha kolay toplanmış halini taşırsın, sadece kasa kutusu biraz ağır olur, gerisi hafif olur, öteki türlü hiç eve bile getiremezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

e vatandan alıcaksın da nası taşıcaksın ? o kadar gitmişken kurdur işte, zaten normalde kasayı nasıl getiriceksen ondan daha kolay toplanmış halini taşırsın, sadece kasa kutusu biraz ağır olur, gerisi hafif olur, öteki türlü hiç eve bile getiremezsin.

Hocam kasayi ve monitörü kargo ile siparis edicem. Digerlerini otobusle 2 kez gidip gelerek alıcam.

Diger sorum su guc kaynagini neye gore secmeliyim? Yanlis secme ihtimalim var mi? Örnegin i7 7700k ve gtx 1080 ekran kartına 700w yada 750w secmem yeterli midir? Yani bundan fazla yada az secmem sıkıntı yaratir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

Vatan kazıkçı şirket, çoğu forumdaşlar bana katılacaktır. Sakın almayın oradan.

Hocam diger sitelere de guven olmuyor diyorlar ben isimi saglama aliyim dedim o yuzden.

• AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    İtopya, Teknobiyotik en güvenilir siteler arasından?
  • AlbiSnickers kullanıcısına yanıt
    bence direk toplatın, toplarken sinir bozan etkenler olabiliyor, en azından bana denk geldi

psu da mesela 600 watt 80 sertifikalı psu 700 750 ye denk olabiliyor, önemli olan 12V kanalından verdiği güç, tabi almışken kaliteli marka tercih etmeniz de önemli.

• https://www.youtube.com/user/hasanunal123

İnventus'tan alırsan sıkıntı yaşamazsın. Bu site eleştiriden daha çok övgü alır, müşteri memnuniyeti en iyi firmadır.

https://inventus.com.tr/
  • Ya tut bir taksi dönüşte 30-40 lira ver işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Ya tut bir taksi dönüşte 30-40 lira ver işte.

İlçeden gidip alıcam hocam, baya tutar yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

İtopya, Teknobiyotik en güvenilir siteler arasından?

Söylediğiniz sitelerin outlet(kullanılmış iade sorunlu vs.) ürün gönderme ihtimali var mı? Çünkü fazla anlamıyorum parçalardan mağduriyet yaşamak istemiyorum. Yani 2-3bin liraık bir pc de değil alacağım 7-8bin lira tutucak yaklaşık.

@Frank Sobotka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 7 Aralık 2017; 14:58:38 >
  • Inventus ve webdenal ikiside kesinlikle sorun yaşamayacağın siteler.

• Kdv indirimi yoksa vatana bulasma inventus itopya eksen teknobiyotik bunlarin fiyatlari daha uygundur.7700kyi oc ile kullancagini varsayarak 750w 80+ bi güc kaynagi oneririm moduler olursa daha rahat kablolama yaparsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhanayh

Kdv indirimi yoksa vatana bulasma inventus itopya eksen teknobiyotik bunlarin fiyatlari daha uygundur.7700kyi oc ile kullancagini varsayarak 750w 80+ bi güc kaynagi oneririm moduler olursa daha rahat kablolama yaparsin

Yok hocam overclock falan yapmayacağım, 7700k nın özelliği overclock yapılabilmesi sanırım. Overclock yapmayacak olan birine hangi işlemci ve güç kaynağını önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Wheelbarrow

Inventus ve webdenal ikiside kesinlikle sorun yaşamayacağın siteler.

Teşekkürler hocam webdenal'ı da ekledim listeme
  • İşlemci+ekran kartı= 5k küsür... Bunlara bu kadar para verebilen vatanda kurdurup taksiye binemez mi??? Kafamda deli sorular.

Ama sen yinede vatana bulaşma

• Ucuz nereyse ordan al. Montajda zor değil. Sen parçaları uyumlu al yeterki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7700k alma 1800 tl ye!
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeverGonnaLeave

7700k alma 1800 tl ye!

Ne alıyım hocam, gtx1080nin yanına ne gider? Sadece oyun için için render falan yok overclock da yapmayacağım.
  • Siz yeni bir konu açın sistem tavsiyesi isteyin.Anladigim kadarıyla tecrübeniz yok ama korkmaniza gerekte yok.Yukarda söylenen sitelerde sorun çıkma ihtimali vatanda cikma ihtimal aynı belki daha azdır.İnventus iclerinde en kalitelisidir sıkıntı olmasın diyorsan tercih edebilirsin.Bana kalirsa nerde ucuzsa orayı tercih etmeye çalış.7.nesil işlemciler pek önerilmiyor.İyice araştırıp öyle alın sonra pişman olmazsınız

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.