Şimdi Ara

Yolculuk İçin Tavsiye (Lütfen Yardımcı Olun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meraba arkadaşlar. Haftaya Bolu'ya yolculuk edeceğim. Yolculuk yaklaşık 5 Saat. Yolculuğu İpad ile geçirmeyi planlıyorum. oyun-film vs gibi. Sizden isteğim Oyun-uygulama tarzı zaman geçirecek vs. tavsiyeler vermeniz . Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzafferste -- 9 Mayıs 2015; 13:30:29 >

• muzafferste kullanıcısına yanıt
    Limbo
    Monument Vallaey
    Leos forune
    Blek
    Angry Birds
    Okey
    Batak

Film için store gir kirala 3-5 izlersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferste

Meraba arkadaşlar. Haftaya Bolu'ya yolculuk edeceğim. Yolculuk yaklaşık 5 Saat. Yolculuğu İpad ile geçirmeyi planlıyorum. oyun-film vs gibi. Sizden isteğim Oyun-uygulama tarzı zaman geçirecek vs. tavsiyeler vermeniz . Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Ipad'i ne zaman aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsane2bin6

Limbo
    Monument Vallaey
    Leos forune
    Blek
    Angry Birds
    Okey
    Batak

Film için store gir kirala 3-5 izlersin

teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

quote:

Meraba arkadaşlar. Haftaya Bolu'ya yolculuk edeceğim. Yolculuk yaklaşık 5 Saat. Yolculuğu İpad ile geçirmeyi planlıyorum. oyun-film vs gibi. Sizden isteğim Oyun-uygulama tarzı zaman geçirecek vs. tavsiyeler vermeniz . Yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Ipad'i ne zaman aldın?

8-9 Ay oldu. Neden Sordunuz?

• quote:

quote:

quote:

Ipad'i ne zaman aldın?

Alıntıları Göster
    Empires Allies telefon için yeni çıktı, benide artık telefonun başına kitledi diyebilirim. Facebook'ta oynanan oyunu inanılmaz güzel Mobile çevirmişler, denemenizi tavsiye ederim. Eğerki 6 Lira verebilecek imkanınız varsa Gta San Andreas alabilirsiniz, emin olun canınız sıkılmaz :)

Film içinse, Oblivion adlı filmi izleyebilirsiniz. Artık çoğu otobüste Wi-fi var sanırım, o yüzden internetten izlemek en kârlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Olkacan

Empires Allies telefon için yeni çıktı, benide artık telefonun başına kitledi diyebilirim. Facebook'ta oynanan oyunu inanılmaz güzel Mobile çevirmişler, denemenizi tavsiye ederim. Eğerki 6 Lira verebilecek imkanınız varsa Gta San Andreas alabilirsiniz, emin olun canınız sıkılmaz :)

Film içinse, Oblivion adlı filmi izleyebilirsiniz. Artık çoğu otobüste Wi-fi var sanırım, o yüzden internetten izlemek en kârlısı.

İlaç Niyetine Cevap Olmuş Teşekkürler çoğu otobüste wifi ve usb girşi var usb girşinden de şarj ederim diye düşünüyorum İpad ile Yolculuk Kulağa Hoş Geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzafferste -- 9 Mayıs 2015; 17:16:07 >

• quote:

quote:

quote:

Ipad'i ne zaman aldın?

Cihazı yeni alan biri gibi geldi de, ondan sordum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ipad'i ne zaman aldın?

Cihazı yeni alan biri gibi geldi de, ondan sordum.

Olabilir. Bildiğiniz gibi İpad ile yapılabilecek tonlarca iş var ve hergün binlerce uygulama-oyun çıkıyor. O yüzden tavsiye istemek çok ilginç bişey olmasa gerek.

• Yoksa siz hala Dominations'a başlamadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arveron

Yoksa siz hala Dominations'a başlamadınız mı?

Başlamalı mıyım?
  • Film:
    Pink Floyd - The Wall
    Umudunu Kaybetme

Oyun:
    Okey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Film:
    Pink Floyd - The Wall
    Umudunu Kaybetme

Oyun:

Teşekkürler. Okey zaten Türk klasiği
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arveron

Yoksa siz hala Dominations'a başlamadınız mı?

Başlamalı mıyım?

Kesinlikle oyun harika bir strateji,bayağı ayrıntılı,çağ atlamalı felan zaten Rise of nations'ın yapımcıları yapmış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunus626emre

Film:
    Pink Floyd - The Wall
    Umudunu Kaybetme

Oyun:

Teşekkürler. Okey zaten Türk klasiği

Oyun gelmedi hiç aklıma.
    Filmler güzeldir ama. Özellikle The Wall
  • Vegas gangster i indir ya da gta sa oyunu bitireyim derken bi bakarsın yol bitmiş. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Vegas gangster i indir ya da gta sa oyunu bitireyim derken bi bakarsın yol bitmiş. :D

Vegas Gangsteri güzel değil fazla ücretsiz ama oyun içi satın alma neredeyse zorunlu gibi VİP diye bi seçeneği var o olmadan çok az şey yapılabiliyor ama san andreas güzel ve fikrin mantıklı Tak kulaklığı Bitir GTA'yı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Vegas gangster i indir ya da gta sa oyunu bitireyim derken bi bakarsın yol bitmiş. :D

Vegas Gangsteri güzel değil fazla ücretsiz ama oyun içi satın alma neredeyse zorunlu gibi VİP diye bi seçeneği var o olmadan çok az şey yapılabiliyor ama san andreas güzel ve fikrin mantıklı Tak kulaklığı Bitir GTA'yı

Alıntıları Göster
    Meraba Arkadaşlar Sizlere bir sorum olucak. Bildiğiniz gibi İpad şarjı 10 saat gidiyor. Ama ben Bolu'ya gittiğimde yoğun kullanacağım fotoğraflar-videolar çekeceğim yol boyunca oyun-film vb. şeyler yapacağım. Şarj konusunda sorun olur Sabahtan Akşama kadar bana yetmez gibi geliyor. Fikriniz nedir ne yapmalıyım. Taşınabilir şarj aleti var 1 tane 1400 mAh ama bildiğiniz gibi İpad Mini bataryası 4490 mAh yani 1/4 ü nü anca doldurur. Sizce bu şarj sorununu nasıl yenerim neler yapmalıyım cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

• quote:

Meraba Arkadaşlar Sizlere bir sorum olucak. Bildiğiniz gibi İpad şarjı 10 saat gidiyor. Ama ben Bolu'ya gittiğimde yoğun kullanacağım fotoğraflar-videolar çekeceğim yol boyunca oyun-film vb. şeyler yapacağım. Şarj konusunda sorun olur Sabahtan Akşama kadar bana yetmez gibi geliyor. Fikriniz nedir ne yapmalıyım. Taşınabilir şarj aleti var 1 tane 1400 mAh ama bildiğiniz gibi İpad Mini bataryası 4490 mAh yani 1/4 ü nü anca doldurur. Sizce bu şarj sorununu nasıl yenerim neler yapmalıyım cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Daha büyük bi PowerBank
  • muzafferste kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığını olabildiğince azalt,ayarlar erişebilirlikten hareketi azaltı etkinleştir,siri etkin ise onu etkisizleştir.Aklıma en başta bunlar geliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.