Şimdi Ara

YÖK üyesi Şişman: Boş kontenjanlara Suriyeli öğrenciler yerleştirilecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
3.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkelerine geri göndermek için uğraşacaklarına buraya yerleşmeleri için uğraşılıyor!

• Hakkım varsa haram zıkkım olsun ben elalemin Arapinin parasini ödemek zorunda degilim

Defolup gitmeleri dilegiyle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 14 Şubat 2017; 20:19:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef zorundasın hocam vergiyi sorgusuz sualsiz zorla alıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi choyrn -- 14 Şubat 2017; 20:14:14 >
  • Asıl yeri kaçırmışsınız

MÜFREDAT VE OKULLARIN SURİYELİLER AÇISINDA İŞLEVSEL HALE GETİRİLMESİ DE ŞART'

• Şuan tek dileğim bu rezilliği destekleyen herkesin istediği işe giremeyip Suriyelinin girmesi

• O üniversitelerde her gün olay çıkar

• İnşallah bize de sıra gelecek hep size değil ya sizinde sıranız geçecek .
  • ALLAH BELANIZI VERSİN ALLAH BELANIZI VERSİN ALLAH BELANIZI VERSİN.

• Güya savaş bitene kadar kalacaklardı iyice yayıldı bunlar.
  • siz daha durun kpss ye daha suriyeli girecek bekleyin görün nede olsa müslüman kardeşlerimiz diyen %50 ye duyrulurrrr
  • Boş olan kontenjana koyucaz diyor bunun neresi sıkıntı ki? Normal tercihler, ek tercihler yapılır bundan sonra boş kalan yerede mülteci tercihi yapılır kimse de mağdur olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Boş olan kontenjana koyucaz diyor bunun neresi sıkıntı ki? Normal tercihler, ek tercihler yapılır bundan sonra boş kalan yerede mülteci tercihi yapılır kimse de mağdur olmaz.

Peki bu adamlar aynı şartlarda üniversite sınavına girecek mi Amerika'ya eğitime giden birinin SATe girmesi gerektiği gibi?
    Bu sınava girmesi için Türk olması gerekmeyecek mi? Niye oraya eğitimsiz Türk koymuyoruz da Arap koyuyoruz?
    Kontenjan boş olsa bile bunun Türk milletine maliyeti olmayacak mı? Ben niye elalemin hele bir Arap'ın eğitim ücretini karşılayayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 14 Şubat 2017; 22:30:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    He kardeş sıkıntı yok O suriyeli gider mühendis olur 600tlye çalışır memleket işsiz kaynıyor zaten

• Hocam boş kontenjan ve gerçekten boş kontejan olursa kimse tercih etmezse gitmesinde bence sakınca yok. Eğitim şart cahil kalırlarsa başımıza bela olurlar cahili kandırmak daha kolay.

• quote:

Hocam boş kontenjan ve gerçekten boş kontejan olursa kimse tercih etmezse gitmesinde bence sakınca yok. Eğitim şart cahil kalırlarsa başımıza bela olurlar cahili kandırmak daha kolay.

Başımıza eğitimsiz kalırlarsa daha kötü haklısınız ama bu kontenjanlar öncelikle bir Türk'e verilmeli, sonuçta bu Suriyeliler sınavsız girecek gibi

Ha benim tercihim bütün Suriyelilerin savaş bittikten sonra geldiği gibi gitmesi :)

• nicksizayı kullanıcısına yanıt
    Eğer kafası çalışıyorsa neden olmasın. Ulkemize kara cahil mi yoksa mühendis olup bizim yararimiza çalışacak insan lazım? O zaman amerikada ellerindeki mühendis Hindistanllari kovup muhendislik alanında geri kalsın dimi.

• quote:

Eğer kafası çalışıyorsa neden olmasın. Ulkemize kara cahil mi yoksa mühendis olup bizim yararimiza çalışacak insan lazım? O zaman amerikada ellerindeki mühendis Hindistanllari kovup muhendislik alanında geri kalsın dimi.

Ülkemize gelen Suriyelilerin yüzde 99u kara cahil hocam

• Hocam başta da yazdim normal tercihler ve ek tercihlerden sonra eger hala bos kontejan kalmissa versinler. İlk tercihte verilmesine bende karşıyım.

• Evet ama belki aralarinda eğitim ile sekille direbilecek zekaya sahip olanlar vardır bunları bulup faydalanmamız lazım.

• quote:

Evet ama belki aralarinda eğitim ile sekille direbilecek zekaya sahip olanlar vardır bunları bulup faydalanmamız lazım.

Keşke olsa da yararlansak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.