Şimdi Ara

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2017 Yaz Sezonu Serisi (BAŞLADI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
4.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e 2017 Yaz Sezonu Serisi (BAŞLADI)

#Komedi/Okul/Romantizm

KONUSU

Kodo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda giyim, kuşam, saç tarzı, takılar vb... gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi'nin öğrencileri, üniversiteye girme ya da bulma konusunda neredeyse hiçbir zaman sıkıntı çekmemektedir. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla. Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır.rnKahramanımız Kiyotaka Ayanokoji da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden başarısız olarak "çöplerin sınıfı" olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Ne var ki burada tanıştığı Suzune Horikit, Kikyo Kushida ve diğer iki öğrenciyle beraber Kiyotaka’nın durumu da yavaşça değişmeye başlayacaktır.

İYİ SEYİRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 13 Temmuz 2017; 15:37:0 >

• Bilgisayarım yanımda olmadığından konuyu güncelleyemedim 15-16 saat önce çevirisi geldi ve seri çıkışını yaptı

Konuyu baştan aşağı güncelledim gif yoktu yine trailerdan çaldım

1.BÖLÜM

@Hatsune Miku Listene al güzel seri geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 13 Temmuz 2017; 15:36:38 >
  • Bölümü izlemedim ama konu olarak baka to testi andırıyor.#Rez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sizotipall -- 13 Temmuz 2017; 15:42:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizotipall kullanıcısına yanıt
    Evet aynı şekilde düşünenler var andırıyorda haksız değilsin

Baka to testin yeri ayrı ama :D
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam ekledim listeye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağol hocam ekledim listeye
  • İkinci bölüm itibariyle bakıldığında ana karakter davranış şekli itibariyle oreki ile hikigaya karışımını andırıyor.Siyah kız ile de kısa saçlı kız oregairudan yukino ve yui'ye çok benziyor.Ve ikinci bölüm bitmek üzere iken saatin tik-tak sesleri arasında ana karakterin gözlerini yavaşça açışı sırasında iki bölümdür bölüm başında kör göze parmak misali gösterilen söz istemsizce zihninizde beliriyor;

Birinin yeteneğini ve kabiliyetini gizlemesi büyük yetenek ve kabiliyet gerektirir...
  • 3.BÖLÜM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grafikleri orta ama
    konusu çokk enteresann.. müthişş.. film-dizi çekilir...
  • 4.BÖLÜM

• Boyle guzel bi anime neden komedi kisminda olur ki

2.sezon gelecek mi bu arada guzeldi baya :D

• 2.sezonu çok istediğim animelerden birisi ayrıca okuduğum ilk light novelde buydu ama bırakmıştım okumak pek bana göre değil. Ayanakouji ve Horikita gibi gayet güzel ana karakterleri varken neden pek bilinmiyor ve MAL puanı düşük anlamıyorum Lovely Complex bile 8.15ken bu animenin 7.93 olması:((
  • Karakterlerin hepsi bi afra tafralarda

Hakikaten kaslı üstün insanlar böyle yapmaz yalnız

Bir çin atasözü der ki dağların üstünde dağ göklerin üstünde gökler vardır

Zaten kırılgan şeylersiniz
  • İlk 2 bölümü fena değildi ancak daha sonra baymaya başladı. Gereksiz diyaloglar ve sıkıcı karakterleri var. 8.bölümdeyim ama pek değişeceğini sanmıyorum. 7.bölüm (havuz bölümü) saçmaydı mesela.

edit: Bitirdim. Sonlara doğru açılıyor. Pek tatmin edici olmasa da izlenebilir gibi geldi. 2.sezonun kesinlikle gelmesi geliyor tabi. Havada kalıyor çünkü böyle.

6.7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 22 Mayıs 2020; 23:19:46 >
  • mangasını nerden okuyabiliriz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.