Şimdi Ara

Yol bilgisayarları neden Türkçe değil ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
35.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • özel Tv ler açıldıktan sonra dilimizin içine edildi.
    ve kasıtlı yapılıyor.
    dil ve din milleti bir arada tutan en önemli öğelerdendir.
    dili bozulan millet dağılır.
    şu anda inanılmaz bir dil yozlaşması içindeyiz.
    38 yaşımdayım, küçüklüğümde hiç kullanmadığım yüzlerce kelime dilimize girdi ve çıkartamıyoruz.
    çünkü bizim yöneticilerimiznde satılmış insanlar olduğunu düşünüyorum.
    topla tüfekle yapamadıkları işgali dil ve dini bozarak kolaylıkla yapacaklar.
    başımızda adam gibi yönetici,
    bir irade olsaydı,
    tükrçe kullanım klaavuzu olmayan hiç birşeyi ülkeye sokmamalıydı.
    artık sorumluluk sahibi her vatandaş, kendi çabası ile dilini korumalı,
    aksi takdirde parçalanacağımız günler çok yakın.
    bir araa menüsünden bunlar olur mu demeyin, olur. kaybedilen ehr kelime, kaybedilen bir bölük gibidir.

• A4-2012 ingilizce. 7 yıl olmuş konuya en son mesajdan itibaren acaba gelmişmidir türkçe ?

(7Yıllık Hort)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre 77

Türkiye'ye ye ithal edilen yabancı araçların (Audi , BMW) yol bilgisayarlarına neden Türkçe program yüklenmiyor ?
    Özellikle Audi de bırakın Türkçe yi İngilizce bile değil, herkes Almanca bilmek zorundamı, araç fren arızası uyarısı veriyor ama Almanca uyarıyor, servise gösterene kadar arabayı 3 gün arızalı kullanmak zorunda kaldım bilmeden.
    El kadar cep telefonlarında bile 20 tane dil seçeneği konuluyor, 100 milyar para verilerek alınan arabaları neden anlamadan kullanmak zorunda kalıyoruz.

Ayrıca bu araçları İngiltere ye satarken de Almanca olarak satabiliyorlarmı merak ediyorum.

Bu konuda Volvo'yu tebrik ediyorum herşeyi tamamen Türkçe ve geçen sene araba alırken Volvo'yu tercih etme nedenlerimin başında geliyor bu özellik.

Turkiyeyi sallamadiklarindan 3. Sinif insan muamelesi yaptiklarindan ama biz bayiliyoruz böle olunca hayranligihayranligimiz dahada artiyo köpek muamelesi yapilmasini çok seviyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizim 5008 de Türkçe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne yani 100K + para verip prömiyum araba alıp, üstüne birde almanca kursununa mı gidiliyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.