Şimdi Ara

Yol yakınken Jet Black'den mat siyaha geçilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir çok çizilme durumuna karşı aldım severek kullanıyorum. Fakat şöyle ki dedikleri gibi çiziliyor. Ben çok dikkatli bakan birisi olarak ileride satamam vb. durumlar kafamı karıştırıyor. Sizce dediğim gibi yol yakınken Jet Black'i verip mat siyaha geçsem mi? Ne diyorsunuz beyler lütfen bir el atalım, yorumlar yapalım. Elleriniz dert görmesin.

Cihazım 256 GB 7 tertemiz nokta kadar bir kaç çizik var o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istiyorsan mat siyah 7 ile takaslıyalım
  • Ne diyorsunuz beyler? Fikirlerinizi alayım dedim. Saygılar selamlar herkese
  • jetblack alacağıma mat siyah alırım hatta silver alırım kafam rahat eder(ki silver aldım dün itibariyle) ama hiç simsiyah serisini almayı düşünmedim. düşünsene telefon cepte ya da çantada çiziliyor. o kadarda para vermişsin. yol yakınken yerinde olsam değiştirirdim. kafan rahat eder
  • Hocam keyfi başka jet black'in ama çiziliyor. Ve hatta eziliyor
    Yol yakınken Jet Black'den mat siyaha geçilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • platinone kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum fotoğraf ve yorum için. Jet Black piyasasında olan arkadaşlarım çizilse de alan oluyor dedi. O yüzden pek takmamak istiyorum ama sizlerden de bir görüş almak istedim.

Yorumlarınızı belirtmeyi lütfen unutmayın.
  • jet black al silikon kılıf tak
  • Yorumlarınızı bekliyorum ne yapsam?

• Bende hiç çizik yok spigen neo hybrid ile kullandım fotoğraflar mevcut 128 plus jet black ama gold plus 128gb ile değişmeyi düşünüyorum açıkcası.
  • Ben kılıfsız kullanmayı daha çok sevdiğimden kılıfsız kullanıyorum. Arada canım isterse orjinal kılıfı var onu takıyorum bir süre, sonra çıkartıp tekrar kılıfsıza dönüyorum. Şu an kozmetiğinde bir sıkıntı yok ama insan işte çizilecek diye endişe ediyor. Ne diyorsunuz beyler, elimdeki 256 7 Jet'i zamdan yararlanarak satıp mat mı alsam ne yapsam?
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    İlerde çok pişman olacaksın arkadaş jet black aldım diye ağlıyor şu an.
  • 256 cigolayt iphoneler çabuk çizilir.

• Madem almışsınız şeffaf kılıf takıp keyfini çıkarın.
  • Kılıf tak dostum

• Beyler bilemiyorum hala kararsızım ama en başından beri Jet Black istiyordum. Ama öteki türlü de çizilme ihtimalleri var, silver alsam mı almasam mı muallaktayım. Lütfen yardımcı olun. Yorumlarınız için teker teker teşekkür ederim.
  • Kılıfsız kullanmayı sevdiğin için hangi renk alırsan al çizilip ezilecek nasıl olsa. O yüzden gerek yok değiştirmeye. 3Gs tecrübesinden sonra simsiyah zaten alınmazdı telefonu kılıfla bile kullansan haritaya dönüyo toz bile çiziyo.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.