Şimdi Ara

Yok Atlas Verileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kaç k sıralaman var nereyi yaZıcanki hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fapstronot kullanıcısına yanıt
    Bu ilerleme genelmi olur yoksa 50-60k ya kadar falanmı sürer

• sunset58 S kullanıcısına yanıt
    100k sonrası gerileme yaklaşık 100bine kadarda ilerleme diye düşünüyorum ama önlerde daha fazla olacaktır.

böyle düşünme sebebim bazı tmler sayısalın onunde 100k da ama cok de degıl yine sıralama gerileme olmaz her alanda. Sadece gerilere doğru gidildikçe teorik olarak gerileme olacaktır. ama iyi üniversitelerde gerileme olmayacağı aşikar.
  • Fapstronot kullanıcısına yanıt
    Zaten veriler o yönde bende öle düşünüyorum bilgisayar la tıp bombaya dönmüş çünkü

• tıp 18k ile kapatır
  • YÖK atlas verileri bize sadece genel anlamda fikir verir. Net bir şey söyleyemez ama görünen o ki sağlık alanlarına olan ilgi kabaca tabirle artmış. Hem lisans hem de ön lisans için. Tahmin ettiğimiz gibi bilgisayar mühendisliğine de ilgi artmış onun dışında diğer mühendisliklere olan ilgi azalmış. Mühendisliklerdeki ilgi azalması sağlık alanlarına artı ilgi olarak yansımış. Bu durumda bence mühendislikten diş ve tıpa geçiş var diyebiliriz. Fakat ne kadar bir geçiş vardır o muallak biraz. Zaten çevremdeki birkaç rehberlik hocası okullarında tercih yapacak öğrenecilerin sağlık alanlarına yöneldiğini, bilgisayar dışında diğer mühendisliklere olan ilginin azaldığını söylemişlerdi bana.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sunset58

Kaç k sıralaman var nereyi yaZıcanki hocam
    2891m

bilkent
    odtü
    tobb yazdım hepsi bilgisayar mühendisliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribas0

"Eğer bir toplumda doktorlar ve hukukçular değer görüyorsa o toplum yozlaşmıştır, doktorlar değerlidir çünkü toplumda hastalıklar baş göstermiştir, hukukçular değerlidir çünkü toplumda adalet yoktur."
    Tükür lama abi böyle topluma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fapstronot

Bir ekleme yapmak istiyorum yukarıda TEKİL yazıyor. Eğer siteyi ziyaret edenler tercihlerini aranmaya göre yaptılarsa tıpta gerileme zor.

Geçen seneki tekil hit paylaşılmış.

Geçen sene ile 600k fark var bu tıbbı oynatmaya çok rahatlıkla yeter o yüzden üstte yazdığım gerileme olayı çok doğru bir söylem değil.
    Sonuç olarak Tıp kontenjan artışi dışında gerileyecek mi gerilemeyecek mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.