Şimdi Ara

YOK AGA BU SENE OLMİCAK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • integral hic bakmayacağım zaten hocam. bu tarz her dersten konu elemeyi düşünüyorum yoksa yetişmeyecek. dedigin gibi bir program yapıp ilerlemem lazım ama uzun zamandır programsız kendi kafamda kurduğum günlük programlar şeklinde ilerliyordum bir de bunu ( senin dedigini ) deneyebilirim. saol tavsiye icin

• mezuna kalmamak için elinden geleni yap çok zor mezunluk

• morrthal kullanıcısına yanıt
    ilk senen miydi hocam senin
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

evet

hedef ne durum ne
  • Aga tytden çok korkuyorum bu kadar değişken ve stresli bir şey yok ya.

• Bilader sinava kadar atomu parcalayip, marsa roket yollayacak halin yok. Evdesin, pandemi dolayisiyla disarida cikamiyosun. Tek isin ders calismak. En azindan elindeki son sansi degerlendir, bu ulke icin 1 yilini heba etme.

Ki calisman sana her turlu win win katacak. Ogrendigin bilgileri zamana birakinca daha kalici oluyor.

Haydi verimli calismalar :)

Yani su an yapacagin en aptalca sey dersi salmak, daha tercih donemine cok var. Bir ton kapi acilir kapanir, erken karar verme. Hayatin ne getirecegi belli olmaz. O 2 3tekrar dondum diyenlere de bakma, sen kendi yolundasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: generation z

bu ara dersten midem bulanıyor patlama noktasına geldim ama tyt artırmam lazım anası s böyle sistemin

Bu seneye kadar bu zaman kadar yat sonra sistemin anasını belleyim oldu  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

tyt hedefe yakın bir ihtimal hedefe ulaşırım ama ayt rezalet. 30k'ya girmek istiyorum 60-65 arası ayt lazım ama baya bir uçurum var şu anki netlerimden

• Dr. Alfred Blalock kullanıcısına yanıt

hocam salıcağımı söylemedim ben tabi ki son gune kadar calısmaya devam edicem ama istediğim yer ile şu anki konumum arasında özellikle ayt kısmında baya bir fark var ve bu farkı kalan vakitte kapatacağımı sanmıyorum. en azından olabildiğince farkı kapatıp mezuna kalırsam biraz daha rahat olmayı hedefliyorum

ayt abansan olur ama olmazsa dgs düşün derim mezuna kalmaktan mantıklı.

• ravbin R kullanıcısına yanıt

tam tersi kanka :d

• quote:

Orijinalden alıntı: morrthal

hocam salıcağımı söylemedim ben tabi ki son gune kadar calısmaya devam edicem ama istediğim yer ile şu anki konumum arasında özellikle ayt kısmında baya bir fark var ve bu farkı kalan vakitte kapatacağımı sanmıyorum. en azından olabildiğince farkı kapatıp mezuna kalırsam biraz daha rahat olmayı hedefliyorum

Bir strateji yaparsin hocam, basarilar

• DH YE INANIP MEZUNA KALMAYIN CIDDEN ZOR IS ARKADASLAR ILK AYLAR OYLEE TATLI GELIYORDU OHHHH NISAN MAYIS GIBI BI CAKIYOR BU MEZUNLUK SIZE ICINIZDE GRAM ISTEK BIRAKMIYOR VICDAN AZABI CEKEREK YATIYORSUNUZ

• Halaycibasinigibmeyegeldim kullanıcısına yanıt

forumdaki cevaplara göre mezuna kalan yoktur herhalde

yoksa var mıdır  

Forumun %80 i mezun kimse sana mezuna kal demiyor ama buraya geldigin zaman mezunluk senin icin bir opsiyon oluyor siradanlasiyor yani

• Benim de konular bitmedi belli yetişmeyecek mezuna kalcam ama 40 günde az değil şu zamanda yapabildiğimi yapıyorum mezun yükü hafifler hiç olmazsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayt netleri tyt gibi değil çok hızlı yükselir ders çalışma saatinizi artırın tyt iyise mezuna kalmaktan kurtulabilirsiniz

• BEN YORULDUM OSYM GELME USTUME

hocam durumumuz aşağı yukarı aynı. sınavda naptın?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.