Şimdi Ara

Yollar mayın tarlası gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
4.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 66
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 11 saat 36 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-DFABFCB25 (10 mesaj) Moueson (10 mesaj) ..Raptor.. (5 mesaj) AMC (5 mesaj) dr20mouse (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30 mesaj) Mobil (47 mesaj) Mini (15 mesaj) Uygulama (8 mesaj)
  • @
35 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13257 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İstanbuldayım yollar mayın tarlası gibi heryer çukur yamalı poğça arabaların anası ağlıyor mübarek yıldım yeminlen bel fıtığıydım iyileştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla aynı dertten ben de muzdaribim, seçim yaklaşıyor yolları biraz adam ederler diye ümit ediyodum o da boş çıktı. Her yer çukur, 5 saniye sakin düz gitmek imkansız. Arabanın ön takımdan yaylı somya gibi gacırtı gucurtu gelmeye başladı. Özellikle ara sokaklarda kesinlikle düz gidemiyorum çukurdan kaçacam diye alkolik gibi zigzag çizerek gidiyorum.

2 hafta önce Beşiktaş Stadı - Kabataş arasındaki bir çukurda ön sağ lastiği yanaktan yardım, 40km gibi bir hızla giderken yarıldı üstelik karanlık ve yağışlıydı göremedim bile çukuru. Önümdeki araç da aynı çukurda lastik yardı ne olduğunu anlamadan olan oldu. Sağolsun belediyemiz çok iyi çalışıyor.

Ön takım ve lastik lobisi iş başında.
    allahın cezası hafriyat kamyonları yolların içine ediyor. pek çok yer çukur, pek çok yerde çökme var...
    Ülke genelinde böyle. Bu yollara değil Suv, Massey Ferguson lazım. Birde benim anlamadığım asfaltı döküyorlar 15 gün sonra iski yada vb. bir kurum gelip kazmaya başlıyor. Kurumlar arası iletişim kopukluğumu var. Hep aynı şey oluyor.
    Millet biraz akıllandı bari İstanbul 2018 yılında en çok göç veren il olmuş. Bu yıl daha da artacağını tahmin ediyorum . İnşallah yakın zaman da İstanbul daha da boşalırda trafik derdin den kurtuluruz
    Şaka moueson

Renault iyidir

Bu ülkede emektar markalardan, 30 sene önce murat 131 ve Renault 12 vardı, insanlar kredi ile Mercedes almaya başlayınca burnu havaya kalktı

Ekonomi bi patlasın görürüm Mercedes audicileri

Bu ülkede mercedesi helal para ve maaşla almak kolay değil alanlar ne dümenler döndürüyor.

Moueson sen Renault kullanırsın ben Fiat ama biz en azından gerçekçi helal lokmayla alıyoruz, çünkü burası Avrupa yada Amerika değil, zaten amerikada yaşasak hepimiz Mercedes alırdık moueson doğru'mu?
  • Yarbay
    7326 Mesaj
    Ama yol yabdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

İstanbulda arabadanmı kaçayım yayadanmı kaçayım çukurdanmı kaçayım anlamadım gitti

Fiat S.p.A. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AMC

İstanbulda arabadanmı kaçayım yayadanmı kaçayım çukurdanmı kaçayım anlamadım gitti
    İstanbuldan kaç

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

İstanbuldan kaç

Alıntıları Göster
    Millet biraz akıllandı bari İstanbul 2018 yılında en çok göç veren il olmuş. Bu yıl daha da artacağını tahmin ediyorum . İnşallah yakın zaman da İstanbul daha da boşalırda trafik derdin den kurtuluruz

Valla aynı dertten ben de muzdaribim, seçim yaklaşıyor yolları biraz adam ederler diye ümit ediyodum o da boş çıktı. Her yer çukur, 5 saniye sakin düz gitmek imkansız. Arabanın ön takımdan yaylı somya gibi gacırtı gucurtu gelmeye başladı. Özellikle ara sokaklarda kesinlikle düz gidemiyorum çukurdan kaçacam diye alkolik gibi zigzag çizerek gidiyorum.

2 hafta önce Beşiktaş Stadı - Kabataş arasındaki bir çukurda ön sağ lastiği yanaktan yardım, 40km gibi bir hızla giderken yarıldı üstelik karanlık ve yağışlıydı göremedim bile çukuru. Önümdeki araç da aynı çukurda lastik yardı ne olduğunu anlamadan olan oldu. Sağolsun belediyemiz çok iyi çalışıyor.

159 1.9 JTDM
  • Binbaşı
    1524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Valla aynı dertten ben de muzdaribim, seçim yaklaşıyor yolları biraz adam ederler diye ümit ediyodum o da boş çıktı. Her yer çukur, 5 saniye sakin düz gitmek imkansız. Arabanın ön takımdan yaylı somya gibi gacırtı gucurtu gelmeye başladı. Özellikle ara sokaklarda kesinlikle düz gidemiyorum çukurdan kaçacam diye alkolik gibi zigzag çizerek gidiyorum.

@aslanoto gibi lastikçiler şimdi ellerini ovuşturuyordur.
    |
    |

• Binbaşı
    1931 Mesaj
    millet oyüzden suv alıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3034 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PURECAUCASIANWHITE

millet oyüzden suv alıyor
    Suv'un lastiği yarılmıyo mu ön takımı bozulmuyomu?

normal arabalara göre daha dayanıklı oldukları kesin ön takım bozulması düşük ihtimal yüksek oldukları için
    kırılmış camlar üzerinden 1km gidersen mermi isabet ederse falan lastik yarılabilir ondan emin değilim bizim burdaki yollarda pek tehlikeli çukurda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PURECAUCASIANWHITE -- 17 Mart 2019; 17:14:21 >
    |
    |
    Dark Territory kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5031 Mesaj
    Antalya da aynı. Muhtemelen ülke genelinde aynı sorun vardır.
    |
    |

Bir de bazı yerlerde boyamıyorlar son anda fren yapıyorum ama nafile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefOfficer -- 17 Mart 2019; 19:11:23 >
    |
    |
  • Yarbay
    5866 Mesaj
    İstanbul, Ankara ve Antalya'da sık araç kullanan birisi olarak Antalya başı çeker diyorum. Yollar ancak bu kadar rezil olabilir, her yer yama ve çukur. Arabaya içim acıyor, işe giderken bir miktar daha düzgün olan yoldan gideyim diye kilometrelerce uzatıyorum güzergahı.
    |
    |

Kendi yıldızını takip et.
  • Yarbay
    2256 Mesaj
    Aynen maalesef 17 jantla arabaya üzülüyorum ancak birgün elimde kalacak jantlar

|
    |
    Hangi parti belediyeciliğinin yolları tümsek ve çukur değil, hiçbir partinin adayının güzel yol sözü yok,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 17 Mart 2019; 20:45:45 >
    |
    |
    Geçen hafta Kocaeli'de son saniyede ciddi boyutta bir çukura girdim, neyse ki bir şey olmadı, en azından ilk anda. Son anda hamle yapmama rağmen gelen ses pek hoş değildi, lastik basınç uyarısı verecek mi diye baktım özellikle, belki de kenarından geçmişimdir tam ortaya girsem kurtulmam çok zordu.
    |
    |
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Web Tasarım
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.