Şimdi Ara

Yok artık böyle bir şey olamaz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
2
Favori
2.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurdmn

quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

doğru yazmışlar :D hoş fenerbahçenin daha tarihinde maç yapamadığı dünya devleri var neyse sustum

Oturup şampiyon olmamızı izleyeceksiniz, sessizce.

Bir kere yapayım ne olacak olacaklarsa dedim Denizli faciası oldu. Bir daha yapayım dedim Trabzon faciası oldu bir daha Fenerin şampiyonluğunu izleyeyim dedim Kadıköyde kupa kaldırdık. Yeterli mi yine izleyelim mi biraz yüzünüz kızaracak mı?
  • Sizin en büyük hatanız bu siteyi takip etmeniz.

Buradan doğru dürüst bir üslupta haber çıktığını görmedim. Bazen de işi aşırıya kaçırıyorlar, sonra resmi/metni düzenliyorlar.
  • quote:

quote:

doğru yazmışlar :D hoş fenerbahçenin daha tarihinde maç yapamadığı dünya devleri var neyse sustum

tabikide biz izlicez şampiyonluğu çünkü biz olucaz... sessizlik sizin işiniz ;)
  • Bunu yazan sivri zekalı zaten yarın işinden olacak. Artık taraftar sitesinde editörlük yapar

Bu arada Trabzonspor gibi Avrupa'da bizi başarılı bir şekilde temsil eden güzide bir kulübümüz için de aşağılayıcı bir görsel paylaşılmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

quote:

Bir kere yapayım ne olacak olacaklarsa dedim Denizli faciası oldu. Bir daha yapayım dedim Trabzon faciası oldu bir daha Fenerin şampiyonluğunu izleyeyim dedim Kadıköyde kupa kaldırdık. Yeterli mi yine izleyelim mi biraz yüzünüz kızaracak mı?

Yaşın bunlara mı yetti ancak?
  • serkan kalemciler ‏@kalemciler 33 dk
    beşiktaş camiasını kızdıran o manşeti ben de lanetliyor ve kınıyorum! o manşeti atan editörü de istanbul'a döner dönmez kovuyorum! üzgünüm:(

ensonhaber yayın grubu başkanı | taraftar değil haberci | fikircibey
    ÜT: 37.058602,37.332834 · ensonhaber.com

GEÇMİŞ OLSUN. Hakedene az bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dementor5454

Maçı izlerken ben de sevindim. Ama böyle şeyleri görünce keşke kaybetseydi diyorum. İnşallah kurada Münih gelir diyorum artık

Dİyelim geldi. Diyelim 5-0 5-0 yenildik ve elendik.

Yine de gruptan çıktık. Juve ve Realin olduğu gruptan.

Adımızı tekrar yükseklere taşıdık ve Türkiye'nin puanını fazlasıyla arttırdık.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Juvenin olduğu grup desen anlarım da Real'i niye ekledin. Adamlar 2 maçı da kazandılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Juvenin olduğu grup desen anlarım da Real'i niye ekledin. Adamlar 2 maçı da kazandılar.

Grupta Real Madrid de olduğundan olmasının?

Evet yendiler. Biz Realden 0 puan aldık ama Juve 1 puan aldı. Bunuda kat işin içine.
    Biz Kopenhagtan 3 puan aldık , adamlar 4 puan aldı.
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Tamam grupta Real Madrid var ama sanki Reali perişan etmişsiniz gibi Realin ve Juvenin olduğu grup yazıyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

quote:

quote:

Yaşla alakası ne anlamadım? 5 yaşında olsam ne değişir 50 yaşında olsam ne değişir? Öyle saça böyle tarak demiş büyükler. Daha farklı versiyonları da vardır hoşuna giderse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

Bu haberi yapan kişi kaç yaşında merak ettim. Galatasaray'ın muhtemel rakiplerinin neredeyse tamamıyla son 15 yıl içerisinde maç yaptı Beşiktaş. Birçoğunu da yendi. (ManU, Chelsea, PSG, Barcelona)

Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı herkes Galatasaray'ın zaferine seviniyor ama adamların böyle bir günde yaptığı habere bak.

+1 bugün maçı izlerken gs gol atınca o kadr sevindim ki fener atmış kadar sevindim gruptan çıkmalarına,arkadaşım mesaj atmış tüm fenerlilere qapaq olsun diye, al işte biz o kada destekleyelim kendi takımımızmış gibi adamların yaptığına bak

ayrıca qapaq nedir ya takıldığım adama bak
  • Var misin iddiaya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allâme

Tamam grupta Real Madrid var ama sanki Reali perişan etmişsiniz gibi Realin ve Juvenin olduğu grup yazıyosun.

Ben öyle bir şey demedim ki.

Real'in ve Juventus'un olduğu gruptan çıktık dedim.
  •  Yok artık böyle bir şey olamaz
  • Bu tarz şeyleri internet sitelerinde yapmayı seviyorlar , örneğin şu haber

derbi'de Baroni'nin yaptığı 6 işareti çok tepki toplamıştı...

Birde haberin servis ediliş şekli garip ; Hedef 6 ! deniliyor ve o garip resim koyulmuş...

Burada iyi niyetli bir şey gören varsa söylesin , bu habere karşılık koymuyorum medyamızın hali ortada beyler ...
     Yok artık böyle bir şey olamaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

quote:

quote:

Yaşla alakası ne anlamadım? 5 yaşında olsam ne değişir 50 yaşında olsam ne değişir? Öyle saça böyle tarak demiş büyükler. Daha farklı versiyonları da vardır hoşuna giderse.

Fenerbahçe'nin sadece bu olaylarını gördüysen 10 yıl yaşamışsındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

quote:

O anca senin rüyanda olur..Son iki senedir olduğu gibi.

Ne olacak? Siz üç kulvarda ilerleyip hem lig hem kupa şampiyonu olup hemde şampiyonlar liginde iyi yerlere geleceksiniz öyle mi? Bence asıl seninki rüya.Şuan Galatasaray dışında Fenerbahçe'yi ligde şampiyonluk yarışında yenicek kadrosu olan bir takım hatırlamıyorum.
  • quote:

doğru iki maçta 10 gol yiyemediği devler değilmi
  • Ülkenin neresi iyi ki medyası kaliteli olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.