DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Yönetici Olarak Çalıştırma sorunu!!!1
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
19.223
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Yönetici Olarak Çalıştırma sorunu!!!1
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      279 Mesaj
      08 Mayıs 2009 21:29:51 Konu Sahibi
      bu sorunu çözmem aslında başka bir sorunu çözmeme yardımcı olucak ben ayrıcalık düzeyinin neden aktif olmadığını öğrenmek istiyorum yönetici olarak çalıştır kutusu doldurulmuyor.

• iOS Beta Kullanıcısı
      3884 Mesaj
      08 Mayıs 2009 22:10:42
      Bende'de öyle birtek sana özel değil . Zaten sağ tuş kutusunda yönetici olarak çalıştır komutu var . Oraya tıklaman bununla aynı işe geliyor . Bu sdece her seferinde yönetici olarak çalıştrmana olanak sunuyor'ki zaten yöneticisin sistem'de .

Foto�raflar�ma buradan ula�abilirsiniz
    • Yüzbaşı
      279 Mesaj
      08 Mayıs 2009 22:15:44 Konu Sahibi
      teşekkürler bir başka sorunum var aslında onu çözmem için o kutuyu işaretlemem gerekiyordu sağ tıklayıp yönetiçi olarak çalıştır diyebiliyorum ama işime yaramamıştı ikisi arasında bir fark olmadığını öğrenmem iyi oldu. yani öyleyse

• iOS Beta Kullanıcısı
      3884 Mesaj
      08 Mayıs 2009 22:31:52
      quote:

Orjinalden alıntı: EAedp

teşekkürler bir başka sorunum var aslında onu çözmem için o kutuyu işaretlemem gerekiyordu sağ tıklayıp yönetiçi olarak çalıştır diyebiliyorum ama işime yaramamıştı ikisi arasında bir fark olmadığını öğrenmem iyi oldu. yani öyleyse

Nedir sorununuz buyrun söyleyin yardımcı olmaya Çalışalım ?

Foto�raflar�ma buradan ula�abilirsiniz
    • Yüzbaşı
      279 Mesaj
      10 Mayıs 2009 12:55:18 Konu Sahibi

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.