Şimdi Ara

Yol Kenarı Denetim İstasyonları Hakkında Merak Ettikleriniz. (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
33
Favori
345.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam teşekkür ederim. Peki, kamyonet ruhsatlı, ama şahıs üzerine hususi olarak kayıtlı olan araca kaçtı cezası uygulanıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tahirturan T kullanıcısına yanıt
    Uygulanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu istasyonlar muayenesi olmayan araca ceza yazıyor mu ya da kameradan tespit edip arkadan ceza yolluyor mu?

• cem73 C kullanıcısına yanıt
    Yazmıyor

• unforgiven_41 kullanıcısına yanıt
    YKDİ'lerin devrinden itibaren bu başlığı takip eden bir KGM avukatı olarak ufak bir bilgi veriyim: "Görevliyi görmedim, arabayı yeni almıştım, benim aracı kamyonet sınıfı olsa bile hususi, fotoğraftan bile belli araç boş" vb gerekçelerle yapılan itirazların en az % 90'ı reddediliyor ve araç sahipleri yasal vekalet ücreti ödemek zorunda kalıyorlar.
  • Hocam merhaba,
    Renault Kango marka kamyonet(BB van) şirket aracı ile ilgili olarak;
    pazarlama için kullanılıyor, kantara girmesine gerek var mı?
    üzerine şirket logosu yapıştırılmış olup olmaması herhangi bir kantara girme veya girmeme durumu arzeder mi?
    Teşekkürler.
  • Araç kamyonet olduğu için girmek zorunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiven_41 -- 31 Mart 2018; 14:32:28 >
  • Merhaba ikitane doblo panelvanim var temizlik urunleri satiyoruz sıcak satış yapiyoruz

k2 yıldızlı belgel var src yok kantara ve denetim istasyonlarina girme zorunlulugumuz varmı kamyonet geciyor ruhsatta simdiden tesekkurler

• bbeenn20070702 B kullanıcısına yanıt
    Sorunun cevabı üstteki mesajda yazıo.Aynı soruları sormayalım lütfen

• iyi akşamlar..ducato aracımız var araç ticari kayıtlı yüklü ağırlık ruhsatta 3500 yazıyo.. tekstil işiyle uğraşıyıruz yıldızlı k2 belgemiz var .. bu hafta antalyadan bi arkadaşımızın malını getircez ankaraya. bu araç maksimum kaç tonla ceza yemeden kantardan geçer belgeden dolayı sıkıntı olurmu mal başkasının olduğu için.. malın faturası irsaliyesi olcak arkadaşın adına. uzun oldu kusura bakma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • funky01 F kullanıcısına yanıt
    4 ton ile ceza yemezsin. Yakıt, çadır, senin ağırlığın dahil bu 4 tona. Fazlası riskli. Yakıt alma yolda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbs03 -- 13 Nisan 2018; 18:3:42 >
  • merhaba aracımızı istanbuldan yükleyip kantar fişi yazdık daha sonra ankara gölbaşı kantarına girip aynı gün adanaya devam ediyor adana kantar girişinde görevli olmadığından oraya girmiyor ancak arkasından 1.834 tl kantar cezası kesilmiş cezayı internette gördüm daha tebliğ edilmedi itiraz edebilirmiyiz yada mahkemeye gitsek ceza iptal edilirmi,
  • 34yerman 3 kullanıcısına yanıt
    Tarafik işaret ve işaretçilerine uymanız gerekir. İşaretçi yok ise dubaların açık olması durumunda kantara giriş yapılması gerekir. Dubalar açık ise itiraz veya mahkemeye verilse bile herhangi bir iptal olması söz konusu değildir.

• tarhi T kullanıcısına yanıt
    Uygulama binbir çeşit aksaklık dolu ama nedense yargıda kabak hep vatandaşın başına patlıyor. ..

• S.a. hocam benim şahıs firmam var bugün de bir transporter aldım ruhsata yük nakli hususi yazıyor kantara girdiğimde yük yok ise ceza gelirmi ve bayramda şehir dışına çıkacağım arefe günü kantarlar açık olurmu

• Fuatkurt F kullanıcısına yanıt
    Kantara girdiğinde yük yok ise ceza gelmez. Kantarlar bayramda arefe gününde açık

• sbs03 S kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim iyi bayramlar

Hocam 2 +1 crafter veya sprinter'da arka bölümde yolcu taşındığında (içini döşetip aile aracı olarak kullancam) denetim istasyonu veya polis sıkıntı çıkarırmı. Ayrıca araç şahıs üstüne olacağı için, sırf panelvan diye kantara girmesine gerek varmı? Yurtdışına çıkacam diyelim. Sınırda yine bana sıkıntı olur mu. Teşekkür ederim.

• Merhabalar yeni bi araç alacağız ama şehir dışından kamyon aracı İstanbul a getirirken boş kantara girdiğimizde plakadan veya görevli arkadaş k belge sorgulaması yapıyor mu...

ranger ,navara , x class gibi hafif ticariler şirket adına alınsa ve ruhsatta hususi yazsa yine de kantara girme zorunluluğu var mı? bu şekilde kullanıp hiç girmeyenler var.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.