Şimdi Ara

YOUTUBE'DA 1080P İLE 144P 'DEKİ SES KALİTESİ AYNI MI ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YOUTUBE'DA 1080P İLE 144P 'DEKİ SES KALİTESİ AYNI MI ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    937 Mesaj
    Bilen var mı arkadaşlar? mobilden şarkı dinlemek için 144P'de şarkı açıp dinlesem aynı ses kalitesini alır mıyım? Şuan deneyemıyorum da sorayım dedim

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Yüzbaşı
    384 Mesaj
    Değil kbps değerleri düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: sniper1.6

Şu anda aynı. Ama 2014'den önce dediğin gibiydi.
    quote:

Bir YouTube videosu sırasında duyduğunuz ses genellikle bir MP4 konteynerinde 126 kbps AAC veya bir WebM konteynerinde 50-165 kbps Opus olacaktır. Video ayarlarındaki video çözünürlüğünün (360p, 720p, vb.) değiştirilmesi muhtemelen ses akışını etkilemeyecektir, ancak bağlantı performansınız muhtemelen etkileyecektir. YouTube'da her zaman ayrı ses akışları yoktu. 2013 ve daha önceki yıllarda, YouTube seçilen video çözünürlüğüne bağlı olarak belirli bir ses bit hızı çalacaktır. Örneğin: 240p 64 kbps MP3, 360p 128 kbps AAC ve 720p 192 kbps AAC elde ederdi.

|
    |

• Er
    9 Mesaj
    Ben bir fark göremiyorum. Malum kyk da internet mok olduğundan 144p de dinliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sniper1.6

Şu anda aynı. Ama 2014'den önce dediğin gibiydi.

Bir YouTube videosu sırasında duyduğunuz ses genellikle bir MP4 konteynerinde 126 kbps AAC veya bir WebM konteynerinde 50-165 kbps Opus olacaktır. Video ayarlarındaki video çözünürlüğünün (360p, 720p, vb.) değiştirilmesi muhtemelen ses akışını etkilemeyecektir, ancak bağlantı performansınız muhtemelen etkileyecektir. YouTube'da her zaman ayrı ses akışları yoktu. 2013 ve daha önceki yıllarda, YouTube seçilen video çözünürlüğüne bağlı olarak belirli bir ses bit hızı çalacaktır. Örneğin: 240p 64 kbps MP3, 360p 128 kbps AAC ve 720p 192 kbps AAC elde ederdi.

|
    |
Reklamlar
kolayoto.com
SEO
Media Sözlük
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,273
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.