Şimdi Ara

YOU (2018 - 2024) | Netflix | 5. Sezon (Final) Yakında (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
229
Cevap
15
Favori
11.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel haber yarın gelecek zannediyodum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni hatunu beğenmedim. Tip olarakta oynadığı rol olarakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu akşam malum sitelere düşmüş olur mu?
  • Ilk 2 bölümü izledim harika basladi yeni sezon, gotham'dan penguen reis gelmiş .

Bölüm 1-2 spoiler

[Ilk bölümün sonunda ki Twist çok güzeldi, klasik joe her seyi yapmis yine. Parmak sahnesini beklemiyordum çok ani oldu, ardında hızlı bir şekilde sezonun ilk cinayeti de geldi.

• Hatun çok güzel ya

• Bi beck değil ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Mühendis -- 26 Aralık 2019; 18:40:33 >
  • The Mühendis kullanıcısına yanıt

Normalde sarışın hastasıyım ama bu hatunda çok iyi ya kendisini ilk defa The Haunting of Hill House (Tepedeki Ev) dizisinde görmüştüm oradan beri tutkuluyum. Yeni oyuncu zaten ilerleyen zamanlarda çok parlayacak kendisi.
  • beyler netflix dısında ızleyebılecegm yer yok mu
  • spoiler verebilcek olan varmi,arkadas izliyor sinir etcem
  • 2. sezon ilk bölümü izledim. Eh işte derken sonunda oh be dedim. Gayet iyi başladı. Seviyorum ben bu diziyi. Özellikle de Joe'yu.
  • Nihayet başladı.Ben bu diziyi gerçekten seviyorum.
  • Dizi ilginç şekilde kendini izlettiriyor çok akıcı gerçekten
    2.sezon 3.bölüm yeni bitti fena gitmiyor sezon özellikle 3. bölümden sonra sezon finali için kafamda bi tahmin oluştu bakalım doğru çıkacak mı merak ediyorum
  • 10 bölüm su gibi aktı.bu diziyi görünce lost in space'yi bile izlemeyi bırakıp 10 bölümü yuttum.sezon finaliyle 3.sezonun da olacağı izlenimini verdiler,umarım vazgeçmezler.Gerçekten çok ama çok güzel bir dizi.Ama Love biraz sönük kalmış.
  • Bugün bitirdim bende, harikaydı ilginç bir şekilde merak ettiriyor 2.sezonun sonunda devamı gelecek sinyali çakılmış 3.sezon yakın zamanda onay alır.

Victoria Pedretti yeni oyuncu olmasına rağmen ben bu hatunun oyunculuğunu çok beğeniyorum Tepedeki Ev dizisinden sonra baya hoşuma gidiyor gelecek yıllarda çok parlayacak bu hatun hem güzelliği hem de o gülüşü zaten su gibi maşallah. Aynı şekilde Penn Badgley de harika oyuncu.

2.sezon da Dexter dizisine gönderme çakılmış.
  • Sezon finalini beğenmedim.

Love manyak çıktı. Joe'ya yaptıklarını anlatırken şok oldum. Joe'dan daha manyak bence.

Forty'nin ölmesi saçma geldi. O sırada ablası deseydi o kızı ben öldürdüm, sen öldürmüşsün gibi gösterdim, Candice'i ben öldürdüm vs. diye belki farklı bir şey olurdu.

Joe'nun artık yakalanmasını istiyordum. 1 sezon daha sürsün diye evli mutlu çocuklu gibi göstermeye çalıştılar ama Joe yine başka kadınlara takıntılık yapacak gibi diğer sezonda.

Kısaca ilk sezon daha iyiydi.
  • Ben bu sezonu daha çok beğendim

Love'da bir gariplik vardı ama bu kadarini beklemiyordum açıkçası Joe'nun kopyasi çıktı. Forty'nin o sahnede öleceği çok belliydi ben intihar bekliyordum daha farklı oldu. Son sahnede acaba Beck'i mi göreceğiz diye düşünüyordum ama apayrı biri büyük ihtimal. Yeni sezon yeni av olacak artık

• Dizi için üzüldüğüm tek nokta çok fazla hasır altı edilen konu var ve bazı şeyler çok çabuk geçiştiriliyor. Artı olarak Joe karakterinin aptallığı, sosyopatlığıyla çelişiyor. Farklı bir platformda doğru senaristlerin elinde çok daha güzel hale gelebilirmiş.

Gerçek bir sosyopat Nightcrawler filmindeki Lou Bloom gibi oluşturulur. Sinsi, akıllı ve toplumla sürekli çatışma halindedir. Joe burada her şeyi eline yüzüne bulaştıran bir karakter. Özellikle son bölümde polisin de dahil olduğu olay örgüsü basite kaçtıklarını gösteriyor.

Gelecek sezondan Gone Girl kokusu almamak mümkün değil.

• adam evlendi,bebeği olacak yine iflah olmuyor.2.sezon da bitti umarım 3.sezonda bu işlerde dexter abisi gibi uzman hale gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 29 Aralık 2019; 9:28:53 >
  • Bu sezon da güzeldi de ilk sezon daha iyiydi. Sonu aceleye gelmiş sanki. Bi de beck vardı ilk sezonda tabi o yüzden daha iyiydi benim için

• Beck için ilk sezonun yeri ayrı. Ancak 2. Sezon daha güzel sanki.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.