Şimdi Ara

YOLDA TANIK OLDUĞUNUZ İLGİNÇ GÖRÜNTÜLER (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
8.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • k.maraştan elbistana gittim tam otobüsten indim. ışıklardan karşıya geçeceğim. birden yeşil yandı bende sgara yakıyorum o an. ışıklardada at arabası duruyordu elbistanda otogar la şekerbank yolu kesiminde. yeşil yandı neyse vurdu sahibi kırbaçı at ufaktan hareketlendi. ama soldan br broadway kırmızda geçmiş. frene bastı bir patırtı kütürtü at aracı farketmiş brden ürküp zıplamış. olay sonlandığın atın ön iki ayağı arabanın üzerindeydi. broadwayin kaputun üzeri önü falan değil tam kaputun üst ortası :DD
    yamulmuştu. neyse at indi arabanın kaputundan broadwayci bastı gitti. atın sahbide aynen devam vurdu kırbaçı atta bişe olmamış gibi yoluna devam etti. ama atın kaputun üzerne çıktığı komediydi.
  • - Yıl 2004, memuriyete yeni atanmışım...salihliden erzuruma gideceğim...dadaş turizmi otogarda bekliyoruz..baktım otobüs girmeden geçti...yazaneye söyledim, hemen beni mobilyetin arkasına attı ilerde yetiştik...
    - Yetiştiğimiz araç afyonda ihtiyaç için durmadı ilerde duracağız dedi...eyvallah dedi...ilerde bir köprü altında durduk...
    - Yıl 2005 sonu askere gidiyorum...otobüste "hababam askerde" izlettirdiler...askerlik dönüşü aynı filmi yine izlettirdiler...ama dönüşte keyifle izlemiştim...
    - Yıl 2009 Zigana yokuşunda direksiyonda uyudum...sağ tekerlekler banketten düşünce gürültüyle zıpladık...
    - ön hava yastığının üstüne ayak uzatanlardan biri de benim hanım...hamileyken uzun yolda ayaklarım şişiyor diyip uzatırdı...çok didim ama yapcek bişey yok...
    - bugün öndeki polo ani fren yaptı...kornayı kökledim...sonra çaktırmadan ilerde baktım, bizim personel müdüresi......ama o beni görmedi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Bi tane eski kasa doğanı arkadan 4-5 kişi kjaldırmıştı biride teker mi degişiyodu neydi o tanık oldugum en ilginç anlardan birisi Hadi adamda yok kimsede demi kriko yok

Lisedeyken kantinde çalışan iki tane kız vardı. Bunlarında Fiat Bis araçları vardı. Bir iki güne bir 8 10 kişi mutlaka toplanıp arabayı kaldırıp yerini değiştiriyorlardı :D Yatılı okulun nimetleri işte
  • Renault broadwayla 160'a çıkıp döner kavşakta kaldırma ön tekerleri vurduktan sonrasını hatırlamıyorum baktığımda sürücü kapım yoktu çimenlikte bulmuştum o kadar sevindim ki şekerimi bulmuş gibi :D araç 2500 tllik masraf çıkmıştı kasko ellerinden öptü :)
  • dikmen yokuşunda ışıklarda beklerken , karşıdan bir uno geliyor bizede yeşil yandı kalktım arba hafif bizim şeride geçti içimden çekil çekil çekil diyip son anda en sağa kırdım bi baktım içinde şöför yokmuş devam ettim, diğeride gece nissan primera ile çeşmeye giderken yanımda arkadaşım top speed yapalım dedik. bastık daha oraya gelmemişiz meğer 200 km ile giderken sola sert bir viraj geldi birde türk yapımı viyadük iyiki en sol şeritteydim araba 4 tekeri yerden kesmiştir eminim en sağ şeritte refüje 10 cm kala yol düzeldide öyle kurtardım. son olay ise antalyadan ankaraya ilerlerken afyon üzerinden, yol çalışması nedeni ile yolu gidiş geliş yapmışlar. yol sola dönüyordu aradan 3 tane far yan yana görmemle frenlere kornaya asılmam ve selektör yapmam ile en sağa geçmeme rağmen karşıdan gelen tırın sertçe şeride girip tırın resmen yana 20 derece yatıp o arka kasasının önünün aracımın önünden teğet geçmesini ise asla unutmayacağım

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.