Şimdi Ara

YÖK üyesi Şişman: Boş kontenjanlara Suriyeli öğrenciler yerleştirilecek (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
3.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ağaya beleş..........
  • maalesef gençler boşa okuyor boşa emek sarfediyor boşa çırpınıyor...
    onun yerine suriyeli olun herşeyden muaf olun sizin yerinize türk askeri gitsin çarpışsın şehit olsun .siz burda her türlü vergiden bedelden muaf olun . ohh miss
    Millet uyumaya devam etsin bakalım nereye kadar.
  • Yaaa yok artık ya..Ne yazsam yetersiz kalacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Boş olan kontenjana koyucaz diyor bunun neresi sıkıntı ki? Normal tercihler, ek tercihler yapılır bundan sonra boş kalan yerede mülteci tercihi yapılır kimse de mağdur olmaz.

Bir gelsene bir şey deneyeceğim de.. bak ya.. Nesi sıkıntıymış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çan MYO olarak karşı çıkmak için elimden geleni yaparım. Binbir emekle Ders aldığımız üniversitemizde Suriyeli istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Asıl yeri kaçırmışsınız

MÜFREDAT VE OKULLARIN SURİYELİLER AÇISINDA İŞLEVSEL HALE GETİRİLMESİ DE ŞART'

3. suriye başkanı kimdir ygs 2023 sorusu
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Anlama özürlü müsünüz? Diyorum ki ilk tercihler yapılır biter kalan kontejana ek tercihler yapılır oda biter ondan sonra hala bak altını çiziyorum hala boş kontejan varsa neden kalan boş yerlere multeciler yerlestirilmesin? Iki kere Türkiye cumhuriyeti vatandaşları tercih yapıyor bundan sonra boş yer kaliyorsa o bosluklari da neden multeci ogrencilerle doldurmasınlar?

Ilk tercih zamani kalkip sinavsiz yerlestireceklerse buna bende karşıyım.

• yarin patronunuz bir suriyeli olacak ve size emir verecek sizde boynunuzu eğip işinize devam edeceksiniz, durum onu gösteriyor.

• quote:

Anlama özürlü müsünüz? Diyorum ki ilk tercihler yapılır biter kalan kontejana ek tercihler yapılır oda biter ondan sonra hala bak altını çiziyorum hala boş kontejan varsa neden kalan boş yerlere multeciler yerlestirilmesin? Iki kere Türkiye cumhuriyeti vatandaşları tercih yapıyor bundan sonra boş yer kaliyorsa o bosluklari da neden multeci ogrencilerle doldurmasınlar?

Evet anlamıyorum.

Yerleştirilmesin arkadaş.Boş kalsın.

2 kere de kimse yerleşmemişse 3.kere yerleştirilme yine Türk vatandaşlarına tanınsın.Yıne olmuyorsa başkaları gelip doldurmasın zaten kıçımızın dibindeler...

Hem bugün boş kontenjanlar derler yok 2.yerleştirme sonrasında derler ama yarın bir bakmışsın hoopppp Türk vatandaşı açıkta kalmış ama müslüman kardeşimiz girivermiş !

Bunu anlamak görmek için üst zekaya sahip olmaya gerek yok.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Bravo boyle akillilar sayesinde ameiragayi gececez yakinda ne diyim Allah islah etsin.

• Güldürdün.
  • quote:

Bravo boyle akillilar sayesinde ameiragayi gececez yakinda ne diyim Allah islah etsin.

Eder eder merak etme

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yök kurulduğundan beri akademiye hiçbir yararı yoktur. kenan evren ak senin...
  • Inadina yapiyorlar bence.

• bence hiç uzatmasınlar söylesinler nereye domalacağımızı

• quote:

ya kardeşim bu insanlar türk piyasasına okumuş işsizler olarak katılacaklar. o kontenjanın boş kalmasının bir sebebi var -öğrenci uygun şartları sağlamamış, veya yök gereğinden fazla kontenjan açmış-

gereksiz yere, zorla üniversiteyi bitiren bir kişi bile türkiye ekonomisine zarardır. boşa yer kaplar.
  • Bir İzmir'li olarak bu adamı sınır dışı edin diyorum. Bizim yaptığımız gibi her millet kendi özgürlüğünü tahsis etmelidir. Bizim onlara ne bakacak ne de eğitecek gücümüz var.

• Bu yüzden EVETTTTT işte
  • Kontenjan bos kalacagina girsin okusun adamlar. Ulan egitmesen cahil adamlari doldurdunuz diye soylenirler, egitim imkani verince de bos bos konusuyorlar. Bu laikcilere hicbir konuda yaranılmıyor. Tek yapabildikleri muhalif olmak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.