Şimdi Ara

yök sağlık bakanlığına yazı göndermiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MegaWindows -- 19 Mayıs 2021; 16:47:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güz online bence bahar belki

• Bu pandemi bitirdi herkesi. Sırf bu yüzden myp ile geçişi düşünüyorum. Temmuz ayında başlamazsa yetişmesi imkansız hatta Temmuz bile geç, çok zor. 1 ay bekleniyor 2.doz için, hatta BionTech için 6 hafta deniyordu en son. 2 yıllık okuyanlar bitirdi bile. Benim gibi lab dersleri ağırlıklı olanlar için 1.5 sene zaten kayıp online lab mı olur komedi.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Temmuz da yeteri kadar aşılanma olursa ünilerin açılması yüksek.

• Millete bilkentin zorlama yuzyuze labini tattirmak lazim

• Lab dersleri ağırlıklı olan bölümler dedim zaten. Kimya bölümünün hayatı lab zaten ders sayısı kadar da lab var. Hayatında lab ekipmanı tutmamış bir dönem oluşuyor şu anda. Hiçbir firma lab tecrübesi olmayan bir kimyagere iş vermez. Yoksa 2-3 lab dersi olan bölümler için nimet zaten ne zamanı gidiyor ne de zorlanıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ekim ya da Kasım vaka sayısı 5k kalırsa ki hulk gerçek değil. Umarım dedikleri aşıları vururlar ona da pek inanamıyorum.

Anlayacağın Ekim kasım gibi kapanma olmazsa ve vaka sayıları 3-4k olursa ve 20yaş üstü aşılanmış olursa açılır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oh be lise bitti biz kurtulduk yandınız 22ler inş mezuna kalmam.

• Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.