Şimdi Ara

Yönetim bilişim sistemleri ne iş yapar iş imkanları?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
2.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konu açık ybs ciler ne kadar kazanır ne iş yapar nerelerde çalışır geleceği nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Up

• up

• Tanım çok iyi hocam Sizin bilginiz var mıdır sorular hakkında?

• Biraz konunun dışına sapıyoruz ama örneklerinizde Özyeğin ekonomi/işletme Gsü işletme/iktisat gibi ünileri söylemediniz. Gsü yü zaten öneren görmedim Özü yü neden önermiyosunuz?

• mastiff55 M kullanıcısına yanıt
    Gsü hakkında internette çok bilgi kıtlığı var. Okuyan ve mezun olmadıkça bilgi bulamıyorsun iş duyumlara kalıyor. Sana tavsiyem gsü sözlük’ten veya ekşi sözlükten okuyanlarla konuşman olur. Dışarıya kapalı bir üniversite biraz o yüzden içeriden bilgi alman şart gerisi spekülasyon oluyor.

• 34 yasindayim gencler.

Ingiltere de Business Information System management bolumunden bursla master egitimimi tamamlayip diplomami alip mezun oldum.

Bu bolum ile MBA ile IT arasindaki gap ve lack of lari kapatiyorsunuz.

cunku cok iyi finans yoneticisi windows serverlardan cakmaz

cok iyi bir yazilimci bayes teoreminin marketing de hangi amacla kullanacagini anlamayabilir.

siz burada iki taraf arasinda eksikligi gideriyorsunuz.

ama bu bolumun master i olur. cunku bilgisayar bilimi sart. cok iyi yazilimci olarak cikmalisiniz. office makrosu yazip adami bu kisimda basa koymamalilar. bunun 4 yilligini hangi super zeka getirmis orasi da ayri konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebavamqko -- 5 Temmuz 2020; 11:14:29 >
  • Okumayın. Mezunu olarak söylüyorum. Okuyacaksaniz da prestijli üniversitelerde okuyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JusteMilieu kullanıcısına yanıt
    Olur hocam ekşi ye bakmıştım gsü sözlük e de bir göz atarım.

• Teşekkürler hocam. Sıralamalar açıklanınca size de uyarsa daha detaylı konuşmak isterim özü hakkında

• mastiff55 M kullanıcısına yanıt
    İnsanlarla irtibata geçin dediğim gibi yoksa bilgi almak çok zor.

• Nerden mezunsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İYİ BİR ÜNİVERSİTEYE GİTMEDİĞİN SÜRECE HİÇ BİR İŞE YARAMAZ.
    Evet bunu net bir şekilde söylüyorum. Şu okul iyi, bu okul kötü demeyececğim. Ama, öğrencisine saygısı olmayan, sadece esnafı zengin etmek için açılmış veya 55-60 yıllık olup da misyonunu esnaf zengin etmek olarak değiştirmiş, bölümün akademisyenlerinin kökeninnin YBS ile bağlantılı hatta en azından dirsek temaslı bir bölümden mezun olmayan yerlerde OKUMA.

Büyük kentlerden uzak yerlerde okumak da yanlış.

sonra ne mi oluyor;
    staj yeri bulamıyorsun (çünkü şehirde genel olarak işsizlik var, tek sana özgü değil) ,
    hocalarından derslerle alakalı takıldığın yerlerde yeterli cevapları alamıyorsun, (çünkü hocalar BİRİKİMSİZ)
    akademik kariyer yapmak istiyorsun; karşındadaki rakipler alakasız aöf mezunları veya üniversitenin bulunduğu ilin yerlileri (genelde bunlar üniversiteyi bilimsel gelişim olarak görmezler, "Üniversitetye ğapağı atayım da GERİSİ BOŞ) olarak görüyor..

Gibi gibi sebepler.

özetle:

Çok güzel ve geleceğin bölümü olmakla birlikte,
    kendini geliştirmen ve okulunun da kendini geliştirecceği imkanları sunması önemli.

Birikimsiz, torpilli akademiyenlerin olduğu, fiziki imkanların yetersiz olduğu veya staj imkanlarının olmadığı bir üniversitede/şehirde bu bölüm okunmaz.

• gezginherif G kullanıcısına yanıt
    Hocam ybs için okul sıralaması yapar mısinız ve Ankara yıldırim Bayezıt hakkında görüşleriniz nedir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.