Şimdi Ara

YouTube'a Oyun Darbesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önüne gelen video çekerse olacağı bu. Aslına bakarsak oyuncular da video çekerek para kazanma peşinde. Ama yapımcı para istese hemen suçlu oluyor nedense. Telif hakkı denen bir şey var. Bir yerde de haklılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu uygulamanın tek sevindirici yönü amatör ergenlerin gamer olma çabalarından kurtulmamız.. Çoğu özenti gençlik daha 2.video da vlog çekiyo glog çekiyo bilmemne duymuş biyerden daha 10 abonesi var yeni seri diyor. Bu çöplükler çok kaynıyo youtubda bu yönden iyi oldu..

Ama orjinal oyunlar pahalı ve bi adım atmadan önce emin olmak için bu walkthrough' lar iyiydi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Firmalar haklı. Youtube oyunculuğu(!)nun moku çıktı artık. Oyunlar komple videoya çekilmemeli
  • Oooo kötü olmuş :( çok kötü olmuş :(:( korsanla bir tutuyolar güya ama onları izleyip oyunu almaya karar veren bir sürü oyuncuyu da hiç görmüyolar heralde zararlarına bile olabilir.... :(
  • Öyle şey mi olur arkadaş Youtube'da takılma amacım zaten onları izlemek.
  • İyi olmuş bi oyunu satın alın oynayın kardeşim niye milletin oyununu izliyorsunuz ama çne yani

• oyun sirketleri youtube dan para koparma derdine. konsollara bu islev geldi. youtibe atacak millet video bu kesin. youtube trafigi de artacak haliyle. dolayisiyla youtub da parayi verecek mecbur. ne koparsak kar diyolar.

• Oyunlarının çöp olduklarını biliyorlar, kimsenin almadan önce görmesini istemiyorlar.

• Kötü olmuş ... Hemde gerçekten kötü ...

• Kendi ayaklarına sıkıyorlar anlamak çok güç

• valla ne yalan söyliyim merak ettiğim ama oynamaya kalksam beceremeyip yarım bırakacağıma kesin gözüyle baktığım ya da konsolum olmadığı için oynayamadığım oyunları video olarak youtube'tan izliyorum.
  • E yok artık. Ulan küçükken abim oynarken yanına oturur izlerdim be. Oyunu izlemenin orda adamın muhabbetini dinlemenin keyfi farklı. Suyunu çıkardılar ama artık ya.
  • Eeee yeter lan milyar dolarları kazanıyorlar oyun firmalari buda yetmiyor micro ödeme sistemini yapiyorlsr buda yetmiyor bulutu dayatıp diktatörlük peşindeler buda yetmiyor youtubeye oyun videosu yasağı oyun kötüyse milet videolardan anlamasın diye yeter yeter be arkadaş artık oyunculugu birakicam.
  • Rüyamda gördüm anne yıl 2050 her oyun f2p olmuş fps oyunlarındaki her kurşuna 50 cent alıyorlar oyun fiyatı 500 dolar olmuş bu büyük parayı vermrkte yetmiyor artık her şey oyunda ücretli futbol oyununda artık her takıma telif payı ödeme zorunluluğu var mesela barcelonayı seçersek 50 dolar barcelona futbol kulubüne para ödememiz lazım rüyamda gördüm anne oyun hakkında her hangi bir yorum yapanları anında tespit edip evine ceza makbuzu yolluyorlar oyun hakk8nda her hangi bir video paylaşanlara 5 yıl hapis cezası veriyorlar oyun hakkında sadece paralı inceleme siteleri yorum yapabiliyorlar artık oyun oynamak zengin eğlencesi haline geldi anne oyunu sadece fabrikatör oğulları oynuyorlar
  • Twitch yayınlarına da yasak yakındır , oyuncular böyle bir karara karşı birlik olursa microsoft gibi bunlarda kararlarından vazgeçerler

• Olacak şey mi ya daha yeni capture kart almıştım T-T

Böyle bişey olursa youtube un trafiği epeeeeeeeeeeeeeeeeey azalıcaktır. Youtube daki üyelerin çoğu gamer zaten. Olan orjinal kullananlara olucak -_- 3-5 kuruş kazanıyoduk onada el koydular.
  • Heralde bunlar oyuncuların bütün dünyada ayaklanmasını istiyorlar ???
  • Oyuncular olarak bunu aşabiliriz biz oyuncular ne isterse ne olur unutmayın asla kaldırmayız dedikleri online passı biz oyuncuların tepkisi sayesinde kaldırmak zorunda kaldılar bunu asla unutmayı biz oyuncular ne istersek o olur firmalar paraları biz kazandırıyoruz paralı inceleme siteleri değil yeterki tepki gösterin !
  • PS4'ün Share butonuna da sınırlandırma getirilsin. Mesela. Bu şirketler o Share butonuna basınca "İçerik, bu oyunda desteklenmemektedir" yazsın ve yayın yapamayalım.
    Twich'i kurtarmak için mi bilmiyorum ama " saçma sapan konuşma la! " demek istiyorum amirim gibi bu kuralı çıkaranlara.
    Neyse Vimeo var mis gibi daha güzel görüntüleme yapıyor hem. Oraya yükleriz.

• Medya özgürlüğü nedir? Medya özgürlüğü sansürsüz, herkesin fikirlerini paylaşabileceği ve kimsenin karışamayacağı bir özgürlüktür. Savaş gibi durumlar olmadığı sürece medya sansürlenemez. Ortada savaş, salgın falan yok, hala sansür. Dünya berbat bir halde.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.