Şimdi Ara

YOU (2018 - 2024) | Netflix | 5. Sezon (Final) Yakında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
15
Favori
11.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peach de joe gibi psikopat.
  • Dizinin atmosferinde, işleyişinde garip bir basitlik var. Bunu kırıp, kısır döngüleri aşabilirlerse daha güzel olabilir.
  • 01x06

Oha. Joe resmen Peach' öldürdü. Ben şok. Galiba eski kız arkadaşını da öldürmüş sözde beni aldatıyorsun diye.

Şimdi dizi nasıl ilerleyecek merak ediyorum.
  • Joe
    gelen gideni biçmeye başladı.Sırada polis var...
  • Adama da yazık.Dayak yedi,kaza yaptı sırada kafasına meteor düşmesi var...
  • Dexter benim için en iyi dizi olmasından dolayı, bu dizinin dexterla olan konu bağlantısını çok benzetiyorum. O yüzden hiç bi dakikası sıkıcı değil ama konu çok hızlı işleniyor gibi. Bütçesi düşük belli araba sahnesinde
    beyni yarıldı ama arabanın farı bile çatlamadı. Camda kırık yok, kan izi yok vs.
    Dexter ilk sezonunda tutulmamıştı ama sonraki sezon çığır açarak tüm dünya izliyordu, eğer senaryo bozmazsa bu da öyle olucaktır

• Peach nasıl Öldü anlamadım ama Kolay harcandı. Adam kaza geçiriyor alnı açılıyor ama o şekilde başka yere gidip kadını ortadan kaldırıyor enteresan.
  • 1*06

Bu bölümde Peach'in saldırıya uğramasının araştırılmasını ve bu araştırmanın Joe'ya kadar gidebileceğini beklerken bu bölüm bunların hiçbiri olmadığı gibi Joe, geçen bölüm tamamlayamadığı işi bu sefer tamamlayıp Peach'i öldürdü. Karakterlerin bu kadar çabuk harcanmasını beklemezdim. Önce Benji ardından Peach... Bu gidişle dizinin ömrü çok uzun olacağa benzemiyor.

Beck için Peach-Joe çekişmesinin son bulmasıyla birlikte dizide en merak uyandıran konu Joe'yu çeviren polis memuru ile aralarında neler olabileceği. Önümüzdeki bölümlerde buraya değinirler.

Joe'nun eski kız arkadaşına bir şeyler yaptığı belliydi, bunun sinyallerini aldık. Beck'in durumunun da farklı olmayacağı bir sona doğru gidiyoruz izlenimi var bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercann35 -- 18 Ekim 2018; 5:08:48 >

• Dizi'yi tek sezonda final yapacaklar gibi gözüküyor...

Üstteki arkadaşında belirttiği gibi Joe ileri düzey bir sosyopat, Beck'te vazgeçilmez biri değil..

Joe kesinlikle Beck'in gitmesine izin vermez. Ya benimsin yada kara toprağın der.
    Sonu mezar olursa eğer Joe'nin fazla yas tutacağını da sanmam yeni bir kız(av) bulur.
    Bu döngü böyle gider, ta ki yakayı ele verene dek.
  • aralık 26 netflix

• quote:

Orijinalden alıntı: ChloeMC

Dizi'yi tek sezonda final yapacaklar gibi gözüküyor...

Üstteki arkadaşında belirttiği gibi Joe ileri düzey bir sosyopat, Beck'te vazgeçilmez biri değil..

Joe kesinlikle Beck'in gitmesine izin vermez. Ya benimsin yada kara toprağın der.
    Sonu mezar olursa eğer Joe'nin fazla yas tutacağını da sanmam yeni bir kız(av) bulur.
    Bu döngü böyle gider, ta ki yakayı ele verene dek.
    dizinin 2. sezon onayı çoktan alındı
  • Beck taaaaaş gibi yok pardon dizi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 5 Kasım 2018; 11:42:45 >
  • Bir hafta nasıl beklenir şimdi....5*9 ne bölümdü...Bakalım sezon finali nasıl bitecek...

• Adam Becki Ortadan kaldıracak sanırım 2 sezonda da yeni bir kız gelir Candace da güzelmiş herhalde onuda ortadan kaldırdı.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    Beck ölmesin yaa.Sadece onun için izliyorum diziyi :)
  • dizi çok iyi değil mi ya ? yoksa ben dexter fanboy olduğum için mi çok sevdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: desarj45

Beck ölmesin yaa.Sadece onun için izliyorum diziyi :)
    Gidişat öyle gibi sanki bende ölmesin isterim ama adam psikopat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beck
    out
    Candace
    in....Yaşasınnnnnnnnnnnn.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 12 Kasım 2018; 17:37:12 >
  • Sezon finali de 10 numara olmuş...Gerçekten bu diziyi çok sevdim...

• Bu sezon Candace flashback'leri vardı önümüzdeki sezon da Beck flashback'leri olsun ki Joe'nun Beck'i nasıl hallettiğini görelim..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.