Şimdi Ara

YOU (2018 - 2024) | Netflix | 5. Sezon (Final) Yakında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
15
Favori
11.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk sezon anlatımdan dolayı güzeldi ama son bölümde çok saçmaladılar bence dizinin akışına uymadı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nasıl güzel mi dizi önerir misiniz

• Bu dizi çok iyi ya. Harbiden Joe karakterine bayıldım. Çok iyi oynuyor. Ama 2. sezon nasıl olacak bilemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum son bölüm sacmaladilar biraz. Ama tadı damakta kalan dizilerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YOU (2018 - 2024) | Netflix | 5. Sezon (Final) Yakında

• Son bölüm herkesin dediği gibi daha iyi bitebilirdi. Onun dışında sürükleyici ve kendini izletiyor dizi.

Umarım Beck ölmemiştir.
  • Bence 2018'in Titansla birlikte en güzel yeni dizisiydi...Ben çok beğendim...
  • Finali beğenmeyenler varmış ondan acaba kötü mü diye tereddütle izledim ama finalini beğendim ben.Joe tam bir psikopat.Böyle insanların sayısı gerçekte de azımsanacak kadar değil.

• Dizinin ikinci sezonunda başrol kadın oyuncu Victoria Pedretti olacak.

Bu haber de bence Beck kesin ikinci sezon yok olarak yorumlanabilir. Joe kendi kurduğu savunma makinesine oturttuğu sürece her şeyi yapabilir. Finali izlerken yapmamıştır, Beck ile beraber bir senaryo yapıp oynamışlardır onu dedim, aradan zaman geçince fikrim öldürmüştüre doğru kaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 27 Şubat 2019; 9:22:25 >
  • henüz sezonu bitirmedim, gayet güzel gidiyor. Fakat Gossip Girl izleyenler hak verecektir ki.. keşke dizi New York da olmasaydı. İzlerken Gossip Girl'deki Serena van der Woodsen bi yerlerden çıkacak gibi geliyor.
  • saglam dizi begendim

• İzlemeyi düşünen varsa tavsiye etmiyorum. Başlarda güzel geliyordu ama git gide mantıksız gelmeye başladı. Psikolojik açıdan da rahatsız edici bence. Sıkıntılı bir dizi.

• izleyin pişman olmazsınız...
  • idare eder çerezlik bir dizi yoklukta gideri var
  • dizi güzeldi finali de beğendim yalnız
    joe nun peachin evinde işeyip bıraktığı kap ne oldu,dedektif dna baktırıcam falan demişti

• beckin gidisi hosuma gitti. joe bu kadar insani oldurup ortadan kaybedebilmesi ve kimsenin sasirmamasi cok komik. ve ben nedense bu beck ile joe turkiyedeki insanlara benzetiyorum oldurmek harici. erkegi takintiyi sevgi sanar kiza bir simsek cakmamis olur keske boyle olmasa ama gercek bu
  • Dizi gayet güzeldi. Anlatım tarzını ve ilerleyişini beğendim. Sonunda ne olacağı belli gibiydi ben önceden tahmin ettim. 2. sezonu bekliyorum.
  • Dizi cok guzeldi tavsiye ederim.

• değişik bi tarz. kendini izlettiriyor.merakla bekliyoruz 2. sezonu
  • Az önce bitirdim, güzel dizi izlenir bence.

İçi sidik dolu kavanoz işi biraz havada kaldı ama 2.sezon bişeyler çıkabilir ondan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.