Şimdi Ara

YOUNES BELHANDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adam talisca'dan 2 kat fazla kilit pas vermiş. en çok top kapan, en çok pas atan, en çok adam geçen yine belhanda. nimet bu adam nimet. abimm benim seni yedirmeyizz.

YOUNES BELHANDA

• Sneijder'i 7 gol 15 asist istatistiği üzerinden savunurken istatistik falan bırakın diyenler Belhanda'yı saçma sapan istatistikler üzerinden övüyor

Ha bu arada Belhanda fena değil, özellikle bazı maçlarda çok iyi oynadı. Ama Alanya maçı geldiginden beri en kötü maçıydı. Bir futbolcu nasıl daha kötü oynayabilir bilmiyorum o derece. Maçta 2 hareketi dışında safi zarardı.
    Anlatayım. Batalla 60 pas atmış bu istatistiğe göre. Sence mümkün mü? İstatistikleri nereden almış yapan bilmiyorum ama whoscored'a göre rating'i 7,57 değil 7,38. 24 değil 16 top çalmış. Adam geçme 38 değil 23. Biraz şişirilmiş gibi. Bir de Belhanda'nın yarısı kadar maç oynamış Mossoro ile toplam istatistik karşılaştırılmış falan.

Geçen sene 13 haftada 20 gol atmışız. Bu sene 29. Sneijder'in skora katkı oranı daha yüksek.

Aa dur Sneijder hep duran toptan asist yapıyordu dimi! Belhanda hiç öyle mi? Evet öyle.

Ama Sneijder hep küçük takımlara atıp attırıyordu dimi? Belhanda ise ne büyük maçlarda ne önemli işler yaptı dimi? Yoo hiç de bir şey yapmadı aslında, kırmızı görüp derbiyi satması dışında.

Bunları yazma sebebim de ne kadar kendinle çeliştiğini gör diye. Acilen Sneijder nefretini bırakman lazım. Gel çözelim şunu. Naptı olm adam sana ne bu hırs? Bak bende Belhanda'yı Sneijder'e tercih ederim şuan. Ama Alanya maçında kariyerinin falan en kötü topunu oynadı eleman, bu kadar kör gözle savunmayın. Genel olarak övün, bende beğeniyorum. Bazı maçlarda çok iyi oynadı falan ama son maç yanındaki adama topu veremedi defalarca. Tabi ki eleştirilir bu kadar kötü oynadığı maçtan sonra. Sorsan Belhanda kendisini savunmaz bu kadar, kötüydüm der geçer.

Millet Sneijder'in yerine yüksek bonservisle alındı diye aşırı eleştiriyor, sende tersine aşırı savunuyorsun. Yani naparsanız yapın tabi bana giren çıkan yok nasılsa ama ne biliyim saçma biraz bu tartışmalar.

• Tosun pasa taraftari, Sneijdersporlular birazdan dolusur. Siz kacin ben oyalarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılmaz -- 26 Kasım 2017; 23:19:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Tosun pasa taraftari, Sneijdersporlular birazdan dolusur. Siz kacin ben oyalarim.

ya sneijder'in soluna neymar'ı, sağına bale'i, önüne ronaldo ve suarez'i mi koydun sanki? napsın adam tek başına?
  • YOUNES BELHANDA
  • Ligde Talisca'dan kötü oyuncu yok zaten o bölgede. Bu neyin kıyaslaması? Talisca daha normal pas atamıyor ne kilit pasından bahsediyorsun, neyi kıyasladın anlamadım ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Tosun pasa taraftari, Sneijdersporlular birazdan dolusur. Siz kacin ben oyalarim.

ya sneijder'in soluna neymar'ı, sağına bale'i, önüne ronaldo ve suarez'i mi koydun sanki? napsın adam tek başına?

Muslera cok iyi savunma kotu demekten farki yok.

• Buna 8 verdik Sneijder bunun zamanına denk gelse 20 ye alamazdık , 8 milyon para değil artık bu paraya bu kadar.
  • Sıkıntı 10 numaralı formayı giyiyor diye 10 numara performansı beklenmesi. Adam bildiğin orta saha. Istatistiklerde bunu gösteriyor zaten. Oyun içinde katkısı cok fazla. Ama ne yazık ki hiçbir zaman taraftarın gözüne giremeyecek.

• Belhanda modern orta saha oyuncusu. Artık topu ayağına bekleyen 10 numaraları eziyorlar.Hepsi tek tek yok oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstatistiklere gel. Adam patates aga. Kilitpas yapmışmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim medyanın oyunları bunlar , aynı şey teknik direktörler içinde geçerli , bjk fb ile aynı puanda ne hikmetse basın tudor ve aykutu yerden yere vururken kimse şenolu eleştirmiyor soru bile soramıyorlar üstelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Ligde Talisca'dan kötü oyuncu yok zaten o bölgede. Bu neyin kıyaslaması? Talisca daha normal pas atamıyor ne kilit pasından bahsediyorsun, neyi kıyasladın anlamadım ben.

Aboubakar gittikten sonra Talisca düştü. O varken iyiydi.

• Sneijder'i 7 gol 15 asist istatistiği üzerinden savunurken istatistik falan bırakın diyenler Belhanda'yı saçma sapan istatistikler üzerinden övüyor

Ha bu arada Belhanda fena değil, özellikle bazı maçlarda çok iyi oynadı. Ama Alanya maçı geldiginden beri en kötü maçıydı. Bir futbolcu nasıl daha kötü oynayabilir bilmiyorum o derece. Maçta 2 hareketi dışında safi zarardı.

• Harbiden sıktı artık şu Sneijder muhabbeti. Gitmesi gerekiyordu ve gitti.

Belhanda bence Alanya maçında Tudor'u sabote etmek için bilerek öyle oynadı. Başka bir açıklama getiremiyorum. Bu kadar zayıf rakibe karşı böyle leş bir performans başka türlü olamaz.

Geçen hafta Tudor'un sistemini eleştiren bir açıklama yapmıştı. Belki araları soğuktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Sneijder'i 7 gol 15 asist istatistiği üzerinden savunurken istatistik falan bırakın diyenler Belhanda'yı saçma sapan istatistikler üzerinden övüyor

saçma sapan? nesi saçma hele anlat bakalım. sneıjder'e laf edince asist tablosunu bir yerimize sokanlar ligin asist kralı kimmiş baksınlar bakalım.

geçen sezon sneijder ilk 12 hafta performansı: 1 gol, 4 asist

bu sezon belhanda ilk 12 hafta performansı: 1 gol, 5 asist

hem istatistik de iyi hem de oyun olarak sneıjder leşinden 3 gömlek iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: asosyal yaratik

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Sneijder'i 7 gol 15 asist istatistiği üzerinden savunurken istatistik falan bırakın diyenler Belhanda'yı saçma sapan istatistikler üzerinden övüyor

saçma sapan? nesi saçma hele anlat bakalım. sneıjder'e laf edince asist tablosunu bir yerimize sokanlar ligin asist kralı kimmiş baksınlar bakalım.

geçen sezon sneijder ilk 12 hafta performansı: 1 gol, 4 asist

bu sezon belhanda ilk 12 hafta performansı: 1 gol, 5 asist

hem istatistik de iyi hem de oyun olarak sneıjder leşinden 3 gömlek iyi.

Anlatayım. Batalla 60 pas atmış bu istatistiğe göre. Sence mümkün mü? İstatistikleri nereden almış yapan bilmiyorum ama whoscored'a göre rating'i 7,57 değil 7,38. 24 değil 16 top çalmış. Adam geçme 38 değil 23. Biraz şişirilmiş gibi. Bir de Belhanda'nın yarısı kadar maç oynamış Mossoro ile toplam istatistik karşılaştırılmış falan.

Geçen sene 13 haftada 20 gol atmışız. Bu sene 29. Sneijder'in skora katkı oranı daha yüksek.

Aa dur Sneijder hep duran toptan asist yapıyordu dimi! Belhanda hiç öyle mi? Evet öyle.

Ama Sneijder hep küçük takımlara atıp attırıyordu dimi? Belhanda ise ne büyük maçlarda ne önemli işler yaptı dimi? Yoo hiç de bir şey yapmadı aslında, kırmızı görüp derbiyi satması dışında.

Bunları yazma sebebim de ne kadar kendinle çeliştiğini gör diye. Acilen Sneijder nefretini bırakman lazım. Gel çözelim şunu. Naptı olm adam sana ne bu hırs? Bak bende Belhanda'yı Sneijder'e tercih ederim şuan. Ama Alanya maçında kariyerinin falan en kötü topunu oynadı eleman, bu kadar kör gözle savunmayın. Genel olarak övün, bende beğeniyorum. Bazı maçlarda çok iyi oynadı falan ama son maç yanındaki adama topu veremedi defalarca. Tabi ki eleştirilir bu kadar kötü oynadığı maçtan sonra. Sorsan Belhanda kendisini savunmaz bu kadar, kötüydüm der geçer.

Millet Sneijder'in yerine yüksek bonservisle alındı diye aşırı eleştiriyor, sende tersine aşırı savunuyorsun. Yani naparsanız yapın tabi bana giren çıkan yok nasılsa ama ne biliyim saçma biraz bu tartışmalar.

• istatistiklere göre yazayım, 1 asist fazla yaptı diye 3 gömlek mi üsütn oldu ? :) sezarın hakkı sezara kardeşim. çemişkezek sporda yedek bile kalsa şino her ortamda belhandanın üstüdür. bu kadar net.
  • Belhanda'nın maç içinde daha fazla önplana çıkması gerek, şuan uyum sürecinde olduğunu düşünüyorum. Hala maç içinde dengesizleşen performansa sahip...

Bizim taraftarında ayrı bir tuhaflığı var, arkadaş Belhanda eleştiriyorsun Sneijdersporlu oluyorsun :) Herkes birinin fanı olmuş, kötüye kötü iyiye iyi deyin geçin...
  • Cok sacma istatistikler.Bizim oyunumuzla veya diger takimlarin oyunuyla sizinki bir degil.10 numaraya beni koy ben bile is yaparim o oyunda.

• Bu saçma istatistikleri sahada niye göremiyoruz acaba. basketten özenip özenip saçma istatistikleri futbola uyarladılar. Kilit pasmış. attın pas gol olmuyorsa kilit milit değildir. belhanda potansiyel olarak şu an ligde oynayan 10 numaralar içinde battaladan sonra en yetenekli isim. Ama adam tipik arap. İstikrarsız tutarsız gevşek. Keyfi olursa oooovv o ne pas diyosun. sonra 70 dk sahada yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.