Şimdi Ara

YÖK YURTDIŞI DENKLİK VE YATAY GEÇİŞ ŞARTLARI İÇİN ŞARTLAR DEĞİŞTİ !!!!!!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
198
Cevap
5
Favori
9.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Her lisede veriliyor zaten almanca ve ingilizce. En kötü ihtimalle google translate var. Python bilen adamı almanca bilen adama tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drchitect D kullanıcısına yanıt

Ya daha bir eki doğru yazdığını görmedim. Türkçeyi eklememek doğru karar.

Sana bakınca aşağılık kompleksi yüzünden kafayı sıyırmış bir zavallı görüyorum. Ne yazık ki başkalarını aşağılamaya çalışarak kendi ezik benliğini yüceltemeyeceksin. Seninle daha fazla tartışmayacağım, daha nasıl tartışılır onu bile bilmiyorsun. Tek yaptığın herkese ezik demek. Salak salak tespit kasmışsın bir de sjsmdmannsdn. Çok yazık harbiden

Tıp kazanmak zor değil hangi tıptasınız bilmiyorum ama 10-15k civarındaki bir tip zor degil su an icin en azindan kendi adima. Mimarlikta malum zaten autocad'den ibaret bir meslek.

Ales de zor bir sinav degil hatta yks'nin yaninda devede kulak kalir. Bu arada hulk gerçek mi?

Nasıl bir manyak oturup forumda geziniyor kimin hangi konuya yazdığını biliyor. Allah sana iş güç versin gerçekten. Kafayi yemissin durumun hic iyi degil

• Ribozomal Rna kullanıcısına yanıt

Couch potatonun teki degilse bir sey bilmiyorum. Ha babam salliyor burdan

Ben de kardes cozdum seni. senden cok fazla var zaten cevrede tibbi devlette okuyorumu vurgulamandan anlamaliydim zaten. Galiba hayatindaki ilk ve tek ferdi basarin bu tabi ne kadar basari sayilirsa.

Baba parasiyla herkes yapar muhim olan kendin yapabilmen. Sunlari baskasinin parasini yiyerek yapmaktan utanirdim. Sen birak utanmayi bir de mal beyani veriyorsun. Yazik psikolojik problemlerin oldugu cok acik. Bu iletisim problemiyle ileride cok sikinti cekersin "hekim olunca". Canimli manimli konusursun hastalarla sonra haberlerden izleriz.

Gozum kapali cozsem sinavi mimarlik tuttururum ayaga dusmus bir bolum.

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Aslında iyi olmuş kısmı ok tamam da mevzu ülkede bunun uygulanma şekli. Şimdi gittin yurtdışında tıp okudun bilmem kaç sene ucuz kısmı Türkiye'den ucuz mantığı tabiki gelsin son sınıfa hop boşuna okumuşsun :) gerçi ben yurtdışında tıp okusam Türkiye ye dönmem kalırım o ayrı mevzu da işte...
    Bu ülkede gece uyudun sabah nasıl uyanırsin belli değil o yüzden Türkiye'de olup bir aylık bir plan bile yapmak ahmakça bence ...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Abi ben senden korkmaya basladim gercekten

Konumu didik didik edip babamin meslegini öğrenmiş ustune bunu aklında tutmus amsmmdsjsn

Daha ne diyebilirim bilmiyorum, eziksem benimle ilgili bilgiler neden seni bu kadar alakadar etti?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.