Şimdi Ara

(YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişi (Yüksek Kalite)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Neden Galatasaray bölümü?

Çünkü bu hafta Trabzonspor - Galatasaray maçı var.

Bein sports'un resmi optalig uygulaması ile 23. hafta ve 24. hafta tahminlerim ile ilk 10 kişi arasına girerek 2 adet Digiturk Play haftalık (Yüksek kalite) promosyon kodu kazandım. Bu promosyon kodu o hafta oynanacak tüm maçları kapsıyor ve tüm maçları yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

24. hafta sonucunda kazanmış olduğum ve elime bu gece ulaşan promosyon kodunu sizlerden birine vereceğim inşallah.

Bu hafta Trabzonspor - Galatasaray maçı olduğu için çekiliş yapma gereği duydum. Kazanan kişi ister bu hafta aktif etsin, ister başka zaman. Yalnız promosyon kodunun süresini bilmiyorum. Muhtemelen bu sezon için tüm maçlarda geçerlidir.

Kazandığım promosyon kodunu nasıl kullanacağım?

Promosyon kodunu kullanmak için Digiturk play sitesine üye olmanız lazım. Haftalık maçlar kısmından (Promosyon kodu) kullan seçeneği ile kodu aktif edebilirsiniz. Olay bu kadar. Aktif ettikten sonra yüksek kalite ile o hafta tüm maçları izleyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi 23. hafta kazanmış olduğum promosyon kodunu bu gece aktif ettim.

(YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Nasıl Katılırım?

- BU ÇEKİLİŞ İLK 50 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. 50. KİŞİDEN SONRA KATILANLAR ÇEKİLİŞE DAHİL EDİLMEYECEKTİR.
    - BU ÇEKİLİŞE HİÇBİR ADMİN KATILAMAZ.
    - BU ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN 1430 VE ÜZERİ MESAJINIZ OLMASI LAZIM.
    - ÇEKİLİŞİ HERHANGİ BİR SİTEDEN YAPACAĞIM.
    - İLK 50 KİŞİYE ULAŞTIĞI TAKTİRDE ÇEKİLİŞ SÜRESİ BİTECEKTİR. ULAŞMADIĞI TAKDİRDE ÇEKİLİŞ İPTAL OLACAKTIR.
    - ÇEKİLİŞ 17.03.2017 SAAT 17'DE BİTECEKTİR. SAAT 17'DEN KISA SÜRE SONRA KAZANAN KİŞİYİ AÇIKLAYACAĞIM. KAZANAN KİŞİ BANA PM YOLU İLE ULAŞIP MAİL ADRESİNİ YAZSIN. KODU MAİL ADRESİNE GÖNDERECEĞİM.

EĞER ŞARTLAR UYUYORSA İSE,

(YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstiyorum. Diye yorum at ve çekilişe katıl.

Bol şans.

ÖNEMLİ NOT: PROMOSYON KODUNDAN DOĞACAK HERHANGİ BİR PROBLEMDE YOURMOVE SORUMLU TUTULAMAZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 16 Mart 2017; 19:6:18 >

• YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstiyorum
    Mesaj siniri 1000 uzeri olsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RenacCros -- 16 Mart 2017; 2:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RenacCros

(YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstiyorum
    Mesaj siniri 1000 uzeri olsun. :)

- BU ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN 1430 VE ÜZERİ MESAJINIZ OLMASI LAZIM.
    YOURMOVE kurallarından asla taviz vermez. İlginiz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 16 Mart 2017; 2:24:26 >
  • (YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstiyorum.

• (YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstemiyorum, zira bende full paket var

ek olarak, madem böyle bir güzellik yuapıyorsun, GS ve TS taraftarına özel olmalı. He diğer takım taraftarının da ilgisini çeker elbet ama hediyenin hakkını gs-ts maçı verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 16 Mart 2017; 4:0:52 >
  • Istemiyorum evde ligtv var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Niye 1430 üye yılına göre kriter belirlesen daha mantıklıydı sanki

• (YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstiyorum.

• Mesaj sayisi saçma olmuş. Konu disinda takilan adamlariz.

• YOURMOVE Onaylı) Digiturk Play Haftalık Maç Kodu Çekilişine Katılmak İstiyorum.

• 1-EneRGy.
    2-Turin Turambar.
    3-SPaCeLoRD
    4-_conscript_
    5-IMPEDIMENTA
    6-mahsur kalan adam
    7-
    8-
    9-
    10-
    ....

- İLK 50 KİŞİYE ULAŞTIĞI TAKTİRDE ÇEKİLİŞ SÜRESİ BİTECEKTİR. ULAŞMADIĞI TAKDİRDE ÇEKİLİŞ İPTAL OLACAKTIR.

(Duruma göre) İlerleyen haftalarda birçok kanalı barındıran ve kalan süresi yaklaşık 2 aydan fazla IPTV çekilişi yapacağım.

Bu tarz şeyler elimde çok olduğu için dağıtma kararı aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 16 Mart 2017; 11:9:48 >

• 1430 mesajim olmadığından çekilişe katilayazdim

• Yourmove onaylı ekonomik analizlere son mu verdin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: seanparker

Yourmove onaylı ekonomik analizlere son mu verdin hocam

Konu hala duruyor ama yazmıyorum forum geneline. Uzun zaman sonra konu dışına yazdım. Dün yine olay çıktı :) yazmamam daha hayırlı diye düşünüyorum.

Ek olarak;

1430 mesaja ulaşmamış kıymetli dostlarım yazmasınlar lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 16 Mart 2017; 12:34:17 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.