Şimdi Ara

Yönetici İzni Hk SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, bilgisayarda tarih ve saat ayarlamak istediğimde şöyle bir uyarı çıkıyor, işletmenin bilgisayarı bunlar servere bağlı ve o adama zaten desemde açmaz yani imkansız... Ben bunu kimsenin haberi olmadan bilgisayardan açabilirmiyim mümkün mü böyle birşey

Yönetici İzni Hk SS'li

• Saat doğru gözüküyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat doğruda ben geçmiş bir tarih ve zaman dilimi ayarlamak istiyorum, aynı şekilde başlat çalıştır komutunu açıcam onuda açamıyorum, windows+R tuşuna bastığımda yani çalıştır komutunu açmak istediğimdede şu çıkıyor

Yönetici İzni Hk SS'li
  • BlindGuardianNN kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar kimin? Yönetici hesabı dışında başka bir hesaptan girdiyseniz normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 25 Mart 2017; 10:50:10 >
  • şimdi şöyle, bu bilgisayar 1 tane değil 500 tane bilgisayar var mesela herbirinde çalışanlar var farklı şehilerlerde, sadece 1 şehirde server,yönetici var bir isteğin olursa ona soruyorsun o online olarak bağlanıp sorunu hallediyor. ama bu şekilde kısıtlamalar var ben bunu kimseye yansıtmadan bilgisayarın sistemsel olarak biyerlerine girip halledebilirmiyim merak ettiğim bu.
  • Local admin yok ise yapamazsın ayrıca yaptıkların kayıt altına alınıyor bence dikkat et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Maalesef mümkün değil:https://uzmanim.net/soru/yonetici-izni-isteyen-dosyanin-izin-ayarlarini-nasil-kapatirim/1927
  • :((
  • naberyaaa kullanıcısına yanıt
    zaten kötü birşey yapmıyorum o konuda rahatım sıkıntı yok sadece yapılıyormu diye merak ettim
    http://www.nirsoft.net/utils/run_as_date.html

Bu işinize yarayabilir belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyv. inceleyeceğim
  • Admin şifresini bilmeden girip hiç bir bilgiyi değiştiremezsin. Zaten server'a o yüzden bağlıyorlar bilgisayarları kafanıza göre giriş program yükleyip kaldırmayın vs diye.
  • OzanKrcy O kullanıcısına yanıt
    evett
  • havada bulut sen o saatı degıstırmeyı unut :D
  • crazydange kullanıcısına yanıt
    :))
  • Merak ettiğim şey şu ki hocam; neden değiştirmek istiyorsun
  • PinkOmega kullanıcısına yanıt
    bir program var o programda değişiklik yaptığım zaman 100 saat sonrasına atıyor ve o zaman değişiklik yapıyor, doğal olarak 100 saat beklemem gerekiyor, ama saati geri alıp yaparsam 100 saat öncesine alırım saati o zaman yaparım ve şu an(şimdiki zaman) yaptığım değişiklik gerçekleşmiş olur. Sebebi bu
  • Anladım hocam, umarım çözersin ama imkanı yok gibi duruyor
  • PinkOmega kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.