Şimdi Ara

YOK ARTIK❗❗'bak ağznda diş var, cığarh delefonunu, saçını kestrmişsin aç değlsin' kız kahkaha attı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gün geçmiyor ki saçmalamakta yeni zirve yapan fanatik dayılar görmeyelim

Dk 2:30 16 yaşındaki gençle tartışan fanatik gurbetçi dayı :"sen hiç aç birine benzemiyorsun bak ağzında dişin var, saçını da kestirmişsin, cığarh delefonunu"

Bu esnada orada bulunan bir genç kız duyduğu bu saçma tespit karşısında kahkaha attı

YOK ARTIK❗❗"bak ağznda diş var, cığarh delefonunu, saçını kestrmişsin aç değlsin"  kız kahkaha attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 30 Temmuz 2021; 13:27:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlar bir insanın aç olması için şu halde olmasını bekliyor

YOK ARTIK❗❗"bak ağznda diş var, cığarh delefonunu, saçını kestrmişsin aç değlsin"  kız kahkaha attı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bunlar bir insanın aç olması için şu halde olmasını bekliyor

öyle bile olsa bu ileri zekalar nefes alıyorsun işte daha ne olsun derler, bunların ileri zekasını fazla hafife alıyorsunuz

• Kendisi 2002'de 'açım' diye Ecevit'e oy vermeyenlerdendir.

Ben artık böyle beyin ölümü gerçekleşmiş canlımsı varlıkları dinlemeye tahammülüm bile kalmadı.

• Bu her konuda mors olan ve sorulara cevap veremeyen

(https://forum.donanimhaber.com/almanci-yalanlarinda-bu-hafta-turkiye-nin-80-i-rahat-yasiyor-biz-orda-kuru-ekmege-muhtaciz--149843989
    )

balık adam lakaplı elemanı kaale alan kalmamış galiba 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 30 Temmuz 2021; 14:7:0 >
  • Nefes alıyorsuna kadar inecek sanırım bu iş sonunda.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Yooooov bu çocuhların eğzında diş ver emmmeeee yeeeav YOK ARTIK❗❗"bak ağznda diş var, cığarh delefonunu, saçını kestrmişsin aç değlsin"  kız kahkaha attı 

• Sövmeden nasıl duruyorlar cidden anlamıyorum. Almancının biri gelip bana ağzında diş var diyecek sülalesine saydırırım.

• Gerçekten samimi söylüyorum 43 ıq bunlar. Koyun bunlar koyun

• Bu adamı yaşadığı ülkede bulup, aynı şeyi ona yapacaksın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Redeemertr

öyle bile olsa bu ileri zekalar nefes alıyorsun işte daha ne olsun derler, bunların ileri zekasını fazla hafife alıyorsunuz

Alıntıları Göster

bak ben tekrar söylüyorum bu işin kökünden temzlenmesi için bu dünyanın komple arındırılması lazım aklını kullanamayan

İslamın şükretme ve biat kültürünü başından sonuna kadar yanlış anlamış düşünüp sorgulamayan değişmeyen bu neslin kökünün kazınması lazım

KISACASI DÜNYANIN KOMPLE ŞOKA SOKULMASI LAZIM

ötesi yok yani daha ötesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 30 Temmuz 2021; 16:58:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

bak ben tekrar söylüyorum bu işin kökünden temzlenmesi için bu dünyanın komple arındırılması lazım aklını kullanamayan

İslamın şükretme ve biat kültürünü başından sonuna kadar yanlış anlamış düşünüp sorgulamayan değişmeyen bu neslin kökünün kazınması lazım

KISACASI DÜNYANIN KOMPLE ŞOKA SOKULMASI LAZIM

ötesi yok yani daha ötesi yok

Alıntıları Göster

Geriye kalanlar aynı döngüye devam ederler. İnsanlar var olduğu sürece aynı şeyler tekrar tekrar yaşanır.

• lazerin gifleri senden daha çok şey katıyor foruma

• Kafalar uyuşmuş çay içmekten

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çok zor bir şey değil Google'dan bakabilirsiniz.

Maymunların IQ seviyesi 80 Türkiye'nin ise 90 ortalaması var. Fazla söze gerek yok. Maymunlar cehennemindeyiz.

• Uzun zamandır telefon kullanmıyorum. Bana sorarlarsa dalgayı çıkarıp gösteririm artık...

• bu tür kanallar kurgu olayının suyunu çıkardı bir tanesi yaptı ya şimdi hemen benzer repliklerle aynısını yapıyorlar. bu kanallar 100 kişi ile konuşuyor ilgi çekecek olanları yayınlıyor, her seferinde yiyorsunuz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.