Şimdi Ara

YOUTUBE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sizden bir yardim rica ediyorum, benim bir youtube kanalim var. Eger videolarımı begenirseniz kanalima abone olmaya, videolari begenmeye ne dersiniz?
    Beni gercekten cok mutlu edersiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Deli gibi kanalin ismini yazmamisim ozur dilerim bunun icin.
    LyreexTV kanalin ismi bu

• Bir kaç tavsiye vereyim;

Kapak fotoğrafları önemli, direk oyunun kapağını kullanmak yerine kendin photoshopta bir kaç şeyi birleştir ve onu koy. En basitinden bölümle alakalı bir şey yaz. Youtubeda 30dakikada işini görecek kadar photoshop öğrenirsin.

Eğer sadece oyun videosu atacaksan güncel oyunları atmaya çalış eski oyunlar ilgi görmeyecektir.

Oyunları baştan sona koymak yerine keserek izleyiciyi tutacak kısımları koyabilirsin. Gereksiz konuşma sahneleri yürüme sahneleri vs. insanların videodan çıkmasına sebep olur.

Bu tür videolarda facecam şart ucuzda olsa bir şeyler al, en kötü telefonun kamerasını güzel bir açıyla koy kendini çek videoya ekle.

Başarılar ^^

Edit: Facebookta video paylaşma karşılıklı abone olma grupları var oraya günlük olarak gir engel yiyene kadar videoların altına linkini at abone olurnu beğenilir vs. diye yaz insanlara abone ol sana da olsunlar diğer türlü izleyici arttırmak zor.

Neredeyse her youtuber zamanında bu facebook olayını yapmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarK BrotherS -- 20 Haziran 2021; 18:11:36 >

• DarK BrotherS kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim. Uygulamayi deneyecegim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.