Şimdi Ara

Yönetim bilişim sistemlerinin önü açık mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
4
Favori
8.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ea puanımla tercih yapıcam 60 k dayım ea da sizce ybs okunur mu iş olanakları nasıldır bilgisayar başında vakit geçirmeyi severim genelde ama kod falan hiç bilmiyorum buna alternatif olarak iç mimarlık okuyabilirim ama ybs de daha fazla iş imkanı var gibi ne yapsam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Tavsiye etmiyorum. Açıköğretim fakültesinde bile varmış bölüm. Çok çalışıp yazılımcı olacağım ilgim var diyorsan tamam da yani bence sıralama elveriyorsa gerekirse paralı hukuk yazmak çok daha mantıklı geliyor. Hukuk yazmak yakında mantıklı olmaktan çıkabilir ama şu an hukuk gerçekten çok iyi durumda, kesinlikle yazın.

Hukuk iyi mi durumda :D yapmayın hocam

Hukuk sektörü hakkında neler biliyorsunuz ve kaynak nereler kimler? Sektörün içinde misiniz?

Ben hukuk bölümü hakkında çok az bilgiye sahibim, sektörü de bilmiyorum ama hukuk konusunda bir sürü kişi önü açık mı, kapalı mı, açıksa ne zaman kapanır vb tereddüt içindeyken siz hukuk bölümünün şu an çok iyi olduğu, kesinlikle yazmak hakkında çok kesin konuşmuşsunuz. Şu an önü açık olabilir bilmiyorum ama hakkında bu kadar tereddüt olup bu kadar çok talep olan bir bölüm hakkında nasıl bu kadar kesin konuşuyorsunuz, sektörün içinde misiniz veya yakından gözlemleyebileceğiniz bir pozisyonda mısınız? Bu sene bölüme giren biri 4 senede mezun olsa, bu 4 sene sonrası durum ne olabilir bunu iyice değerlendirdiniz mi?

Çok kesin konuşmuşsunuz yanlış anlamayın sadece size karşı değil bu yorumum, sektörün yakınında veya içinde olmak bile kesin konuşmaya yetmezken insanlar uzaktan çok kesin konuşuyor ve burayı belki bir sürü kişi okuyor ve insanlar belki de burada yazılanlardan etkileniyor. İnsanları yanlış yönlendirmemeye dikkat etmeliyiz, böyle bir şeyi yapan herkes için yazıyorum bu yorumu.

Bölüm hakkında bilgi sahibi olmadan, okumadan sallayanlar yine toplanmış. Bölüm iyi ancak bilgisayara ve yazılıma ilgin varsa ve bu alanlarda kariyer yapmak istiyorsan güzel bir bölüm. Sıralamaları her geçen gün yükseliyor, popülerliği artıyor. Vizyonunuz sadece kpssde 90 almaya çalışıp memur olmaksa bu bölüme bulaşmayın.
  • up
  • Up
  • Mezuna kalmak istemiyorum kesin tercih yapıcam yardım
  • Yazarsan hangi üni düşünüyorsun
  • Medipol düşünüyorum hocam zaten İstanbul da yaşıyorum İstanbuldan ayrılmak saçma geliyor
  • Shesmovedon kullanıcısına yanıt

önü o kadar açık ki önünde hiç bi şey yok bomboş .s

• Hocam bölüm iyi gibi duruyor ama
  • eanın cengi gibi.eacı olsam muhtemel sonum

• hocam ingilizcesi 38 ile kapatmıs türkçesi 75 türkçe yazcaksınz galiba

varan 1 medipol üni siyasi ayagı olan üni

varan 2 türkçe bölüm

varan 3 ybs

ingilizce işletme iktisat okuyup 2. dil + cv yazılcak kurslar belgeler toplamaya bakmanız en mantıklı iş olcaktır

• yazılımı yüzeysel değil mi

yok sadece benzetme yaptım.bilişim falan.bölüm hakkında bilgim yok.

ama cidden güzel görünüyor göze

• bölüm sanki yazılım işini genel olarak bize bırakıyor gibi. benim de kafam karıstı yazıp yazmamak arasındayım

my love ybs diye bi adam vardı forumda.ona sor bence ybsyi.

• Aynen öyle hocam
  • Hocam ingilizcede yazabilirim veya farklı daha iyi özellerde %50 bursluda yazabilirim ama bölüm olarak kararsızım geleceği parlak falan deniyor ama bilemiyorum yinede
    Hocam sizle iletişimde kalalım
  • olur hocam
  • heh bunu yazıcaktım kayhetmeyın bu adamı ybsnib dh ayağı gibi bise takılın pesıne

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.