Şimdi Ara

YÖK üyesi Şişman: Boş kontenjanlara Suriyeli öğrenciler yerleştirilecek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
3.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ödediğim vergilerden bir lirası dahi bu işlerde kullanılıyorsa haram zıkkım olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Ödediğim vergilerden bir lirası dahi bu işlerde kullanılıyorsa haram zıkkım olsun.

Kullanılmama gibi bir şansın yok ki.

• Ben defalarca yazdım aga Dua edin dua edinde 3. Dünya savaşı başlasın yoksa hiç bir şey düzelmez
  • Ülkenin genç işsizliği olmuş %22 bunlar birde diplomalı suriyeli yaratma peşindeler amaç belli vatandaşlık verip oylarını alacaklar.

• Kendi ülkemizde göçmen olduk anasını satayım arapların yıllardır hayalini kurduğu şeyi akp gerçekleştirdi
  • Yurtdışında okumuş ve denklik denen saçma bir sınava tabii tutulmuş birisi olarak konuyu görünce tekrar'dan yaşadığımız o zor süreç gözümde canlandı bu saçma yök denilen kurum yüzünden binlerce gencin hayatından yıllarını çaldılar, bu yıllarda kaybedilen aşklar,paralar,deneyimler vs bir çok şeyimizi yitirdik.. gün geldi 5 sene sonra birden bire sınavsız denkliğimizi verdiler? ne değişti be kardeşim ne değişti? bırakın artık bu siyaset yüzünden insanların hayatları ile oynamayı doktor açığımız var dediniz yunanistanlıyı aldınız bulgaristan'da okuyanlara çifte standart uyguladınız ve halen uygulamaktasınız.Türk vatandaşı olanları kendi toprakların'da ikinci sınıf insan yerine koydunuz sureliyeli baş tacı ettiniz sınavsız istediği üniversitede okuma şansı çalışma şansı kalacak yer yatacak yer iş aş verdinizde. Biz türk gençlerine gurbet eller'de aldığımız diploma için denklik vermediniz.Sayısız dava açmamıza rağmen halen bu konuda yök geri adım atmış değil, eminim 5 sene yada 10 sene sonra belki böyle bi kurum olmayacak olsa bile yapmış olduğu hatanın farkına varacak fakat iş işten geçmiş binlerce insanın ailenin ahını almış olacaksınız, yöke son sözüm bu dünyanın birde altı var.. ben hakkımı helal etmedim etmiyorumda.

• inşallah bu durumdan en çok mağdur olanlar Ak Parti'ye oy verenler olur...

(Amin...)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.