Şimdi Ara

Yönetmelik taslağı yayınlandı: İnternet yayınlarına RTÜK denetimi! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
2
Favori
20.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
66 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ulan şu hayattaki sayılı zevklerimden biri netflix

yasaklarsanız , sansürlerseniz sizin allah hepinizin belasını versin yeter be
  • quote:

Orijinalden alıntı: 88mph

Beyin göçü diyor zaten. Sen burdasın yani.

bunu bile anladığını pek sanmıyorum onun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Eylül 2018; 18:41:6 >

• Celal Şengör bunlara boşuna "aile bile yönetmemeliler" dememiş. Abi artık bi salın ya, valla ömrüm çürüdü sizin şu saçma sapan yönetiminizden. Ya siz gidin çok sevdiğiniz arap kardeşlerinizin yanına, ya da beni sınır dışı edin. Sizden uzak nereye gitsem benim için kârdır. Karışmayın lan bir bokada! Bir gün iyi birşey olmuyor ya, ömrüm çürüdü artık kafam kaldırmıyor bu olan bitene. Nerde gerizekalı işler var onlarla uğraşıyorlar. Ulan zaten ülkenin durumu iyi değil, işleri güçleri yok gelmişler sansür koyuyorlar. Gidin bi önce ülkeyi soktuğunuz bataklıktan kurtarın, milletin şeyine bakacağınıza önce ülkeyi yönetin!

Beğenmiyorsan s**tir git diyen çok sayın arkadaşlar, ben gitmeyi denedim fakat 3. Ülke vatandaşı olduğum için ret yedim. Sayenizde Türk lirası da değer kaybetti. Çalışsam yine olmuyor, fakirim anasını satayım gidemiyorum tıkıldım kaldım sizin içinizde. Umuyorum ki bu yaşadığımız çaresizliğin kat be kat fazlasını yaşarsınız. Gerçekten iğreniyorum ya sizden, aynı havayı soluduğumuz için bile tiksiniyorum sizden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hekim Bey

Yarın seçim olsa yine Tayyip Erdoğan'a vereceğim ve bu RTÜK olayından da gayet memnunum

Alıntıları Göster
    Memnunum demek ne ya, benim para verip özel olarak aldığım hizmetten sana ne ? Benim ne izlediğim seni nereden ilgilendiriyor devleti nereden ilgilendiriyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 29 Eylül 2018; 19:55:4 >
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Don't feed the troll, blockla geç.
  • Netflix'e müdahele etmezler herhalde. Kendi ürettiğimiz bir şey yok, oradan iyi vergi alıyorlardır.

Twitter-Youtube onlara müdahele şansları da kısıtlı.

Ha yarın gidip TV'yi yasaklıyoruz, oksijen başına ötv alıyoruz deseler bir şey yapamıyoruz o ayrı.
  • quote:

Çok güzel olur ABD sermayesi

Alıntıları Göster
    Trollerin doktoru

https://www.haberturk.com/mckinsey-in-icra-fonksiyonu-olmayacak-2161858-ekonomi

Al bakalım. Amerikan sermayesi sana. Eğitilmezsiniz....

• Hem lisans parası al hem de binde beş oranında haraç kes. Bakalım ye servisler bize kitleyecek bu fiyat farkını ya da gidecekler. Geçen yine Türkiye özgürleşiyor....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Narcos'u izlemeyenler şimdiden başlasın seriye bu diziye sansür uygulamaz bunlar direk kaldırtırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BosnakBulut -- 29 Eylül 2018; 20:56:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Memnunum demek ne ya, benim para verip özel olarak aldığım hizmetten sana ne ? Benim ne izlediğim seni nereden ilgilendiriyor devleti nereden ilgilendiriyor ?

Alıntıları Göster
    Nie sen bu ülkenin vatandaşı değil misin örneğin o zaman emniyet kemerini emniyet kontrol etmesin banane diyebilir misin ?

• quote:

Nie sen bu ülkenin vatandaşı değil misin örneğin o zaman emniyet kemerini emniyet kontrol etmesin banane diyebilir misin ?

Alıntıları Göster
    Emniyet kemerini takmazsan kaza esnasında uçarsın arabadan.

İnternet yayınlarını denetlemekle ne alakası var bu örneğin, saçmaladığının farkında mısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

Emniyet kemerini takmazsan kaza esnasında uçarsın arabadan.

İnternet yayınlarını denetlemekle ne alakası var bu örneğin, saçmaladığının farkında mısın ?

Alıntıları Göster
    Tmm ben de sana diyorum ki devlete sanane ben olecem ölecek olan benim diyebilir misin aynı şey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hekim Bey -- 29 Eylül 2018; 22:12:8 >
  • Netflix içerikleri çok da fifi benim için ama iş bilmez adamlara yetkiyi verdikçe veriyolar. İnterneti kontrol edicem derken olan interneti de mundar eder bunlar.
  • quote:

Tmm ben de sana diyorum ki devlete sanane ben olecem ölecek olan benim diyebilir misin aynı şey

Alıntıları Göster
    Zekana hayran kaldım ya
  • rtük bizi soymak istiyor desenize.
  • Netflixe geldi geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 29 Eylül 2018; 23:30:25 >
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Daha önce Over The Garden Wall'u izlemiştim, hiç buzlama yoktu.

Şimdi bu sahneyi kontrol ettim, gerçekten buzlama var bu sahnede.

Netflix de elimizden gitti gidiyor lan resmen.

Şu an kullanmaya devam ediyorum, yetişkin dizilerinde buzlama, sansür görürsem burada belirteceğim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.