Şimdi Ara

Yorumcu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu adam bi de sözde galatasaraylı :)
  • Atv heralde Antalya Tv olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bu adam bi de sözde galatasaraylı :)

Hincal Uluc, Fatih Altayli, Levent Tuzemen vsvs. Medyadaki muhtesem taraftarlarimiz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam yorumcu değil Galatasaray Eleştirmeni sıfatıyla oturmuş oraya !
  • Bende konu acmak icin girmistim.Boyle rezillik olmaz.Adam her yorumunu galatasaray aleyine yapiyor.Maç zevkim kalmadi.Kapatilmiyor mu yorumcu sesi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: CcCriSsS

Dön 4-2-3-1 e dedi. 4lü savunmayı saydı ileri koyacak adamları sayamadı.

south park sessizliği yaşandı bir anda
    sol emre sağ umut ileride drogba demeyi bile akıl edemeyecek aciz adam gs maçları yorumluyor
  • Ulan yemin ederim maçı izlemek istemiyorum bu adam yüzünden tutturmuş sistem bik bik konuşuyor.

yaptığı yorumlarda hep ezbere ve boş. hiçmi yapıcı mantıklı bir eleştiri olmaz
  • Neymiş melo orda oynarmıymış neymiş mancini ayaga sadece 2 kere kalkmış neymiş mancini bişey yapmıyomus Galatasarayın pozisyonu yokmuş , bukadar boş ve saçma konuşan bir yorumcu daha olamaz , fark ettiyseniz adamın dediğine macı anlatan spiker cevap bile vermiyo
  • Bi ara vezlay snayder mi dedi bana mı öyle geldi
  • Bu nasıl yorumcu maç boyu saydım kendisine. Yoldan geçen birini koysalar daha çok zevk alırdık.
  • Resmen maç izleme zevkini %50 azaltıyor

• Türkiye'de yorumcu olayı bu işte. Maçı anlatandan daha çok konuşacaksın. Her pozisyona bir yorum yapacaksın. Hatırlar mısınız bir milli maçta da Rıdvan: "At sağa, dön sola, doldur içeri, oyna şuna..." gibilerinden sanki ps oynuyormuş gibi yorum yapıp maçı tv'den izleyenleri çileden çıkarmıştı.
    Taraflı da tarafsız da olması fark etmez. Az konuş, öz konuş, sadece gördüklerini yorumla (yok çalışmamışlar, yok şöyle, yok böyle), kahve ağzını bırak!

• Adam gelmiş gs taktiğini eleştriyor, sanane kardeşim sanane maçını anlatacaksan anlat senin saçmalıklarını mı dinlemek zorundayız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek kelimeyle rezalet. Adam 4-4-2 dedi defansi dizdi gobege Selcuk-Melo dedi Sneijder nerde oynuyo o zaman abicim sol kanata mi koyalim?

• Hani böyle kahvede maç izlerken 45 50 yaşlarında yanında Galatasaray maçı izleyen Fenerbahçe yi tutan adamlar varya.Neyse bişey demiyorum.
  • http://www.sabah.com.tr/yazara_eposta/tuzemen

buradan kendisine yazabilirsiniz. ben dayanamadım hiç yapmadığım bir işi yaparak nasıl tahammül edilemeyen biri olduğunu, onun yüzünden televizyonun sesini kapatarak izlediğimi, taraflı olduğunu yazdım. siz de yazın ki her maç sinir krizi geçirmeyelim.
  • Adam Mancini'den daha iyi biliyor havalarında.
  • Adam kendi yorumunu yapıyor size yaranmak için gs söyle iyi böyle mükemmel diyecek hali yok. Yorumlarının cogunda da haklı. Galatasaray son derece etkisiz oynuyor, girdiği pozisyondan çok daha fazlasını veriyor. Riera'nin hareketi de net kırmızı kart. Ben yorumcu olsam tamamen aynı yorumları yapardım. Beğenmiyorsanız macı gs TV'den takip edebilirsiniz. Sizin beğendiğiniz yorumcular orada.

• quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Türkiye'de yorumcu olayı bu işte. Maçı anlatandan daha çok konuşacaksın. Her pozisyona bir yorum yapacaksın. Hatırlar mısınız bir milli maçta da Rıdvan: "At sağa, dön sola, doldur içeri, oyna şuna..." gibilerinden sanki ps oynuyormuş gibi yorum yapıp maçı tv'den izleyenleri çileden çıkarmıştı.
    Taraflı da tarafsız da olması fark etmez. Az konuş, öz konuş, sadece gördüklerini yorumla (yok çalışmamışlar, yok şöyle, yok böyle), kahve ağzını bırak!

Mehmet Özkan

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.