Şimdi Ara

YOK AGA BU SENE OLMİCAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayt yetismiyoor millet konuları bitirdi tekrarları attı denemelere girdi ben hala bilmedigim konulara yeni yeni calisiyom tyt gene fena degil sınava kadar yukselir ivme var da ayt giricek gibi. ben gene sınava kadar ayt abancam da guzel bir sonuc elde edecegimi sanmıyorum istedigim netlerde ayt tarafında cok uzağım. sizde durumlar nasıl arkadaslar

• Aga tytde istediğim netlerde değilim aytde 12 fizik duruyo lti duruyo kimyada organiğin yarısı duruyo geçen ayt denemesi yaptım özdebir ayt denemesi herkes kolay dediği denemede 24 net yaptım çıldırcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇARE DGS

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebaba161611

Aga tytde istediğim netlerde değilim aytde 12 fizik duruyo lti duruyo kimyada organiğin yarısı duruyo geçen ayt denemesi yaptım özdebir ayt denemesi herkes kolay dediği denemede 24 net yaptım çıldırcam

aynı durum ++ 11. sınıftaki kimya ve fiziğin 2. dönem kısmı ( denge,hız elektrik, transfarmatör vb. ) konuları hic bilmiyorum. daha anca türev calısıyom organige de yeni başladım sayılır. bu sene s*çtık gibi. tyt bir nebze okey sınava kadar biraz daha yükselir diye düşünüyorum ama ayt çok kötü aga

• Glogreia kullanıcısına yanıt

istedigim yere yakın bir sıralama yapmadıkça bir yer yazıp dgs yle ugrasmam

• Dediğin gibi çoğu kişi konuları bitirdi deneme atıyo son süreçte bizde konuları bitirmeye bakmamız lazım denemeye fazla vaktimiz kalmıcak aytde 40 45e çıksam yeticek

• tyt ve ayt matematik istediğim seviyeye yakın ama ayt fende eksiklerim var hocam

• Çokkk konu eksiğim var sınava kadar anca kapanır 3 gün falan deneme atıp girerim. Bu sene olmayacak gibi geliyor bana da.

• bu ara dersten midem bulanıyor patlama noktasına geldim ama tyt artırmam lazım anası s böyle sistemin
  • hocam bu duygu içinıze yerlestıyse hayırlı olsun mezunsunuz sınava kadar elinizden geleni yapın hem vicdanınız rahat olur hem iyi bir temel oluşturursunuz(baştaki kısmı üzmek icin soylemedım aynısını yasadım ondan dolayı)

• Geçen sene yaşamıştım kötü bir duygu. Tyt sınav anına falan da bağlı ama aytde konu eksiği olunca affetmiyor maalesef. Bizzat yaşadım

• emrebaba161611 E kullanıcısına yanıt

benim konular sınavdan bir gün önce bitecek galiba awk

• quote:

Orijinalden alıntı: onur2021

Çokkk konu eksiğim var sınava kadar anca kapanır 3 gün falan deneme atıp girerim. Bu sene olmayacak gibi geliyor bana da.

aynı durumdayız da olsun son güne kadar konu calısmaya devam

• yok hocam zaten artık ayt'de istedigim netler ütopik bir seviyede şu anki konumuma göre mezuna kalacağım belli fakat dediğiniz gibi sınava kadar elimden geldiğince çalışmaya devam edicem. sınavdan sonra da 1 aylık bir mola tanıyacağım kendime tabi o ara da sadece paragraf problem çözerim

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

geçen sene bu zamanlardaki siz ile şu anki durumunuz nasıl hocam?

edit : gözlerimin önünde cizildin   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi morrthal -- 14 Mayıs 2021; 0:1:5 >
  • morrthal kullanıcısına yanıt
    Ne dedi neden çizildi modlar tarafından küfür etmemiş
  • yasamagayretindeyim Y kullanıcısına yanıt

kendi isteğiyle yapmıstır

Aynen öyle

asıl o zaman dgs uğraşman lazım
  • İstatiğe göre konu ele aga. Bünye +kafa zaten yoruluyor. Konu eleyip 25 günlük Hard program yap. Soyutla dünyadan kendini. Sonra denemeler ve tekrarlar ile devam et. Zaten lti başlı başına yetişmez. Ben mesela covid oldum Nisan ayı komple çöp oldu. Yapacak bir şey yok integrali eleyip diğer yapabileceğim derslere abanayım dedim. O yüzden yap Bi Hard program. Zihinsel yorgunluğun az da olsa Bi gitsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.