Şimdi Ara

YOK BOYLE BIRSEY HEMEN BAKIN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: DefectoR

ya beyler bu resim belki 100. kere bu foruma geldi yapmayın gözünüzü seveyim yaw... bööle aptal aptal şeylerle formu meşkul etmeyin...
    o bir heykel ve iyi bir photo shop uzmanı bunu seninle aynı yatakta kucak kucapa da yapar...
    iyi bir photosho uzmanı = ben...
    istersen gönder resmini bak nasıl yapılırmış yapayım...

yaparmı yapar valla
  • hatta yollamanıza gerek yok yeni teknik ve programla defectora karşı mesaj ayıtorsun adam senin resmini ortaya çıkarıyor hatta şu anda ekrana bakar halini ciddi diyorum böyle bir program varmış mı ne defector iyi bilir yandık yandık ki ne yandık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aymak

hatta yollamanıza gerek yok yeni teknik ve programla defectora karşı mesaj ayıtorsun adam senin resmini ortaya çıkarıyor hatta şu anda ekrana bakar halini ciddi diyorum böyle bir program varmış mı ne defector iyi bilir yandık yandık ki ne yandık...

• Lök diye oturtulmuş bi montaj adam hiç uğraşmamıştır bile.
  • ahanda yapar ben yapmıştım arkadaşın patornuna evine postalamaıştık 2-3 hatunla

ozamanlar daha çocuktuk ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: djx

Peruda bir grup arkadas kendilerini kucuk bir kamp toplantisina
    hazirlamadan once bu fotografi cekmisler , ama fotografin sag kosesindeki
    agacin uzerine oturmus cin yada cisme iyi bakin ne dusunuyorsunuz .
    Bu resimde hicbir sahtekarlik yokmus, olay cesitli parapsikoloji olaylarindan birisimis.Vaybe foto ama ilginç

NE PERU MU!

O fotoğraftaki tipler benim samimi bir dostumun arkadaşları mekanda Çamlıca...Fotoğrafın çekildiği anda da arkadaşım oradaydı.
    O gruptan biri grubun diğerlerine pis bir şaka yapmış photoshopla hepsi bu...Ciddiyim sallamıyorum.

Fotoyu ilk gördüğümde bence fena tırsmıştım o ayrı...Ama resmi forumda bu şekilde görünce şok oldum...

• tipler ve biralar biz türk değiliz diye bağırıyor ama !....
  • cin var yav kuranda var diye yazıyormuş ki
  • ZoGeL
    quote:

arkadaslar bu cın felan dııl.muslumanlıgın kıtabı olan Kuran'ı Kerım ' de cın lerın ayaklarının ters oldugu soylenır.dııkat edıyosanız bunun cın olması ıcın baya bı ugrasması lazım.ayrıyetten cın ler bızım gıbı ınsana benzerler.anlıcanız cın dııl.resımdekı varlık ne dersennız sunu derım ''Eger bu resımde oyun yoksa bende Ecevıtı kendı basına yururken gordum derım.daha 20 yasındayım ama aklımı yıtırmedım''.. bı de arkasında sunu yaparım al sana bızı kandırmak hee!!!

ya bu cin müslüman değilse

• hem o incecik dallarda o büyüklükte bir canlının ağırlığını çekmez.
    cansızda olsa maketde olsa biraz eğilmeleri gerekirdi ancak kartondan yapılmış hafif bir resim
    falan gibi birşeyse o zaman böyle bir şey olabilir herhalde yinede kartondan resim gibi şeyler
    bu devirde basit kalan hileler pek sanmam karton resim olduğunu.
    ama maket olmasıda zor bir ihtimal incecik dallar hiç bükülmemiş bile.
    yani aslında ağaca asılmış bir maket de değil büyük ihtimalle
    bilgisayarda fotoğraf üzerinde oynanarak yapılmış bir fotoğraf hilesi sadece.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.