Şimdi Ara

YÖK: 'şehit yakınları istedikleri üniversitede eğitim görebilecek' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yahu şehit yakını gitsin hadi tamam da 15 temmuzdakıler niye burdan faydalanıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam şehit olmuş. Onun çocuklarını açıkta bırakma git eğitim masraflarını karşıla tamam ama sen zaten insanlara öyle bir sistem bırakmışsın ki kimisi sınav olmadan önce kalpten gidiyor kimisi sonrasında intihar ediyor. Böyle psikolojilerin döndüğü senaryoda bu kolaylığı sağlarsan doğruyu yapmazsın. Bence bu işin suyunu çıkarmak oluyor.

Babası ölen anası ölen kaç çocuk var. Onların babası şehit olarak ölmedi diye bu muameleyi yapamazsın.
  • Bu karar ile memleketin temeline dinamit döşemek aynı şey ama zaten bu yöneticilerden başka ne beklenebilirdi?

Neyse ben hep derim gene diyorum 3. Dünya savaşı çıkmalı artık bence bu olmadan ne bu memleket ne de dünya düzelmez dua edin Allah c.c. üne tez vakitte başlasın Amin.
  • Akp duygu sömürüsü şov devam ediyor. başkanlık gelene kadar neler görecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bölümü bitiremez 1 kendine yazık eder 2 bunu bu yasayı düşünenler akıl edemiyor mu
  • çala çala hazinede para kalmamış yapacak başka yardım bulamamışlar şu saçma sistemi bulmuşlar.Şehit ailesi çocuğu gariban zaten iyi bir üniversiteye gitmeye kalksa bitiremez sen bu adama maddi manevi yardım etmen gerekiyor sanki herşeyleri tam bir bu kalmıştır.Çoğu üniversite okumayı düşünmüyordur bile baksan maddiyattan dolayı.
  • Özel öğrenci statüsü deniyor. Özel öğrenci diploma alamaz yalnızca belli dersleri seçip girebilir. Yani yalnızca ders alır. Niye böyle saçma açıklamalar yapılıyor ve şehit ailelerinin bu uygulama ne işlerine yarayacak bilmiyorum. her zamanki lüzumsuz gündem hareketleri.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.