Şimdi Ara

Yöneticinin aklını aldım aklını... BaaAAaaoOOOo!!!11!!111bir!!1!!1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben

Yöneticiye adeta çılgınlık derecesinde deli saçması bir hareketle hayatının en zor anlarını yaşatıyorum şuan.

Şimdi gardaşlarım bizim apartmanın altında kiler gibi odalar var. Bu vırvır cırcır da işte oraya sığınağa iniyodu işte sinsice takip ettim bunu. Arkasından geldiğimi fark etmedi koçum.
    Anahtarlarıyla kapıyı açtı ışığı yakmak için bikaç adım atıp düğmeyi ararken kapıyı sırtından kapatıp iyice kilitledim.
    Anahtarları çıkardım asansöre bindim 6. katta Hatice teyzenin ayakkabısının içine koydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dünyanın en mütevazı insanı -- 31 Mayıs 2013; 0:57:33 >

• Hll knk spr dvm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatice teyzen ayak kanamasından vefat etti. O anahtarla 7km yürüdükten sonra eve döndüğünde anahtar ayağına saplı şekilde bulduk. Yönetici ise susuzluktan bulduğu çamaşır suyunu içmiş. Seni göz altına almaya geleceğiz yavrum. Merak etme döveceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nick konu uyumsuzluğu
  • dh yöneticisi sandım
  • Şimdi sana liseli derim ama liselilere ayıp olur.birrrrr!11!1111
  • bizim yöneticileri sandım forumnu
  • Allah şifa versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reislerin Reisi

Allah şifa versin.

Bulursan paylaş e mi gardaşım?

• Bu video hangi kafanın ürünü ise yazdığın şeylerde aynı kafanın ürünü olsa gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Bu video hangi kafanın ürünü ise yazdığın şeylerde aynı kafanın ürünü olsa gerek.

O zaman sanada sen nasıl bir kafanın ürünüsünüz diye sormazlar mı gardaşım benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dünyanın en mütevazı insanı

quote:

Bu video hangi kafanın ürünü ise yazdığın şeylerde aynı kafanın ürünü olsa gerek.

O zaman sanada sen nasıl bir kafanın ürünüsünüz diye sormazlar mı gardaşım benim.

Tcık.Sormazlar.

• quote:

Çok duygulandım kardeş paylaşım için sağol.

• Yönetici kalp krizi geçirirse,yöneticinin evi soyulursa,karısı öldürülürse senin aklın başka yerden çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Hatice teyzen ayak kanamasından vefat etti. O anahtarla 7km yürüdükten sonra eve döndüğünde anahtar ayağına saplı şekilde bulduk. Yönetici ise susuzluktan bulduğu çamaşır suyunu içmiş. Seni göz altına almaya geleceğiz yavrum. Merak etme döveceğiz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahahahah çok komikmiş knk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 9 Haziran 2013; 17:25:44 >
  • okullar tatil olmayacaktı çok kötü oldu çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dünyanın en mütevazı insanı

Yönetici
    />
    Ben

Yöneticiye adeta çılgınlık derecesinde deli saçması bir hareketle hayatının en zor anlarını yaşatıyorum şuan.
    />

Şimdi gardaşlarım bizim apartmanın altında kiler gibi odalar var. Bu vırvır cırcır da işte oraya sığınağa iniyodu işte sinsice takip ettim bunu. Arkasından geldiğimi fark etmedi koçum.
    />
    Anahtarlarıyla kapıyı açtı ışığı yakmak için bikaç adım atıp düğmeyi ararken kapıyı sırtından kapatıp iyice kilitledim.
    />
    Anahtarları çıkardım asansöre bindim 6. katta Hatice teyzenin ayakkabısının içine koydum.
    />
    />
    />
    />

Annenı sevmiyom mu arkadaş

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.