Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Youla geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
45
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1095 Mesaj
    Youla ile anlaşmak üzereyiz bence bizde iş yapar ancak aradığımız bitirici santrafor tipi değil.Daha çok sprinter bir oyuncu bize Jardel gibi bir golcü lazım.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    İspat et
    |
    |

Gençliğimin Katilisin!
  • Yarbay
    3514 Mesaj
    FB Preko transferinde buna benzer bir kazık yemişti , şimdi BJK yiyecek..GS maçında attıgı gol onun ayaklarına ne kadar hakim oldugunun bir göstergesi..

yine de parlak bir transfer hayırlı olsun
    |
    |
    yaşıda çok fazla değil,kalitesini zaten senelerdir biliyoruz...
    bu adamın özelliği gol vuruşları değil zaten,topu çok hızlı bir biçimde rakip ceza sahasına taşıması...
    bence alınırsa faydalı olur.
    |
    |
    Kontra ataklar için çok uygun bir futbolcu youla...Ama kalabalık defasnlara karşı daha onu hiç izlemedik..
    Youla topla hızlı çıkıyor ama driplingleri düzgün değil..Önüne aldıgı topların yüzde ellisini ayagından fazla açıyor..Rıza'nın ne amaçla kullanacağı çok önemli youla'yı..
    |
    |
    bu arada Ali Tandoğan ı da bitirmişiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çerkez -- 17 Mayıs 2005, 22:48:49 >
    |
    |
  • Yarbay
    11244 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

demek ki önümüzdeki sene de Rıza yönetimindeki BJK , defans ağırlıklı futbol oynayacak..
    Kontra ataklar için çok uygun bir futbolcu youla...Ama kalabalık defasnlara karşı daha onu hiç izlemedik..
    Youla topla hızlı çıkıyor ama driplingleri düzgün değil..Önüne aldıgı topların yüzde ellisini ayagından fazla açıyor..Rıza'nın ne amaçla kullanacağı çok önemli youla'yı..

Gençlerbirliğinin oyun sistemi şu anda böyle olduğu için bu şekilde görünüyor şu an.
    Ersun Yanal zamanında da hucum futbolu oynamıştı Gençlerbirliği,Youla da gayet başarılıydı.
    zaten daha öncesine baktığımızda Rıza Hocanın defansı sağlam tutacağı ortada,sürpriz birşey değilki bu..
    ama benim tahminim tüm takım olarak hücum etme,tüm takım olarak savunma yapmak var kafasında.onu yerleştirmeye çalışacak takıma bence...
    daha önce dediğim gibi"haydi yallah hop hop hop"futbolu kimseye birşey kazandırmıyor artık,defansınıda sağlama alacaksın...
    |
    |

• Yarbay
    3162 Mesaj
    Hayırlısı olsun en iyi kararı yönetim ve rıza hoca bilir
    |
    |
    Rıza hocamız "kaliteli" bir yabancı forvet alınacağını söylediğinde bunun Youla olduğuna ihtimal vermemiştim söylentilere rağmen, bence Beşiktaşımıza daha iyi bir forvet gerekli, Carew satılırsa da gerekli para çıkıyor, Anelka Nobre & Necati Hakan (veya takviye) ye karşın bizim forvetimizde en az 1 tane çok iyi yabancı olmalı, Youla buranın yükünü çekecek kalitede değil bence, hızlı evet ama gol vuruşu bir Ahmet Dursun dan çok iyi değil, umarım yabancı forvet alımını Youla ile geçiştirmeyiz faydalı olacak oyuncu ama yedek soyunmalı Beşiktaşta

Aslında Fatih Tekke'yi çok istiyorum bir alabilsek!
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    YOULA İİ OYUNCU RIZA HOCA OYNATIR BENCE ONU.cm de transfer lisetmdeki ilk oyunculardandıama carewin warsa kadronda youla ii yedek olur ona.ancak bunu diyebilirim.
    |
    |
    8365 Mesaj
    Amokachi jr deli gibi gidiyo cin gibi adam valla.
    |
    |
    Bu youlada bişey olmaz kaç senedir türkiyede bir avrupa takımı mutlaka kancayı takardı
    bence bi halta yaramaz...
    |
    |
    Youla büyük takim oyuncusu deiL..
    |
    |
    Carew büyükde noldu sanki o kadar para verdiler Pascalın yerini dolduramadı. Hareketli bi oyuncu oynar bu takımda.
    |
    |
    YOULA&CAREW

UYARSA EĞER KORKUTUCU OLUR BENCE...HAYIRLI OLSUN
    |
    |
    |
    |
    %78 bizdeymış bjk yonetıcısı acıklası.Kesın birsey yok ortada ama almak için ugrasıyorlar
    |
    |
    BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA YOULA KENDİ SÖLEMİŞ SENEYE BJK DEYİM DİYE...GS MAÇINDAN SONRA
    |
    |
    |
    |
    Ben BEŞİKTAŞLIYIM ama bu transfere pek sevindiğimi söyleyemem.Tamam Türkiye'de iş yapar Youla ancak büyük maçları kaldırabileceğini zannetmiyorum(inşallah g.t olurum)...Ayrıca tanıdığım kadarıyla Youla çok laubali bir oyuncu,bazen aptalca goller kaçırabiliyor.
    |
    |
    Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.
    Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır. Yaşayamaz ve yaşamayacaktır. (Mustafa Kemal Atatürk)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.