Şimdi Ara

Youtube'da müzik dinleyenlere kötü haber (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl olmuş 2018 tonla çevrimiçi müzik platformu varken hâlâ YouTube'un detayları katleden ses kalitesiyle müzik dinleyen insanları bağlayacak konu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen.Ona da çözümüm var.14 gb internete 30 lira veriyom.TT selfy üyeliğinden Allah Razı olsun.

• Ben arkaplanda dinlediğim için bi problem yok

• Çevrimdışı dinleyebildiğin için yemez. Vodafone'da isen çevrimiçi iken de yemez.

• Biz de dinlemeyiz napalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Aynen.Ona da çözümüm var.14 gb internete 30 lira veriyom.TT selfy üyeliğinden Allah Razı olsun.

Çok avantajliymis o paket ya. Ben telefonu tarifeye ek almıştım mecbur Vodafone red uyeligine girdim 60 lira 5 gb 1000 dk 5000 sms

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Vodafone red 5 var hocam

• Hocam, TT ye millet interneti yok yavaş falan filan diyorlar.Doğru yavaş.Ama bonkör.Adamlar sürekli hediye veriyor.2 senedir,faturalıyım.Bazen hediye veriyor16 gb oluyor.Selfy üyeliğin bazı güzel kampanyaları oluyor.En sevdiğim kampanyası, burger king double cifte burger menü.14 liraydı.Keşke bidaha gelse.TT adamdır!

• Yani cok uzulduk.... istedigimiz muzigi ostedigimiz platformda dinliyoruz izliyoruz indiriyoruz zaten.... alsin reklamlarini kendi ozlesin

• Spotify'a geçtiğimden beri YouTube'a girmiyorum bile. Spotify parasının hakkını veren ender hizmetlerden bir tanesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: the flying dutchman

Adblock kullanıldığını tespit eden bazı web siteleri sayfayı göstermiyor. Youtube da önlemini almıştır sanırım.

Bypass yöntemi çok basit

https://www.guidingtech.com/60376/bypass-ad-block-detection-sites/

YouTube ancak zengin ve saf %0.01'lik kitleyi etkiler ancak bu hamleyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adblock ile AdGuard'ı aynı anda bi ateşliyorum baba, onun tutamadığını diğeri tutuyor. haşere linkler, sahte tık pop-up'lar ve son ses, irite edici salak saçma müzikleri olan reklamlar cartayı çekiyor hepsi.

• Yaşasin reklam engelleyiciler

• Reklam engellemeyi bu kadar dillendirmeyin, onun da önü tıkanır bu kadar adını zikredip yayarsanız. Şu anda sadece gıdıklıyor bu reklam engelleme yazılımları, az daha rahatsız olurlarsa onun önüne de geçerler.
  • Müzik mi dinlendiğini yoksa videonun mu izlendiğini nasıl anlayacaklarmış ?

• adblock youtube versiyonu var onu kullanıyorum ve gayet başrılı. Ama şuan müzik için spotify kullanıyorum 2 ay ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Hollandalı

Hocam, TT ye millet interneti yok yavaş falan filan diyorlar.Doğru yavaş.Ama bonkör.Adamlar sürekli hediye veriyor.2 senedir,faturalıyım.Bazen hediye veriyor16 gb oluyor.Selfy üyeliğin bazı güzel kampanyaları oluyor.En sevdiğim kampanyası, burger king double cifte burger menü.14 liraydı.Keşke bidaha gelse.TT adamdır!

Bende tt deydim hocam telefon bu hat veriyor diye buna gectim. Yalniz siz vodafonu gorun. Ben duzcenin yigilca ilcesindeyim yazlari ailem orada. İnternete girilmiyor ya ilce duzcenin ilcesi evin icinde hat cekmiyor ping 300 den asagi olmuyor vodafone rezil

• spotify şarkıcılar tarafından güzelde, oyunların soundtrackları ve albümleri bulunmuyor bu yüzden youtube muhtacız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 26 Mart 2018; 14:15:16 >
  • Gravaze kullanıcısına yanıt
    2016'nın sonunda toplam internet kullanıcılarının %30'u reklam engelleyen yazılımları kullanıyordu. Günümüzde %50 olmuştur. Yani ortada gıdıklama falan yok adamların potansiyel gelirinin yarısı çöp oluyor. Önüne geçebilecek olsalar çoktan geçerlerdi. Şuan reklam devleri yeni gelir modelleri peşinde koşuyor çünkü birkaç yıl sonra reklam engelleme tüm cihazlarda aktif olarak gelecek.
    Edit:DH'nin popüler reklam engelleme yazılımının adını sansürlemesi gerçekten acınacak bir durum. Aferin size popüler reklam yazılımı dediğim zaman kimse anlamadı. Yıl olmuş 2018 hala bunları sansürlemeyle uğraşıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virinom -- 26 Mart 2018; 15:5:46 >
  • çok üzüldük

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.