Şimdi Ara

YÖK masaya yumruğunu vurdu, YÜZ YÜZE EĞİTİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 'gerekli çalışmalar' geçen sene de yürütüldü de bir sonuca varamadı nedense. öyle abartılacak bir açıklama da olmamış hatta gayet isteksiz bir açıklama olarak okunabilir. ayrıca son cümle ile yani 'salgının seyri' ile birlikte online için de açık kapı bırakılmış. meb kadar keskin bir 'okulları açıyoruz' açıklaması değil bu. son olarak da açılsa bile hibrit olacağını söylemiş yök. buradan nasıl yök'ün yüz yüze eğitim konusunda kararlı olduğunu çıkardınız anlamadım.

• Üçkibir istebu istebu hedi hedi hedi Danilo şefime selamlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kesin açılcak demek değil bence yarın belli olmayacak mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • usagiskitty U kullanıcısına yanıt

yarın ne var

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    bir sey toplantısı vardı galiba karar acıklanan seylerden biri yanlıs bilmiyorsam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ünilerin açılcagı çok bariz esnafta para yok önemli olan 1-2 ay sonrası bence

kabine toplantısı :)

asjhsdfj başlık clickbait zaten hocam :D
    online-yüz yüze programa özel denmiş

yani en azından bazı bölümler ve dersler in en kötü sınavları yüz yüze olacak demek

- full online a zorlamayacağızın sinyalini vermişler, okul ve hocaya kalacak muhtemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 15 Ağustos 2021; 12:9:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan hibrit sistem olacak.Üniversiteler kendi önlemlerini alacak.Yüz yüze hayırlı olsun diyebiliriz.Ancak büyük şehirlerde salgın hızlanırsa yüz yüzenin kapsamı azalabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nedense birden liseye başlarkenki gibi bir his geldi (:

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 'gerekli çalışmalar' geçen sene de yürütüldü de bir sonuca varamadı nedense. öyle abartılacak bir açıklama da olmamış hatta gayet isteksiz bir açıklama olarak okunabilir. ayrıca son cümle ile yani 'salgının seyri' ile birlikte online için de açık kapı bırakılmış. meb kadar keskin bir 'okulları açıyoruz' açıklaması değil bu. son olarak da açılsa bile hibrit olacağını söylemiş yök. buradan nasıl yök'ün yüz yüze eğitim konusunda kararlı olduğunu çıkardınız anlamadım.

• JusteMilieu kullanıcısına yanıt

Sizce açılacak mı,açılırsa hangi bölümleri açarlar?

• sağlık bölümlerinin açılacağı garanti zaten geçen sene aşı yokken açmışlardı. geri kalanlar hakkında ne desem spekülasyon olacağı için konuşmamak en iyisi.

• Hibrit diye bir şey olamaz. Yurtları açarlarsa virüs zaten bulasacak. Grisi yok bu işin.

• Yüz yuze falan dememiş topu universitelere hatta programa göre yuzyuze veya online diyerek ayni universite icinde bile farkli programlardan birileri online birileri yuzyuze olacak gibi.Bence olumsuz bir açıklama.

• Aferin size

• Yunus aydın hüngür hüngür ağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miyoglobin -- 15 Ağustos 2021; 12:34:13 >
  • Vay a*k hala açılmayacak diyenler var. Daha ne demeleri lazım Hipokrat yemini falan mı etsinler açılacak diye YÖK masaya yumruğunu vurdu, YÜZ YÜZE EĞİTİM YÖK masaya yumruğunu vurdu, YÜZ YÜZE EĞİTİM 

• arkadaşlar kızmasın ama ben ilk dönem açılacağını sanmıyorum. açılırsa şaşırmam tabii ki ama 2. dönem açılmasını daha olası görüyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.