Şimdi Ara

Yollara dikkat! Canınızdan olmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün Edremit ten araç ile Bursa'ya gelirken
    Savaştepe yi geçtikten sonra Balıkesir çevre yoluna bağlanmak üzere aşağı inen yolda 100km/saat hızla daha 1aylik conti sc5 SSR(RUNFLAT) lastiğin başına geleni fotoda görebilirsiniz.
    Ben eminim, lastik ssr olmasa büyük ihtimalle patlayacaktı
    Sağ taraf uçurum, o hızda bayır aşağı patlayan bir lastikle aracı Yolda nasıl tutabilirdim bilmiyorum.
    Şimdi soruyorum, 110km hız sınırı olan, sağ tarafı uçurum ve rampa aşağı inen bir yolda kim bir şerit boyunca neredeyse 1 karış yüksekliğinde ve genişliği daracık bir tümsek bırakır?

İşini düzgün yapmayan müteahhit mi yoksa bedava yolları bozuk bırakalım da otobanı kullansınlar diye düşünen devlet mi?

Yorumu size bırakıyorum

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 13 Eylül 2019; 15:58:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• az kalsın 100le de gitsen ''aşırı hız yapan sürücü'' oluyormuşsun
  • Rft lastiği bu hale getirdiyse normal lastiği hayal edemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bişey sorucam siz Edremit den geldiğinize emin misiniz ? Çünkü Savaştepe ve Edremit tamamen farklı yerlerde ve aralarında herhangi bir alaka yok

• quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

Hocam bişey sorucam siz Edremit den geldiğinize emin misiniz ? Çünkü Savaştepe ve Edremit tamamen farklı yerlerde ve aralarında herhangi bir alaka yok
    Savaştepe bölgesi orası diye biliyorum
    Edremit ten çıkışta Balıkesir istikametine görmeyip çevre yoluna giriyorsunuz
    Organize sanayiden şehir çevre yoluna inisten bahsediyorum

• Noldu da lastik bu hale geldi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

Noldu da lastik bu hale geldi??
    Şehirlerarası duble yolda yolun ortasındaki tümsek

• mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Rezalet bir halde bu ülke
  • Sözkonusu yol bozuklukları, sürpriz tümsek ve çukurlar ABD dahil heryerde var, amerikan otomobil forumlarını da takip ediyorum, orada neler anlatıyorlar, bir tümsek ile salıncağı yamulan araçlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Sözkonusu yol bozuklukları, sürpriz tümsek ve çukurlar ABD dahil heryerde var, amerikan otomobil forumlarını da takip ediyorum, orada neler anlatıyorlar, bir tümsek ile salıncağı yamulan araçlar var.
    Hocam böyle düşünmemek lazım bence. Olay şuraya çıkıyor: bizden pek çok konuda gelişmiş her ülkede bile bu sorun var bizde tabii ki olur. Eldekine şükredeceğiz ama imkanlar dahilinde daha iyisini arzu edeceğiz, yapacağız.

• mesuthaksoy kullanıcısına yanıt
    Anladım ama oraların Savaştepe ile hiç alakası yok da Savaştepe Manisa sınırına yakın yerde somayla arası çok yakın öyle söyleyeyim

• quote:

Sözkonusu yol bozuklukları, sürpriz tümsek ve çukurlar ABD dahil heryerde var, amerikan otomobil forumlarını da takip ediyorum, orada neler anlatıyorlar, bir tümsek ile salıncağı yamulan araçlar var.
    Çok güzel demişsin
    Ama orada bu sebeple bir adam olse o yolu yapan müteahhit vs canına okurlar
    Peki burada?

• Geçmiş olsun Mesut, dediğin yeri hatta tam noktayı tahmin ediyorum, belki hatırlarsın anlatmışımdır ben de ordan Insignia ile geçmiştim, üzerinde yeni Goodyear Eagle ' lar ile ama o zaman o denli bariz bir çıkıntı yoktu; tam bağlantı yolundan aşağı inerken sağ şeridi nerdeyse komple kaplayan dengesiz atılmış bir yamaydı, amortisörler baya bir kapanmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

Anladım ama oraların Savaştepe ile hiç alakası yok da Savaştepe Manisa sınırına yakın yerde somayla arası çok yakın öyle söyleyeyim

arkadaş buradan bahsediyor.
    bu yol edremit istikametinden gelirken balıkesir içine girmeden manisa ya da bursa yönüne giden ana yola bağlantı yolu.
    buranın asfaltı ya da şöyle söyleyim buranın betonu berbat bir durumda.
    şimdi tem de yapıldı, devletin yollarının halini bundan sonra seyreyleyin...

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    Ödediğimiz vergiler devlet yolunda tümsek çukur ve fahiş fiyatlı paralı otoyol olarak geri dönüyor.

• quote:

Ödediğimiz vergiler devlet yolunda tümsek çukur ve fahiş fiyatlı paralı otoyol olarak geri dönüyor.
    Maalesef öyle
    Bariz ölüm tehlikesi olan bir yol ve ben bunda art niyet arıyorum
    Kimse kusura bakmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesuthaksoy -- 18 Eylül 2019; 14:18:39 >
  • Sen bunlari zekalarinda 100de 100 sorun olan yollar bozuk diye yavas gittigimizi anlamayip selloktor korna tampon tacizligi yapan oksjen israflarina durumu anlatamazsin...

• Orda arabalarin fiyati ve malzemeleri dusuk oldugu icin hic bi zaman ayni kefeye koyulamaz.

Japonya dersen anlarim ama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.