Şimdi Ara

YÖK başkanı Yekta Saraç beştepeye yatıya mı gitti ne yaptı. Toplantıdan çıktı bilen duyan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YÖK başkanı Yekta Saraç beştepeye yatıya mı gitti ne yaptı. Toplantıdan çıktı bilen duyan var mı?
    Umarım sınavla alakalı gerçekçi önlemleri açıklar....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam okeye 4. aranıyomuş o yüzden çağırmışlar yekta saraçı :D cidden neden çağırıldığını bilen yok...

• toplani sonunda aciklama yapilacak miydi ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güne çağırmadılar mı olm adamı ne sallıyonuz
  • işin tuhaf yanı bu yekta saraç'ın saat 7 civarında beştepe'ye kabul edildiği haberi çıktıktan 1 saat sonra @tcbestepe cb twitter hesabından recep tayyip erdoğan beştepe'de mustafa şentop'u kabul etti diye fotoğraf paylaşıldı. yekta saraç'ın gelip gitmesiyle ilgili hiçbir haber yok. 40 dakika falan anca sürmüştür olduysa da.

https://twitter.com/tcbestepe/status/1273290723660566530
  • gigied G kullanıcısına yanıt
    Genelde böyle önemli! toplantolardan sonra açıklama beklenir ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Captainmagic25

Genelde böyle önemli! toplantolardan sonra açıklama beklenir ama
    Hocam hiç umudum yok ama yök başkanı yarın sabah erteleme kararı sunar mı bilmiyorum
  • Harbiden heee adam kayboldu gitti YKS görüşülecek dendi ama ne YKS ne de başka bir konuda bilgi haber gelmedi. Aklıma şey geliyor acaba geçen temmuza ertelediği gibi yarın sabah erteleme haberi vermesin?

Erdoğan-Saraç görüşmesiyle ilgili tek bilgi şu :

Cumhurbaşkanı Erdoğan, YÖK Başkanı Saraç’ı kabul etti
    Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ı kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı gerçekleştirilen kabul, 1 saat 10 dakika sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theFaceless_ -- 18 Haziran 2020; 0:17:54 >
  • Erteleme durumu olursa Erdoğan konuşur ya da tvit atar biyük ihtimalle. Çünkü bu olay ona belli bir miktar oy olarak döner. Ama 40 kere darbe yedikten sonra ertelenmesinin gerektiğini düşündüğüm halde inanmamaya başladım.

• Danıstay’daki savunmalarını mı konustular ki daha iyi bir savunma hazırlamak icin münakaşa etmiş de olabilirler:D ertelenme hariç her şeyi düşünmek lazım

• Burdaki sıkıntı milli eğitim bakanı ziya bey kendince açıklama yapıyor. Ama sınavın ana muhatabı Yekta Saraç hazretleri bu kaosun ortasında tek bir açıklama bile yapmıyor. Yani yalandan olsa insan birşeyler söyler. Anlamadığım bu son günlerde neden buluşuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Captainmagic25

Burdaki sıkıntı milli eğitim bakanı ziya bey kendince açıklama yapıyor. Ama sınavın ana muhatabı Yekta Saraç hazretleri bu kaosun ortasında tek bir açıklama bile yapmıyor. Yani yalandan olsa insan birşeyler söyler. Anlamadığım bu son günlerde neden buluşuyorsunuz
    A Haber Habertürk falan haber geçti buluştular YKS erteleniyor mu diye
  • Bugün yine haberler de alt yazı geçti mi?

• Captainmagic25 C kullanıcısına yanıt
    dün sağlık bakanı dedi ertelenme olmayacak sınav gününe özel sokağa çıkma yasağı vs gelebilirmiş
  • Sinoengino kullanıcısına yanıt
    Kabine toplantısı var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilmiyorum hocam tvler hiç bahsetmedi

• olum ne diyonuz ya ahajhsahajafjk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.