Şimdi Ara

YOLSUZLUK REFERANDUMU -Anket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım, AKPli olsun olmasın herkes toplumun bu konudaki fikrini merak ediyor, hepimiz kasetleri dinledik , kimisi montaj dedi kimisi kabul etti makara falan derken..

Ama hep merak ettim, AKP hep çoğulculukla övünür bu konuda, seçim sonuçlarını kastederek de halk yolsuzluğa inanmadı dedi.

Ama acaba bir referandum olsaydı, yargılamak için değil soruşturma açılması için yapılan referandum gibi düşünün, referandum sonucuna göre adamları mahkum etmiyoruz yani

Herkes oy verirse iyi olur

http://strawpoll.me/2233781

• 1 - Hiçbir Profesyonel hırsız gidipte o kadar parayı ayakkabı kutusuna koymaz.

2 - Hiçbir Başbakan 3 ay önce çıkıp beni dinliyorlar dediği halde telefonda oğluna paraları sıfırla demez.

Ben Bunun bir tezgah olduğu amaç AKP'yi iktidardan indirmek olduğunu düşünüyorum.

RTE dediğimiz adam dün ki çocuk değil. 12 Senedir Türkiye'de ki Tüm Siyasileri parmağında oynatan biri.

Bu kadar hata bu adam için fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 31 Temmuz 2014; 21:48:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MyWorldLife

1 - Hiçbir Profesyonel hırsız gidipte o kadar parayı ayakkabı kutusuna koymaz.

2 - Hiçbir Başbakan 3 ay önce çıkıp beni dinliyorlar dediği halde telefonda oğluna paraları sıfırla demez.

Ben Bunun bir tezgah olduğu amaç AKP'yi iktidardan indirmek olduğunu düşünüyorum.

RTE dediğimiz adam amatör biri değil.Bu kadar hata bu adam için fazla

Eline sağlık kardeşim umarım anlamışlardır anlamyınlara da ALLAH akıl fikir versin.
  • quote:

RTE dediğimiz adam dün ki çocuk değil. 12 Senedir Türkiye'de ki Tüm Siyasileri parmağında oynatan biri.

hatirlarsaniz ergenekonla savasta akp cemaatle beraber hareket etmisti o zamanlarda da boyle ses kayitlari firlamisti ortaya yani bu ses kayitlari cemaatin savas taktigi besbelli

cemaat dusmanlarini bu sekilde sindirmeye calisiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında ortada bir kumpas olduğu net fakat bazı olumsuzluklar da yaşanmış olabilir.12 sene boyunca devlet sisteminde yolsuzluk olmadı demek saçmalık olur.Ama zaten AKP iktidarı yolsuzluklarla mücadele ederek Türkiye yi kalkındırdı.Yaşı yetenler hortumlanan bankaları hatırlar.

Bu bir tarafa başbakanın sıfırlansın dediği paralar Türkiye nin milletin paraları değildi.Bu paralar dışarıdan gelen sıcak para tabir edilen bir nevi kara paralar.Takdir edersiniz ki başbakan ben yolsuzluk yapmadım ülke ekonomisi için ABD ye rağmen kayıt dışı ticaret ve sıcak para akışı yapıyorum diyemezdi.

İşte tamda bu yüzden ABD kucağındaki hocanın bu kayıtdışı Türkiye ekonomisine ve birlikteliğine dayanamayan ABDnin fitillemesine geldiğini düşünüyorum.Yoksa başbakan için hem iran yancısı hemde şii düşmanı diyecek zeka ancak kucaklarda oturan hocalara mahsus olsa gerek.
  • quote:

hatirlarsaniz ergenekonla savasta akp cemaatle beraber hareket etmisti o zamanlarda da boyle ses kayitlari firlamisti ortaya yani bu ses kayitlari cemaatin savas taktigi besbelli

cemaat dusmanlarini bu sekilde sindirmeye calisiyor

• Bu forumda yağacağın oylama pek verimli sonuç vermeyecek hep öyle oluyor .Forum halkı yansıtmıyorlar doğal olarak .Çok fazla izmirli arkadaş var ondan kaynaklı

• Çok haklısın gerçi adminler sıkı yönetim de en ufak bir hakaret de uzaklaştırmayı basıyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bladexile

Bu forumda yağacağın oylama pek verimli sonuç vermeyecek hep öyle oluyor .Forum halkı yansıtmıyorlar doğal olarak .Çok fazla izmirli arkadaş var ondan kaynaklı

YOLSUZLUK REFERANDUMU -Anket
  • MyWorldLife kullanıcısına yanıt
    Ama hata yaptığını kabul ediyor, hatta çok büyük hata yaptık diyor, cemaatin yüzünü 12 senede görememişiz diyor

Belki de dedikleriniz doğru, gerçekten masumlar. Ama ben öyle olsaydım mesela, aksini ispatlardım. Çok da kolay, giderim telefon şirketine, döktürürüm telefon listemi..

Mecliste komisyon kurulacak dediler, Aralıktan bu yana kaç ay geçti acaba neden işlemiyor ? Halbuki kurulsa suçsuz olduğunu kanıtlar.

İŞTE bunları yapmadığı için insanların kafasında ŞÜPHE var, akplilerin de diğer partililerin de.

Ankette de sonuç bu yüzden böyle işte..
  • Tarafsız Seyirci kullanıcısına yanıt
    Zaten cemaat kumpas yapıyor ona kimsenin birşey dediği mi var? Bu da darbe operasyonudur, ama gerçekler de var ki rüşvet yiyen siyasetçiler ortaya çıktı -4 bakan-Tayyibin olayını bilmiyorum ama onun da evindeki paralar sıfırlandı artık gerisini de bilen biri anlatır, burda herkes atıp tutuyor çünkü gerçeği bilen yok.

Şimdi hangi Akpliye sorsan yolda çevirsen, cemaati kötüleyecek. Peki, bu dinlemeler ortaya çıkmasa o paralelleri yine alacak mıydılar ? Balyozda, Ergenekonda ODATVde neden o savcılara helal olsun diyip şimdi bu dönekliğin sebebi neydi ? Daha 2 sene önceye kadar şimdi küfürler edilen Fethullahı " özlettin kendini gel artık" diye çağıran Erdoğan değil miydi ?

Edit: Bu konuşma 2012de yapıldı, o zaman da paraleller vardı, peki değişen ne ? O zaman paralellerden rahatsız gözükmüyor demekki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonvictMuziK -- 1 Ağustos 2014; 0:19:26 >

• napacaz yani yolsuzluk yapıldı diye bunca hizmeti görmezden mi gelelim.yapıldıysa 10 yıldır yapıldı.chp 80 senedir bu ülkenin kanını emiyor.

eskidi artık bu ayaklar.yeni şeyler üretin yoksa 50 sene daha muhalefet kalırsınız.yolsuzluk olduğunu zaten herkes biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayram_abi

napacaz yani yolsuzluk yapıldı diye bunca hizmeti görmezden mi gelelim.yapıldıysa 10 yıldır yapıldı.chp 80 senedir bu ülkenin kanını emiyor.

eskidi artık bu ayaklar.yeni şeyler üretin yoksa 50 sene daha muhalefet kalırsınız.yolsuzluk olduğunu zaten herkes biliyor.

Bonzai mi kokain mi?
  • bayram_abi kullanıcısına yanıt
    Ben iktidar değişsin falan diye açmadım bu konuyu, hak yiyenin hesabı sorulsun diye açtım. 3-5 kişi hak yedi diye nolucak partiyi mi kapatıcaklar ? O partide şerefli namuslu insanlar da yokmu onları görmezden mi gelelim.

Bu ülkede o kadar aç veya fakir insan varki ben onlara acıyorum, bu kadar adaletsiz dağılmasın ülke geliri, yandaş olunca zenginleşen insanlar milletin çoluğunun çocugunun hakkını mı yiyor bir düşünsün, bu iddialar araştırılsın desin, kim ak kim kara belli olsun. Sağ kesim yine ayakta kalır sen merak etme, ama kendini temizlemesi lazım önce.

Edit: Çocuğuna bayramda birşey alamayacak kadar durumu olmayıp da, bu rüşvetleri destekliyorsa bu işte bir sorun var demektir bunu demeye çalışıyorum, böyle insanlar da çok var şahit oluyorum maalesef. Ayrıca bu iddaalardan sonra akpartili olup rahatsız olan insanlar da var sadece muhalefet bunları söylüyor sanmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KonvictMuziK -- 1 Ağustos 2014; 3:14:33 >

• quote:

1 - Çelik kasalara koymak daha az dikkat çeker ?
    2 - Basit bir mantıkla 2. maddeni çüreteceğim. Eğer ben dinleniyorsam ve açıklıyorsam dinlenme zamanın açıklamamdan önce kayıt edilmiştir dimi? Anladın herhalde...

Tezgahın alasını Ergenekon ve Balyozda gördük

Türkiyenin en temiz insanlarıyla en pis insanlarını bir tutup aynı muameleyi gösterdiniz. Tuncay Güney, Zekeriya Öz gibi kuklalara inandınız.

Dediğin adam 12 senedir siyasileri değil, halkı parmağında oynatıyor

• quote:

Çünkü kriptolu telefonun dinlenemeyeceğini düşünüyordu...Ok...

Konuşmalarının bazılarını kabul edip bazılarını montaj demesi size garip gelmiyormu...

http://www.haberler.com/basbakan-devletin-kriptolu-telefonlarini-5712478-haberi/

• Eksi veren arkadaşa sesleniyorum diyecek birşeyin yok herhalde
  • konuya bak.
    akp'iller hırsızlık olduğunu bile bile olmadı diye oy veriyorlar.
    Dürüstlük yahu,dürüstlük...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

konuya bak.
    akp'iller hırsızlık olduğunu bile bile olmadı diye oy veriyorlar.
    Dürüstlük yahu,dürüstlük...

Ne dürüstlüğü ya. Akplide ne arar dürüstlük onun tek düşündüğü cebe indireceği para. Ulan para insanları ne hallere sokuyorsun.
  • Şahsen inanmıyorum.

*Her şeyi fotoğraflayan sözde yolsuzluk savaşçıları(!) 2 gün süren para taşıma sürecinde neden gidip evin önünden fotoğraf çekmediler?

*Türkiye Cumhuriyeti'nin en güvenli evi T.C. Başbakanının evidir ne polis, ne jandarma, ne asker ne mahkeme kararıyla arama. Kimse giremez. Benim öyle bi param olsa gider Başbakan'ın evine taşırım. Niye oradan başka bir yere taşıyayım ki?

*Madem bu kayıt 17 Aralık sabahı ele geçti niye o noktada sıcağı sıcağına servis edilmedi?

*Muammer Güler'in oğlunun 50 defa rüşvet aldığı iddia ediliyor niye bi tanesinde gidip suç üstü yapmadınız çantaları açıp yakalamadınız? 10 tane polis 20 tane kameraman-gazeteci eve girip direkt evde bulunan paraları çekip yolsuzluk yapıldı diye servis edildi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.