Şimdi Ara

Yoksunluğunu en sevdiğin insandan işitmeye dair kısa anımdır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 gün
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kuvant512 (1 mesaj) Veronicaa (1 mesaj) baymühendis (1 mesaj) Zuko (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yoksunluğunu en sevdiğin insandan işitmeye dair kısa anımdır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    887 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Kız arkadaşım, ona Jane diyelim, daha önceden sözleştiğimiz şekilde ortak bir arkadaşımızın partisine gidecekken son anda caydı. Bunun detaylarıyla sizi sıkmak istemiyorum, ama yol açtığı hadiseyi önemsiyorum.

Elim boş gözüm yaş gitmemek için aldığım şarabı öne sürerek, farketmeden, belki bir ihtimal, fikrine nüfuz etmek istedim. Derken bir anda cüzdanına davranıp bir miktar parayı elime uzattı. Paranın ne için olduğunu sorduğumda "benim payım" diye cevap verdi. "Neyin payı" diyecektim ki hafif hiddetle "şarabın" diyerek susturdu beni.

"Saçmalama istersen" dedim, nihayetinde dandik bir Beaujolais şarabıydı. "Ben aldım, partiye birlikte gidiyoruz. Bu konuyu uzatmayalım."

Yarısını ödemekte ısrar etti. Huysuzlandım doğal olarak. Dönüp sırtımı odanın onsuz köşesine yürüdüm. Taviz verecek gibi değildi. Nitekim sinir uçlarımla oynamak pahasına "paran yetmez" dedi. Halbuki param yetmişti, yani bu seferlik... Esasen kastettiği, ucuz Köpeköldüren gibi hayatın küçük ve önemsiz güzelliklerine ayıracak kadar bile para kazanamadığımdı. Bunu biliyordum. Orada kendisine söyledim de zaten. Durumumun onu bir yerde yemeğe çıkarmaya veya adamakıllı hediyeler almaya yetmeyeceğini, hatta dara düştüğünde endişelenmemesi gerektiğini söyleyecek kadar bile param olmadığını söyledim sonra.

28 yaşındaydım; baştan ayağa bir berduş gibi yaşıyordum. 10 senedir bir şeyler yazıyordum. Kimsenin kıçını silmek için bile eline almadığı beş romanım vardı ve kız arkadaşım kalitesiz bir şarabı dahi alacak durumumun olmadığımı söylüyordu.

"Söyleme!" dedim. "Çünkü bilmek istemiyorum."

"Bildiğimi unutmak istiyorum!"

|
    |

• Yarbay
    5528 Mesaj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1051 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
valorant points
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,209
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.