Şimdi Ara

Youtube'da Teknopat yada Donanım Arşivi gibi..

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
24
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Youtube'da Teknopat yada Donanım Arşivi gibi..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    901 Mesaj
    Ayrıntılı şekilde pc toplayan başka kanal var mı? Parçaları gidip Vatandan alıcam ve videodan izleyerek aynı sistemi montajlayacağım. Bu iki kanalda aradığım sistemi bulamadım. i7 1800 TL civarı bir işlemci, gtx 1080li bir sistem toplamak istiyorum.

Yani bana montajı videoda detaylı şekilde anlatılmış bir sistem lazım. Vatana gidip adamlara kurdur demeyin arabam yok öğrenciyim otobüsle gidip alıp gelicem parçaları. Sinerjiye vsye de güvenemiyorum okuduğum kötü yorumlardan ve kargodan dolayı.

Lütfen video atın ve bana aradığın video bu deyin bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 6 Aralık 2017; 14:36:38 >

|
    |
    You forget a thousand things everyday pal, How bout' you make sure this is one of 'em? // Surviving is winning Franklin. Everything else is bullshit. Fairy tales sprung by people afraid to look life in the eye. Whatever it takes kid... Survive! // Human stew... That's my limit.
  • Yarbay
    2838 Mesaj
    e vatandan alıcaksın da nası taşıcaksın ? o kadar gitmişken kurdur işte, zaten normalde kasayı nasıl getiriceksen ondan daha kolay toplanmış halini taşırsın, sadece kasa kutusu biraz ağır olur, gerisi hafif olur, öteki türlü hiç eve bile getiremezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

e vatandan alıcaksın da nası taşıcaksın ? o kadar gitmişken kurdur işte, zaten normalde kasayı nasıl getiriceksen ondan daha kolay toplanmış halini taşırsın, sadece kasa kutusu biraz ağır olur, gerisi hafif olur, öteki türlü hiç eve bile getiremezsin.

Hocam kasayi ve monitörü kargo ile siparis edicem. Digerlerini otobusle 2 kez gidip gelerek alıcam.

Diger sorum su guc kaynagini neye gore secmeliyim? Yanlis secme ihtimalim var mi? Örnegin i7 7700k ve gtx 1080 ekran kartına 700w yada 750w secmem yeterli midir? Yani bundan fazla yada az secmem sıkıntı yaratir mi?

Orijinalden alıntı: Michael Townley

Vatan kazıkçı şirket, çoğu forumdaşlar bana katılacaktır. Sakın almayın oradan.

Hocam diger sitelere de guven olmuyor diyorlar ben isimi saglama aliyim dedim o yuzden.

İtopya, Teknobiyotik en güvenilir siteler arasından?
    |
    |
    AlbiSnickers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    You forget a thousand things everyday pal, How bout' you make sure this is one of 'em? // Surviving is winning Franklin. Everything else is bullshit. Fairy tales sprung by people afraid to look life in the eye. Whatever it takes kid... Survive! // Human stew... That's my limit.
  • Yarbay
    2838 Mesaj

bence direk toplatın, toplarken sinir bozan etkenler olabiliyor, en azından bana denk geldi

psu da mesela 600 watt 80 sertifikalı psu 700 750 ye denk olabiliyor, önemli olan 12V kanalından verdiği güç, tabi almışken kaliteli marka tercih etmeniz de önemli.

|
    |
    AlbiSnickers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnventus'tan alırsan sıkıntı yaşamazsın. Bu site eleştiriden daha çok övgü alır, müşteri memnuniyeti en iyi firmadır.

https://inventus.com.tr/
    |
    |
    Ya tut bir taksi dönüşte 30-40 lira ver işte.

Orijinalden alıntı: K E N

Ya tut bir taksi dönüşte 30-40 lira ver işte.

İlçeden gidip alıcam hocam, baya tutar yani :)
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

İtopya, Teknobiyotik en güvenilir siteler arasından?

Söylediğiniz sitelerin outlet(kullanılmış iade sorunlu vs.) ürün gönderme ihtimali var mı? Çünkü fazla anlamıyorum parçalardan mağduriyet yaşamak istemiyorum. Yani 2-3bin liraık bir pc de değil alacağım 7-8bin lira tutucak yaklaşık.

@Frank Sobotka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbiSnickers -- 7 Aralık 2017; 14:58:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Frank Sobotka

Kdv indirimi yoksa vatana bulasma inventus itopya eksen teknobiyotik bunlarin fiyatlari daha uygundur.7700kyi oc ile kullancagini varsayarak 750w 80+ bi güc kaynagi oneririm moduler olursa daha rahat kablolama yaparsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: emirhanayh

Kdv indirimi yoksa vatana bulasma inventus itopya eksen teknobiyotik bunlarin fiyatlari daha uygundur.7700kyi oc ile kullancagini varsayarak 750w 80+ bi güc kaynagi oneririm moduler olursa daha rahat kablolama yaparsin

Yok hocam overclock falan yapmayacağım, 7700k nın özelliği overclock yapılabilmesi sanırım. Overclock yapmayacak olan birine hangi işlemci ve güç kaynağını önerirsiniz?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Red Wheelbarrow

Inventus ve webdenal ikiside kesinlikle sorun yaşamayacağın siteler.

Teşekkürler hocam webdenal'ı da ekledim listeme
    |
    |

Ama sen yinede vatana bulaşma

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    264 Mesaj
    7700k alma 1800 tl ye!
    i7 4790k || Rog Strix Rtx 2060 || H81m-P33 || Corsair Vengeance Ddr3 1600 Mhz 16 Gb Ram || Seasonic S12II 520 Watt PSU || Corsair K95 RGB Platinum Cherry MX Speed TR || Steelseries Rival 100 || Viewsonic Xg270 Monitör
  • Yüzbaşı
    901 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NeverGonnaLeave

7700k alma 1800 tl ye!

Ne alıyım hocam, gtx1080nin yanına ne gider? Sadece oyun için için render falan yok overclock da yapmayacağım.
    Siz yeni bir konu açın sistem tavsiyesi isteyin.Anladigim kadarıyla tecrübeniz yok ama korkmaniza gerekte yok.Yukarda söylenen sitelerde sorun çıkma ihtimali vatanda cikma ihtimal aynı belki daha azdır.İnventus iclerinde en kalitelisidir sıkıntı olmasın diyorsan tercih edebilirsin.Bana kalirsa nerde ucuzsa orayı tercih etmeye çalış.7.nesil işlemciler pek önerilmiyor.İyice araştırıp öyle alın sonra pişman olmazsınız

|
    |
    Kasa: Phanteks Eclipse P400 | Güç Kaynağı: Seasonic 500W PSU | İşlemci: Intel Core i5 8600K @4.2GHz | Anakart:Gigabyte Z370 AORUS Gaming 3| Ekran Kartı: Asus Strix 1070 8 GB OC | Ram: XPG SPECTRIX 16GB (2x8GB) 3000Mhz(O.C) | SSD: INTEL 180 GB SSD | İşlemci Soğutucu: Gamepower Iceberg 240 Water Cooling | Monitör: MSI OPTIX G24C 23.6" 144Hz 1ms | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Xbox One Controller | Headset: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
emek server
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.